תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 170
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    סמוקן- מילנה
    כאוסמן- מארק
    זאק- סקריג'אר
    ביה- אילמאר

דלת הפונדק נפתחה, ובפתח עמדה בוסמרית יפהייפיה לבושה שמלה כחולה.
    היא התיישבה ליד הבר והזמינה בקבוק מהיין של טמיקה.
    מקום מטונף, היא חשבה לעצמה. היא שנאה את העיר האימפריאלית, במיוחד את הרובע הזה של השוק, מקום מטונף ולא מסודר, אבל חובתה לאחווה קדמה לנוחות שלה.
    היא בדיוק סיימה עבודה ברובע של טאלוס, רצחה איזה בוסמר, מכור לסקומה שהתעסק עם האנשים הלא נכונים.
    פתאום היא הבחינה בקאג'יט לבוש שריון עור מתגנב מאחורי הפונדקאי, עניין שלו היא אמרה לעצמה והשאירה למוכר את בעיותיו.
    הקאג'יט עמד להכניס את ידו לכיסו של המוכר, אבל החזיר אותה למקומה מיד כשדלת הפונדק נפתחה, מה שהציל אותו מכיוון שהפונדקאי הסתובב לראות מי בפתח. עיר מרגיזה, חשב לעצמו הקאג'יט, גם הוא היה שם אחרי עבודה, אף לא נותנים לי לעבוד בשקט.
    בפתח עמדו דנמאר ואימפראיל, שני לקוחות קבועים שלו, למרות שהדנמאר עשה צרות בדרך כלל, האימפריאל הרגיע אותו, והכסף בדרך כלל זרם מהכיסים של שניהם.
    לאחר שההמולה נרגעה קצת, הדלת נפתחה בפעם השלישית באותו הערב, ולמקום נכנס קבצן רועד, לבוש בגדים בלויים ועלובים.
    "הקשיבו ושמעו!", התחיל הקבצן לצעוק, "זה קרב, זה התחיל! כבר עכשיו בצ'יידינהול יושב בכלא הערפד הראשון שנתפס, והוא לא האחרון!".
    ברגע שנשמעו המילים "ערפד" ו"צ'יידינהול" מילנה לא יכלה שלא לחשוב לעצמה, האם זה ויסנט?
    "כוחותיו עצומים! כוחות קסם כאלו לא נראו עוד מהעידן הראשון!", ברגע שהוא אמר את המשפט הזה אילמאר כבר החל לחשוב, ומארק ידע על מה, והבין שהם נוסעים לטיול קטן לצ'יידינהול.
    "הוא מחזיק אוצר גדול! כזה שלא ישוער!", ברגע שהקבצן פלט את המילה "אוצר" מפיו סקריג'אר כבר החל לתכנן איך הוא יגנוב אותו ממנו.
    בפינת הפונדק ישב שומר של הלגיון, והוא החליט שהוא שמע מספיק, השומר קם ממקומו וזרק את הקבצן החוצה, לא לפני שהקבצן הספיק לצעוק "כולכם תמותו, אתם תראו!".

כולכם רציתם להמשיך לשמוע את דבריו של הקבצן, אבל אתם לא רוצים לגרום לאנשים אחרים לחשוד בכם, אז כל אחד ממכם משלם לפונדקאי, מעמיד פני עייף או עסוק, ויוצא את הפונדק.

כל אחד אומר לי מה הוא עושה, אם אתם רוצים להגיד משהו שהוא לא בתוך המשחק תכתבו OG.
    אם אתם רוצים להגיד משהו כמו מה הדמות שלכם עושה ודברים כאלה תכתבו IG.
    בהצלחה!
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    או.קיי, אלמאיר יוצא מהפונדק וישר מביט שאין אף אחד בצדדים ומדבר בשקט אל הקבצן.
    "ספר לי עוד על מה שאמרת עכשיו בפונדק. אם אתה לא מסכים, אולי נוכל להגיע להסכם. אני קוסם מגילדת הקוסמים, בחור מקומי. אשמח לשמוע."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    IG
    "גילדת הקוסמים? אין לי עניינים איתכם, אתם השתמשתם בתורה הדגולה למטרותיכם האישיות, הפכתם את המסדר של גאלרון למקום שבו הכל סובב סביב כסף, איני מעוניין בטיפוסים כמוך.
    הקשב לי טוב בחור, לך לביתך, תבלה את שארית זמנך עם יקירך כי לא נותר לך זמן רב".

OG עכשיו תחכה עד שהאחרים יגיבו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    סקריג'אר יוצא בתמימות, והולך ליד הקבצן ומגניב לו ליד קצת כסף (סביבות 10 Gold), ואומר : "אז מה השמועה אומרת? אוצר?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מארק יצא גם הוא מהפונדק וניגש לאלמאיר ואומר לו "אז מה הקבצן אומר?"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    מילנה ניגשת אל הקבצן ושואלת אותו
    "האם הערפד שעליו דיברתה הוא במקרה וינסנט?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    OG
    לפי סדר התגובות

IG
    "אני לא צריך את הזהב שלך", הוא אומר ומשליך את הזהב על הרצפה, אני לא זונת רחוב שאפשר לשדל עם כסף.

"ויסנט? אני לא מכיר שום ויסנט, אני לא יודע שום דבר על ערפד בשם ויסנט", הקבצן מסתכל על מילנה, נותן לה מבט מפוחד ורץ אל עבר הרובע של טאלוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    OG
    לפי סדר התגובות

IG
    "אני לא צריך את הזהב שלך", הוא אומר ומשליך את הזהב על הרצפה, אני לא זונת רחוב שאפשר לשדל עם כסף.

"ויסנט? אני לא מכיר שום ויסנט, אני לא יודע שום דבר על ערפד בשם ויסנט", הקבצן מסתכל על מילנה, נותן לה מבט מפוחד ורץ אל עבר הרובע של טאלוס.
    סדר התורות קבוע נכון? עכשיו תורו של Bia?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אחרי סבב הגבות, כל השאר מוזמנים להגיב, כך שלמישהו מותר להגיב פעם אחת בסבב, לא משנה מה היה בסבב הקודם.
    חוץ מכאוסמן, אף אחד עוד לא ממש התחבר לדמות, תנסו לחשוב כמו הדמות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    OG
    טוב אני עכשיו מחכה לאלמאיר שיענה לי
    ...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    לאחר שהקבצן החל לרוץ, סקריג'אר שמר מרחק עין והתגנב אחריו למקום שאליו הוא הולך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אלמאיר עונה לקבצן:
    "גם 15 גולד לא יעזרו?"
    ולמארק:
    "הוא לא עונה לי, אני מנסה לשחד אותו."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    IG
    "אני מבין שארבעתכם לא תוותרו לי, אני אגיד לכם מה, אם כל אחד מכם יקנה לי משקה אני אספר לכם מה שאני יודע, מוסכם?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    IG
    "למה לא, מוסכם עלי."

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    "כן. אבל אני אוודא שהוא לא מכיל משהו מסוכן."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    "בשמחה" אבל סקריג'אר רק יקנה ולא ישתה, הרי הקבצן אמר "בתנאי שתקנו"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    IG
    "ומה איתך, בוסמרית?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    OG
    אממ, נראה לי שהתכוונת לכתוב "אם כל אחד מכם יקנה לי משקה..."

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    "אני אסכים לקנות לך משקה, אך לא יותר מזה"
    OG:
    מצטער שלקח זמן להגיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    IG
    כולם הולכים לפונדק ברובע של טאלוס, ומתיישבים.
    לאחר שכולכם הוצאתם מכספכם כדי לקנות לקבצן יין ושיכר, הוא התחיל לדבר:
    "הערפד שנתפס, שמו הוא מיג'אן, והוא אימפיריאל.
    הוא שייך לאירגון שנקרא "צלקות הארגמן", אירגון של ערפדים שהחלו את דרכם באירגון אחר, שאני מאמין ששמעתם עליו, ההאחווה האפילה", הקבצן מסתכל בעיניה של מילנה, "צלקות הארגמן נשבעו להשמיד את האחווה האפלה, אבל לילה לפני הפשיטה שהם תכננו פשטו על המחבוא שלהם חבורה של אחים אפלים, הסתבר שהיה בין הצלקות בוגד.
    צלקת אחד בדרגה גבוהה, גרייווין שמו, הצליח לברוח מהפשיטה, והקים לעצמו מטה גילדה חדש, לא ידוע איפה, אבל ידוע שהוא כינה אותו "דיפסקורן הולוו".
    לאט לאט הצטרפו לגילדה עוד ועוד ערפדים שחיפשו מחסה, וכולם חיכו ליום שבו הם ינקמו.
    הערפד שנתפס בצ'יידינהול היה מתנקש מטעם הצלקות, הוא היה אמור להרוג חבר באחווה האפלה, אבל הוא נכשל ונתפס, לערפד כוחות קסם אדירים וחפצי קסם שערכם לא יסולא מפז, אבל הוא נחשב לאחד החלשים ביותר מבין הצלקות.
    בקרוב, הם ישתמשו בכוחם כדי למחוץ את האחווה האפלה ולחסות את העולם באפלה, כך שהולכי הלילה יוכלו להשתלט.
    אתם בטח שואלים את עצמכם איך הם מצליחים להסתנן לערים בצורה כזו מבלי שיתפסו אותם, ובכן, לצלקות יש מודיעים, אנשים שהם אינם ערפדים, כך שלא יוכלו לזהותם, זה יכול להיות כל אחד, מהשכן או המוכר בחנות.
    אתם חושבים שאני אחד המודיעים האלה? מה פתאום! אני יודע את זה רק מכיוון ששוטתי בקרבת העיר, עד שהחשיך, מכיוון שלא הייתי קרוב לשום פונדק חיפשתי לעצמי מחסה במערה שחשבתי שהיא נטושה.
    כשנכנסתי שמעתי אנשים מתלחששים, ושמעתי אותם מדברים על פשיטה ענקית על עיר, לא שמעתי איזה עיר, אבל הספקתי לראות אותם מבצעים קסמים אדירים בעזרת חפצי ערך ששווים יותר ממה שיש בחצי מהעיר הזאת! אני גם בטוח שזה לא היה המטה הראשי שלהם כי הם כל הזמן דיברו על מקום שנקרא הבית, ואפילו השתמשו בשמו כמה פעמים.
    אני יכול להגיד לכם איפה המקום, הוא בקרבת אנוויל, דרומה מקורול, אבל לא הייתי ממליץ לכם ללכת לשם".

OG
    לא המצאתי את צלקות הארגמן וגם לא את דיפסקורן הולוו, הנה מידע:
    http://www.uesp.net/wiki/Tamriel:Boo...yn%27s_Journal
    שתף ב-Google+

הרשמה