תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    מישהו יכול להגיד לי בדיוק מה הם עושים 6 שעות בשבוע בשרתים? לא מחזירים לי כסף על זה, אז נראה לי שיש לי זכות לדעת. אם למישהו יש הסברים רשמיים על זה שיביא לינק.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מי זה הם????????

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אתה מדבר על התחזוקה של השרתים ?

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    לא נמאס לכם לרדת על בליזארד?
    הם מטפלים 6 שעות בשרתים בשביל שלא יהיו אח"כ בעיות. בשביל שהפטצ' יוכל להכנס כמו שצריך.
    הם מחזיקים מיליונים של אנשים על השרתים שלהם בלי יותר מדי בעיות. אני חושב שבליזארד היא חברה שאפשר להגיד שהיא בסדר גמור. מפריע לך ה6 שעות? סגור את החשבון, אל תשלם.
    עם כל הכבוד, אם יש downtime של כמה שעות, אולי זה פשוט אומר "צא ותעשה משהו אחר".

כל כך נמאס לך מזה, שלח להם מייל. ועוד. ועוד. עד שיענו לך.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Master Boo
    לא נמאס לכם לרדת על בליזארד?
    הם מטפלים 6 שעות בשרתים בשביל שלא יהיו אח"כ בעיות. בשביל שהפטצ' יוכל להכנס כמו שצריך.
    הם מחזיקים מיליונים של אנשים על השרתים שלהם בלי יותר מדי בעיות. אני חושב שבליזארד היא חברה שאפשר להגיד שהיא בסדר גמור. מפריע לך ה6 שעות? סגור את החשבון, אל תשלם.
    עם כל הכבוד, אם יש downtime של כמה שעות, אולי זה פשוט אומר "צא ותעשה משהו אחר".

כל כך נמאס לך מזה, שלח להם מייל. ועוד. ועוד. עד שיענו לך.
    כן, 6 שעות שאני משלם להם על זה. הם עושים את התחזוקה בצורה גרועה ביותר, וברוב המקרים השרתים לא עובדים אחרי זה עוד כמה שעות, או שיש קריסות ולאגים (אני אפילו לא מדבר על הגיים-מאסטרים החוצפניים שמתנערים מכל בעייה). לא לוקח להכניס פאצ' 6 שעות. פשוט לא. ונראה לי שיש לי זכות לדעת לאן הולך הכסף בזמן הזה. חוץ מזה - האתר שלהם גרוע ותוקע את הדפדפן כל הזמן. כנראה זה מעיד על האיכות הטכנית שלהם.

חברות כמו חפציבה חוגגות על אנשים כמוך.

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    לדעתי כתוב בהסכם תשלום עם בליזזארד שכל רביעי בין השעות -- עד -- יש תחזוקה ואין שרתים ואין משחק, לדעתי זה כן כתוב בהסכם... אז ככה שרישמית אתה לא משלם על כך...

אבל מה שכן אם אני לא טועה אם השרת נופל ליותר מ 4 שעות (בלי קשר לתחזוקה) הם מחוייבים להחיזר לך יום משחק.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אני גם חושב שזמן התחזוקה לא כלול בתשלום.
    ככה שתחשוב שאתה משלם על חודש מינוס זמן התחזוקה.

BLIZZ עושים עבודה טובה סה"כ.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    סבבה, תהנו.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    היו ימים שבהם הם לא יכלו לעלות את הסרברים בחזרה בגלל הלחץ, זה לקח הרבה זמן...

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    עוד 50 דקות השרתים עולים... TAKE IT EASY

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכון, כי לדעתי לחברה שיש לה 8 מיליון לקוחות אין שום זכות להפסיק את העבודה 6 שעות בשבוע. תארו לעצמכם שספק אינטרנט היה משבית את כל השרתים שלו פעם בשבוע בשביל "תיקונים".

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אולי ספקים שיש להם 9 מיליון משתמשים אכן נאלצים לעשות את זה, לך תדע...

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    נכון, כי לדעתי לחברה שיש לה 8 מיליון לקוחות אין שום זכות להפסיק את העבודה 6 שעות בשבוע. תארו לעצמכם שספק אינטרנט היה משבית את כל השרתים שלו פעם בשבוע בשביל "תיקונים".
    דווקא נראה לי שלחברה שיש לה יותר מ-8 מיליון איש, יש ועוד איך זכות להוריד את השרתים לכמה שעות בשביל לתחזק. זאת זכותם מה מחויובותם.
    ולפותח הנושא, אתה אולי משלם על ה-6 שעות האלה, אבל אתה גם משלם על זה שהשרתים יהיו תמיד פעילים ומוחזקים טוב, ובשביל לעשות את זה, צריך להוריד ת'שרתים למספר שעות בשביל לתחזק אותן.

אפשר להגיד שכל אלה שמתנגדים להפסקה הזאת, צריכים לעשות עם עצמם משהו. קשה לכם להתלונן על משהו כשהכל עובד מצויין, נכון? חשבתם אולי שזה בגלל התחזוקים שהם עושים?

ולגבי האתר שלהם, זה אתר דיי עמוס, כי הם השקיעו בו עם הרבה דברים. אם הוא לא עובד לך טוב, אז כנראה שיש לך אינטרנט קצת איטי, לא הוכחה שבליזארד לא משקיעים.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    אין מה לעשות... גם לי בא להרוג את בליזארד...

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי StarDust
    דווקא נראה לי שלחברה שיש לה יותר מ-8 מיליון איש, יש ועוד איך זכות להוריד את השרתים לכמה שעות בשביל לתחזק. זאת זכותם מה מחויובותם.
    ולפותח הנושא, אתה אולי משלם על ה-6 שעות האלה, אבל אתה גם משלם על זה שהשרתים יהיו תמיד פעילים ומוחזקים טוב, ובשביל לעשות את זה, צריך להוריד ת'שרתים למספר שעות בשביל לתחזק אותן.

אפשר להגיד שכל אלה שמתנגדים להפסקה הזאת, צריכים לעשות עם עצמם משהו. קשה לכם להתלונן על משהו כשהכל עובד מצויין, נכון? חשבתם אולי שזה בגלל התחזוקים שהם עושים?

ולגבי האתר שלהם, זה אתר דיי עמוס, כי הם השקיעו בו עם הרבה דברים. אם הוא לא עובד לך טוב, אז כנראה שיש לך אינטרנט קצת איטי, לא הוכחה שבליזארד לא משקיעים.
    א. יש חברות הרבה יותר גדולות מבליזארד, ועם תפקידים קצת יותר אחראיים, ועדיין הן מסוגלות לשרת הרבה יותר מ-8 מליון לקוחות בלי הפסקה של 6 שעות בשבוע.
    ב. כל מה שדרשתי זה מידע לגבי מה שהם עושים ב-6 השעות האלו, כי לדעתי זה זמן ארוך מדי.
    ג. לא ממש מדאיג אותי הכסף שאני משלם עבור 6 השעות האלו. רק אמרתי שאם אני כבר משלם אני רשאי לקבל מידע.
    ד. לגבי האתר - אני שומע מהמון אנשים שהאתר קורס. אם המחשב שלי מספיק טוב כדי להריץ BIOSHOCK על ההגדרות הכי גבוהות בצורה מספקת - מה לעזאזל הסיבה שאתר אינטרנט תוקע אותו? *יש לי 1.5MB. אני מכיר אתרים עמוסים בדיוק כמו האתר של בליזארד שרצים חלק חלק ושתענוג לעבוד איתם.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    המידע ניתן לך - תחזוקה
    הם לא הולכים לפרט לך במייל אישי כל שבוע מה בדיוק נעשה...

מה שכן אני בטוח שהם לא סוגרים את השלטר של החשמל בחוות השרתים שלהם והולכים לפאב המקומי ל6 שעות

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    כן, 6 שעות שאני משלם להם על זה. הם עושים את התחזוקה בצורה גרועה ביותר, וברוב המקרים השרתים לא עובדים אחרי זה עוד כמה שעות, או שיש קריסות ולאגים (אני אפילו לא מדבר על הגיים-מאסטרים החוצפניים שמתנערים מכל בעייה). לא לוקח להכניס פאצ' 6 שעות. פשוט לא. ונראה לי שיש לי זכות לדעת לאן הולך הכסף בזמן הזה. חוץ מזה - האתר שלהם גרוע ותוקע את הדפדפן כל הזמן. כנראה זה מעיד על האיכות הטכנית שלהם.

חברות כמו חפציבה חוגגות על אנשים כמוך.
    בצורה גרועה? נראה אותך מחזיק חברה עם 9 מיליון משתמשים, מה אתה מעז לדבר עליהם בכלל? למה מי אתה בכלל?!
    לא לוקח להכניס פאטצ' 6 שעות? למה התקנת להם בעבר שאתה יודע? מאיפה אתה בכלל יודע מה הם עושים תגיד לי?!
    האתר גרוע? אחד האתרים היותר נוחים, איכותיים, ומעוצבים, שנמצאים ברשת, על מה אתה מדבר? הדפדפן/מחשב שלך גרוע, זה הכל.

אתה פשוט בושה לוואו :\

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    יאללה, עוד 17 דקות אני חוזר ל-WoW אחרי חודש שלא שיחקתי! (:

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Blackbeard
    בצורה גרועה? נראה אותך מחזיק חברה עם 9 מיליון משתמשים, מה אתה מעז לדבר עליהם בכלל? למה מי אתה בכלל?!
    לא לוקח להכניס פאטצ' 6 שעות? למה התקנת להם בעבר שאתה יודע? מאיפה אתה בכלל יודע מה הם עושים תגיד לי?!
    האתר גרוע? אחד האתרים היותר נוחים, איכותיים, ומעוצבים, שנמצאים ברשת, על מה אתה מדבר? הדפדפן/מחשב שלך גרוע, זה הכל.

אתה פשוט בושה לוואו :\
    מה אתה כל-כך תוקפני תגיד לי?
    תראה אתרים כמו יו-טיוב/אי-ביי ואתרי ענק אחרים. משרתים הרבה יותר מ-9 מליון משתמשים ובלי כ"כ הרבה בעיות. פעם כשיו-טיוב לא עבד 6 שעות עשו על זה כתבה בעיתון!
    ראיתי איך השרתים שלהם בנויים. באמת שזה לא לוקח 6 שעות. אבל אם הם עושים משהו 6 שעות, אז שיעשו את זה בצורה איכותית ושלא יהיו בעיות ולאגים אח"כ.
    ולגבי האתר, המון אנשים מתלוננים שהוא נתקע וקורס. הוא מעוצב טוב, אבל איטי להחריד.

הרשמה