תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    אני שחקן נלהב ברונסקייפ והצטערתי לשמוע שאין לכם פורום כזה

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אתה עושה צחוק... בחיים לא שמעתי על המשחק הזה! ולא לכל משחק בעולם יש פורום בויגיימס!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אחי כדאי באמת שתפתחו פורום רונסייפ בישראל יש מלא שחקנים שמשחקים במשחק הזה כדאי לכם
    Name: Lunatic_Spark

הצטרף בתאריך
    19.04.2009
    חבל שאין קהילה.. יש במשחק המון ישראלים.

הנה מדריךך http://gameolosophy.com/games/online.../runescape-55/

הצטרף בתאריך
    05.02.2009
    עיר
    ירוש
    זה משחק לזמן קצר אני שיחקתי בו הגעתי לרמה 66 ונמאס לי
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    לא משההוא המשחקק אני לא אוהב

הצטרף בתאריך
    11.11.2008
    עיר
    רמלה
    אני אזבתי את המישחק מחרתי את השחקן כי המישחק משאמם זה סתם!

הצטרף בתאריך
    28.05.2009
    If you have a World of Warcraft account you will know difficult it is to get your character to a higher level it can take you months or even longer time just to get your character to level 70 if you spend several hours playing every day. The first few levels may be fun for you to get to know the skills of your character and get used to them. Then soon the game becomes a bit boring, since you need to keep walking everywhere until you reach level 30. After that, you will keep doing quests and fight and fight in order to get higher levels and use expansion packs. The expansion packs that work with your World of Warcraft accounts add quite considerable new content to the game. Many of these great additions can only be played if you get to a certain level. The special areas that are only available to players of a high level are incredible. These awesome areas, weapons, gear and more add a new dimension to the game that many high-level players rave about. One of the best things about having WoW accounts is that you can team uppp with other players and from guilds. The one con of this is that many of the best guilds only accept players of a certain level. If you are a low level player many guilds do not let you in. Therefore, if you want to acquire the experience of all the fun of the World of Warcraft in short time, you need only to buy an account from a high level player when you get a wow gold high-level character. That will enable you to play the expansion area as well as join almost any guild you want. You won't have to spend months and years just trying to level up to play all of the best parts of the game. You just need to be a little careful when you are buying the account. Wish you good luck ang enjoy your game play. cheap wow gold | buy wow gold

הרשמה