תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  28.07.2007
  הודעות
  55
  document.write( "" ) window.open=null; תקציר:
  Generals לא ממשיך את עלילת סדרת Command and Conquer או את העלילה של סדרת Red Alert, אלא מתרחש בעוד עשרים שנה מהיום, עם פריצתה של מלחמת עולם שלישית כנגד האויב של העולם המודרני: הטרור. ארגון טרור גדול שהיה רדום עד לאותו הרגע, מתפרץ כעת במלוא מרץ, ערוך ומוכן לגרום עד כמה הרס שהוא מסוגל.
  שלושה צדדים נאבקים על השליטה בעולם המשחק של Generals.
  הצד הראשון הוא צבא ארצות הברית, אשר ישתמש ביחידות וברכבים משוכללים מאוד, אך גם יקרים בהתאמה. הטכנולוגיה המתקדמת תהיה מרכז כוחו של צבא זה, שיסתמך על נשקים חכמים הרבה יותר מאשר על כמות גרידא.
  הצד השני ב-Generals הוא הסינים, אשר ישתמשו גם הם בטכנולוגיה מתקדמת, אולם טרם הגיעו לרמת התחכום של צבא ארה"ב. יחידות הצבא הסיני יהיו זולות יותר מאלו של האמריקנים, וצבא הסינים יסתמך על כוח אדם עצום ויחידות בעלות כוח מסיבי, שיפצו במספרים על המחסור בתחכום אל מול יחידות צבא ארה"ב.
  הצבא השלישי והמסקרן מכולם הינו ארגון הטרור Global Liberation Army (ה- GLA).
  צבא זה ישתמש אך ורק בלוחמת גרילה, טקטיקות של פגע וברח והצקה לכוחות האויב. ה-GLA אינם מסוגלים לעמוד ישירות מול אף אחד מהצבאות האדירים של סין וארה"ב, אך הם מצליחים לשרוד בעזרת מערכת תעלות תת קרקעיות אשר עוזרות להם להתחמק או משמשות לפגיעה באויב ובריחה מהירה מחוץ לטווח יחידות האויב. כמו כן, ה-GLA מלקטים טכנולוגיות משני הצבאות האחרים ומסוגלים אף להשתלט על יחידות האויב ועל תותחים נטושים וע"י כך לשרוד.

  קימיים במשחק שלושים משימות בסה"כ, עשר לכל צד, אותן תוכלו לבצע בסדר מסוים בלבד. הסדר שהוחלט עליו כרגע הוא שהסינים ראשונים, לאחר מכן ארגון הטרור GLA ולבסוף צבא ארה"ב.

  עלילת המשחק מפותלת ומרתקת, ומתחילה בסין. ארגון הטרור הידוע בשם GLA, החל לגדול ולהפוך לסכנה ממשית עבור ההנהגה הסינית. כעת, מנסה אותה הנהגה בכל תוקף לחסל את האיום החדש ולגרש את ה- GLA מארצם. לאחר גירוש ה- GLA מסין, ארגון הטרור הכועס מפעיל את כל הקשרים שלו בכדי לנקום בסינים, וזאת ע"י ניסוי של טיל בליסטי עם ראש נפץ כימי-ביולוגי בתוך סין.
  העולם החופשי מגיב באופן נחרץ כנגד ה-GLA, והארגון משיב מלחמה ע"י ירי של טילים גרעיניים כנגד אירופה וארה"ב. בעוד שארה"ב מצליחה להשמיד את הטילים בעזרת לווינים מיוחדים נגד טילים, מדינות אירופה מצליחות בכך פחות, והטילים הללו מתפוצצים באירופה ומשמידים אותה כליל. החל מאותו הרגע, מצטרפת ארה"ב למלחמה ב- GLA.

  סביבת המשחק המודרנית נראית משכנעת ומרשימה, כאשר גורדי שחקים מעטרים את הנוף, ג'ונגלים של עשרות עצים מרשימים ביופיים צצים להם ברחבי המפה והצמחיה העשירה ברחבי האזור נראית ממש כמו חלק מהנוף ולא כתוספת סתמית בלבד. המים נראים מציאותיים יותר מאשר בכל משחקי האסטרטגיה בזמן אמת, כאשר עננים ישתקפו מן השלוליות והנהרות הפזורים ברחבי המשחק.
  בעזרת מנוע המשחק החדש, סביבת המשחק היא לא רק תלת מימדית ומרשימה אלא גם אינטראקטיבית לחלוטין, או במילים אחרות- אפשר להרוס הכל. עצים יימעכו מתחת לגלגלי הטנקים, תוואי הנוף ישתנה בהתאם לנזק שתגרמו לו וגורדי שחקים יעלו עשן ואש ויתרסקו כאשר תשמידו אותם. בנוסף לסביבת המשחק המרשימה, האפקטים הגרפיים הם מהטובים שנראו עד היום, כאשר טנקים נוסעים להם בצורה חלקה לחלוטין במפה ומעלים עשן מפעם לפעם בעוד המנוע שלהם מתאמץ, מסוקים ומטוסים טסים בהתאם לצורה שבה הם אמורים לטוס והכל נראה מציאותי להדהים.

  המשחק מרובה המשתתפים של Generals מציג אף הוא שינויים משמעותיים מהמצב מרובה המשתתפים של המשחקים הקודמים בסדרת C&C. השינוי הבולט הראשון הוא ליגה מיוחדת לשחקנים מתחילים, אשר תאפשר לשחקנים מתחילים לשחק להנאתם אחד נגד השני ללא פחד מהפסד בטוח. שחקן אשר ינצח מספר מסוים של ניצחונות, ייצא מיידית מליגת השחקנים המתחילים, ועובדה זו תירשם ליד שמו. כך יוכלו השחקנים המתחילים לראות מייד כי השחקן מולו הם מתמודדים איננו באמת שחקן מתחיל ולהימנע מלהילחם נגדו.
  בנוסף, קיימת מערכת מיוחדת של 'מדליות', כאשר במקרה ותנצחו ניצחון מוחץ כגון השמדת האויב בפחות מדקה של משחק, או שתבצעו פעולות מיוחדות כגון השתלטות על מפקדת היריב וכדומה, תקבלו מדליה מיוחדת ליד שמכם אשר תראה לעולם את הצלחתכם. כך תדעו גם אתם לזהות את רמת השחקן שמולכם, כאשר אם השחקן מנצח במהירות, סימן שהוא משתמש לרוב בטכניקת ההסתערות ( Rush).
  כמו כן, הוגברה האבטחה נגד רמאויות בקרבות, תוכלו להקליט קרבות ואף תוכלו לעזור אחד לשני במשימות מיוחדות המיועדות למשחק מרובה המשתתפים.

  העובדה ש- C&C: Generals ייצא לעולם מצויד בגרפיקה מדהימה, סביבת עולם מודרנית ומרשימה, עלילה מצוינת וגיוון עצום בין הצדדים הלוחמים, הופכת את-Generals למשחק הטוב ביותר בסידרה!  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  11.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,780
  מדריך יפה,
  אבל ראיתי כבר מדריך בדיוק כזה, זה מועתק?
  לפחות תתן קרדיט שלא אתה כתבת את זה.
  עורך וידאו בתוכנות
  Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  28.07.2007
  הודעות
  55
  נכתב במקור על ידי $SD$
  מדריך יפה,
  אבל ראיתי כבר מדריך בדיוק כזה, זה מועתק?
  לפחות תתן קרדיט שלא אתה כתבת את זה.
  יש אתר כזה שיש בו רק סיקורים אז הבאתי משם מבין אז זה לא נקרא העתקה
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  09.02.2007
  עיר
  מודיעין
  הודעות
  1,834
  אתה עוד רוצה להגיד לי שאתה פשוט העתקת את כל הסיקורים מאתר אחר כדי להיראות טוב?
  בחיי ואני עוד חשבתי שאתה מנסה לפצות על הבאלגן שלך...
  הדרקון מת מסיבה לא ידועה
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  01.03.2007
  עיר
  כפר סבא
  הודעות
  2,540
  אם אתה מביא סיקור בבקשה לתת קרדיט ולכתוב מאיפה...
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  5,782
  פשוט תעתיק שורה מהכתבה ותדביק בגוגל (או ב google toolbar בשבילי)

  זה מוביל ישירות (ורק לשם) ל Lionetwork.net.
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  26.08.2007
  הודעות
  327
  יאללה די כבר לדכא אני מוכן להתערב שכמעט אף אחד לא ראה את זה מלבד בודדים ויש שחקנים חדשים שיכולים לראות...
  ובאמת רק אל תשכח להבא לכתוב קרדיט
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  07.03.2007
  הודעות
  33
  ???
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  31.10.2007
  הודעות
  221
  תגיד לי אתה מטומטם ??
  האשכול הזה בן יותר משנה!!

  מה אתה מקפיץ ומספים בכל הפורום ?

  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  23.05.2007
  הודעות
  929
  חחח שינזו יא עצבני
  תן לו להקפיץ

  הוא חדשדש הוא לא יודע שזה לא קשור מה שהוא עושה &_&
  אבל לא נורא ,זה מצחיק וזה גורם לפורום להראות כאילו משהו זז בו.
  אתה מוזמן גם להקפיץ איזה הודעה מהעמוד הראשון


  סופש קטלני לך
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  31.10.2007
  הודעות
  221
  הוא גם חדש וגם מפגר שלא יודע מה התאריך היום..

  שתף ב-Google+

הרשמה