תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    28.07.2007

"אזעקה אדומה 2",נחשב לאחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים בהיסטוריה,יש אומרים אפילו יותר טוב מג'נארלס.
    ב"אזעקה אדומה 2",נוכל לשחק מדינה אחת מאחד הצבאות.
    כאשר ארה''ב,גרמניה,דרום קוריאה,בריטניה וצרפת נמצאות ב"צבא של הטובים".
    וברית המועצות,עיראק,לוב וקובה נמצאות ב"צבא של הרעים".
    הסיפור מתרחש לאחר האירועים אשר קדמו לו במשחק Red Alert המקורי, וממשיך מנקודת הניצחון של צבאות בעלות הברית. לאחר מותו של סטלין, ממנות בעלות הברית את אלכסנדר רומנוב לשליט ברית המועצות בממשלת בובות. תחת פיקודו של רומנוב, ברית המועצות משתקמת ונבנית מחדש לאחר תבוסתה במלחמה הראשונה. אך רומנוב, באופן לא מודע לבעלות הברית, מפתח טינה עמוקה למדינות המנצחות, ובחשאיות עובד על-מנת להקים מחדש את הצבא האדום. רומנוב מקים לכאורה "ברית סויציאליסטית עולמית" (בס"ע) שקטה אשר אמורה כביכול להושיט יד לעזרה לאומות הסוציאליסטיות האחרות, בייחוד עיראק, לוב וקובה. כאשר מלחמת אזרחים פורצת במקסיקו, בהצהרת חבר מבס"ע, רומנוב שולח יחידות כתור שומרי שלום. בהרגשה שזהו הזמן הנכון להתקפה, רומנוב יוצר פלישה רחבת היקף לארצות הברית. הסובייטים מאמינים כי הם הפסידו במלחמה הראשונה בגלל עזרתה של ארצות הברית לאירופה, אז הם החליטו להשקיע את מירב מאמציהם כנגד ארצות הברית במלחמה חדשה זו. שומרי השלום של רוסיה במקסיקו חוצים את הגבול לארצות הברית, בעוד שהצי הסובייטי והכוח האווירי הסובייטי מפעילים התקפות הרסניות על חופי האוקיינוסים השקט והאטלנטי של אמריקה. כאשר הנשיא של ארצות הברית מייקל דוגאן מאיים בשימוש בנשק גרעיני כנגד ברית המועצות, המדען והיועץ הטכנולוגי של רומנוב, יורי, משתמש בטכלוגיית שליטת מחשבות כדי לחבל ביכולות הגרעיניות של אמריקה. בעוד הצבא הסובייטי מתפשט לאורך ארצות הברית, הנשיא דוגאן פונה בתחינת יאוש לעזרה מהאיחוד האירופאי. הכוחות האירופאים מתאחדים עם ארצות הברית הפגועה מהמלחמה לאחר שארצות הברית מנטרלת את הפצצות הגרעיניות של הסובייטים, והעולם צולל כולו אל תוך מלחמת עולם שלישית בו בעלות הברית והסובייטים נאבקים שוב על גורל העולם כולו.
    במשחק קיים גם מצב משימות,בו תוכלו לבחור האם לעשות משימות של ה"צבא של הטובים" או של ה"צבא של הרעים".
    בנוסף,קיים מצב של משחק מולטיפלייר,אך בשביל לשחק אונליין,צריכים את חבילת ההרחבה "נקמתו של יורי".
    מובטחות לכם שעות ארוכות של הנאה מהמשחק,מילה שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    מדריך יפה,
    אבל כמו שאמרתי במדריך שנתת לג'נרלס:, זה מועתק?
    כי זה נראה ככה, אני מכיר הרבה חדשים שמעתיקים את המדריכים שלהם כדי לעשות רושם ...

אם זה מועתק תתן קרדיט לפחות
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    עיר
    ת"א
    "אזעקה אדומה" נשמע פשוט לא טוב
    א- באנגלית הכל נשמע טוב.
    ב- באנגלית אדום עושה קונוטציה לצבא האדום ובעברית אנחנו צרכים לומר "אדומה".
    ג- באנגלית באמת הרבה פעמים משתמשים בצירוף מילים הזה (בעיקר בצבא) ובעברית אומרים תמיד "קוד אדום" או "דרגה אדומה" וגם ככה בכל הבסיסים משתמשים בכלל בארגמן ולא באדום.
    ד- alert זה גם ערנות, דריכות, כוננות וכו' וזה באמת נשמע הרבה יותר מרגש מאזעקה.

ובלי קשר לשם, אני חושב שיורי מחבל באופן כללי במערכות ההגנה של ארה"ב אז הראו בסרט פתיחה את המפקדת טילים הזו בשביל לתת רושם כללי למה שקורה.
    Frank was here, went to get beer
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2007
    עיר
    פרדס כץ
    RED ALERT היה משחק פשוט גדול ומה שהרס אותו שה שEA קנתה את WESTWOOD והם פשוט הרסו את הסדרה
    "Out of Zion shall come forth the law
    And the Word of the Lord from Jerusalem
    Nation shall not raise sword against nation
    And they shall not learn war anymore
    "For the mouth of the Lord has spoken

David Draiman - 2002
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    רד אלרט הראשון היה הכי טוב.

ו"אזעקה אדומה"... זה פשוט שם מוזר (אין מה לעשות, הכל נשמע יותר טוב באנגלית). <_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    יפנית > אנגלית > עברית .

בעברית הכל נשמע חרא (חשבתם פעם למה אין סרטי מד"ב ישראלים ? " יוסי !! כוכב בוסקילה איקס י"ב בסכנת התנגשות עם האסטרואיד יונתן ג' !!! " גרוע הא ?)

אנגלית זאת שפה די מגניבה (לא צריך לפרט למה )

ויפנית זאת שפה מדהימה ... כוחנית כזאת .... מלאה עוצמה .... (מישהו פה פעם ראה דרגון בול זי ביפנית ? אתם יודעים למה אני מתכוון ....)

ואגב, העתקת את זה מאיפה שהוא ? זה נשמע לי מוכר .... אני חושב שקראתי את זה פעם ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    נראה לי שכן, כי תראה כמה מדריכים כאלה הוא עשה,בזה של ג'נרלס הוא אמר שהוא העתיק פה הוא פשוט לא מגיב.
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    נראה מועתק... קרדיט, קרדיט, קרדיט!

לדעתי, רד אלרט 2 היה משחק האסטרטגיה הטוב ביותר אי פעם.
    אין מה להתווכח, הוא פשוט זוכה בשלמות.
    (לא לשכוח את יורי'ס ריוונג' שהיה גם הוא כמעט מושלם).

האם זה מועתק מויקיפדיה? (אין לי כוח לבדוק...)
    http://he.wikipedia.org/wiki/Command...r:_Red_Alert_2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    קראתי את זה פעם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    נכתב במקור על ידי mgs freak
    יפנית > אנגלית > עברית .

בעברית הכל נשמע חרא (חשבתם פעם למה אין סרטי מד"ב ישראלים ? " יוסי !! כוכב בוסקילה איקס י"ב בסכנת התנגשות עם האסטרואיד יונתן ג' !!! " גרוע הא ?)

אנגלית זאת שפה די מגניבה (לא צריך לפרט למה )

ויפנית זאת שפה מדהימה ... כוחנית כזאת .... מלאה עוצמה .... (מישהו פה פעם ראה דרגון בול זי ביפנית ? אתם יודעים למה אני מתכוון ....)

ואגב, העתקת את זה מאיפה שהוא ? זה נשמע לי מוכר .... אני חושב שקראתי את זה פעם ...
    אתה מונגול.... ברמה,יפנית עלק חח שרוט.

תודה למאור(Psycho)התותח על החתימה שלמעלה
    שם: אביתר
    שם בוונט: TNT] Black_Knight]
    אתר שבניתי,כנסו מסביר על איך עושים כסף באינטרנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2007
    דבר ראשון באנגלית ראד אלרט זה כוננות אדומה,ולא אזעקה אדומה.

דבר שני - זה משחק באמת מושקע,וטוב אבל עדיין יכול להיות יותר טוב מג'נרלס ההרחבה והרגיל,אבל בבירור לא יותר טוב ממלחמת הטיבריום.
    שתף ב-Google+

הרשמה