תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני לא יודע מה יעלה בגורל החגורה אבל כרגע המצב הוא פשוט גרוע.
    קאלי הוא פחדן, גדול.
    למה לעזזאל הוא היה צריך לתת לבטיסטה מכה עם כיסא? נראה לי שהוא היה בספק אם לנצח את הקרב.
    לדעתכם מגיעה לבטיסטה עוד קרב? לדעתי זה קרב הזדמנות אחרונה על ה WHC באנפורגיבן, אגב לפי שמועות ששמעתי בטיסטה היה אמור לנצח אבל מאיזושהי סיבה דחו את זה ונתנו לקאלי לנצח.
    בטיסטה גם לא הפסיד בקרב, הוא ניצח בסאמר סלאם רק לא קיבל את החגורה, וזה דורש רימטצ' דחוף.
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    שיהיה רימטצ' בסמאק.
    ובטיסטה יקח לסמאק.
    הקרב הזה גרוע מידיי בשביל PPV.
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    הצפון
    שיהיה רימצ' באינפורגיבן אבל פיטל טור וואי בטיסטה קאלי הקברן וריי מיסטיריו!

כריס ג'ריקו!!!
    Y1J

Y2J

Y3J

Y4J

הכי טוב!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי yan the killer
    שיהיה רימצ' באינפורגיבן אבל פיטל טור וואי בטיסטה קאלי הקברן וריי מיסטיריו!
    למה שידחפו את ריי מיסטיריו לאליפות פתאום? הוא לא עשה שום דבר שיזכה אותו בטייטל שוט והוא נמצא בפיוד עם צ'אבו. והא ממש לא מתאים לקרב הזה. והקרבן בכלל יתחיל פיוד עם מארק הנרי.
    אין כזה דבר, גם אם מישהו חוזר מפציעה והא הכיאהוב בעולם הוא לא מקבל ישר טייטל שוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    קאלי גרוע ביותר אלוף העולם הכי מגעיל שיש!
    לדעתי גם בטיסטה לא משהו הייתי מנסה איכשהו לתת לקיין את החגורה(למרות שהוא גם לא משהו)!
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני בטוח שיהיה רימץ', בטיסטה ידרוש את זה ובצדק, הרי קאלי פסל אותו מגיעה לו עוד הזדמנות.
    ובכלל לדעתי החוק הזה שאם נגיד האלוף עושה משהו לא חוקי והשני מנצח אבל לא לוקח את החגורה זה החוק הכי מפגר שיש לדעתי, קאלי פסל את עצמו כי הוא פחדן והוא אלוף גרוע.
    שיחזור כבר להודו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי DSK
    אני בטוח שיהיה רימץ', בטיסטה ידרוש את זה ובצדק, הרי קאלי פסל אותו מגיעה לו עוד הזדמנות.
    ובכלל לדעתי החוק הזה שאם נגיד האלוף עושה משהו לא חוקי והשני מנצח אבל לא לוקח את החגורה זה החוק הכי מפגר שיש לדעתי, קאלי פסל את עצמו כי הוא פחדן והוא אלוף גרוע.
    שיחזור כבר להודו!
    אתה יודע למה הם עשו את החוק הזה? כי יכול להיות שמישהו יתערב בקרב ויתקוף את ה-N1C כי הוא רוצה לשלוח מסר שמגיע לו טייטל שוט. אז זה לא יהיה פייר שאם לא היה כזה חוק האלוף יאבד את החגורה.

מצד שני צריך לחוקק חוק שאם האלוף פוסל את עצמו בכוונה החגורה תחליף ידיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נקודה טובה אחי, אבל לפי מה שאני ראיתי באמת כדאי לעשות חוק כזה שאם האלוף פוסל את עצמו זה יחליף ידיים זה די שקוף.
    אגב במקרה הזה, הייתי רוצה שהאלוף יאבד את החגורה לא משנה באיזה צורה חחח אז גם ככה לא צריך את החוק הזה עכשיו חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    איזה קטע..יש לי דה ז'ה וו. אתם לא זוכרים שגם שנה שעברה בדיוק בטיסטה היה נגד קינג בוקר בטיסטה עמד לנצח אבל בסוף בטיסטה ניצח מפסילה...הWWE עושים את זה כדאי לחזק את הפייס כדאי שיהיה זה שנדפק שהיה אלוף העולם לולא הפסילה...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי DSK
    שיחזור כבר להודו!
    אם אני לא טועה, שון מייקלס פעם אחת עיבד את האליפות בגלל "שלא הגן עליה כמו שצריך"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    אם אני לא טועה, שון מייקלס פעם אחת עיבד את האליפות בגלל "שלא הגן עליה כמו שצריך"
    את אליפות העולם או הביניבשתית? כי נראה לי שזה היה הסבר on screen לזה שהוא איבד את האליפות כי הוא היה פצוע.
    שתף ב-Google+

הרשמה