תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    שמעו אחים שלי.....
    נתקעתי במלכה....היא ממש חזקה..נוו המלכה הזאת שלבושה בסגול...
    אני לא מבין מה עושים בה..

תודה רבה לעוזרים.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    פעם הבאה תכתוב מסודר + לא כמה טופיקים באותו הזמן, ולפני זה תבדוק Walktrough.
    בקיצור, זו הזאתי שקופצת כל הזמן?
    אז פשוט תאט את הזמן, זה הפיתרון הכי טוב. אחרי כמה קפיצות (בערך 3) תהרוג אותה.

הצטרף בתאריך
    23.08.2008
    סיימתי את המישחק(בלי להשוויץ' )ואני יכול לעזור לך. בהתחלהאתה נילחם נגדה פנים מול פנים, אתה צריך לתת לה מכות,אבל תיזהר ,יש לה בעיתות חזקות שמעיפות אותך מהמירפסת!כשתילחם נגדה מתישהו בעמצאה הקרב,אם תיתקוף אותה,אז אתה והיא צריכים לידחוף לשני את החרב,בקטע הזה תיצתרך כל הזמן לילחוץ על התקפה רגילה(אם אתה משחק במחשב תיצתרך לילחוץ בעכבר,אם אתה משחק את זה בסוני,תיצתרך לילחוץ ריבוע<_< )זה מוריד לה מלא חיים(יחסית)בפעם השנייה שזה קורה יהיה סירטון ממש קצר,שאתה הופך לאפל!(מגניב,לא?)עכשיו היא כל הזמן תיקפוץ למירפסת מימול. אתה צריך להגיע למירפסת שהיא נימצאת בה(ובדרך יש יצורים בישביל להעלות את החיים,תיזהר,בדרך היא תיזרוק עליך פיגיונות)אבל בידיוק כשאתה עולה עלעל המירפסת שהיא נימצאת בה,תיצתרך להעת את הזמן,היא תילך לאת(היא רוצה ליקפוץ למירפסת מימול)אז אתה צריך לתת לה מכות עד שהעתת הזמן ניגמרת. תעשה את זה שוב ושוב. כשהיא לא תזוז כשאתה מגיע למירפסת שלה,אתה צריך לתת לה מכה,ואז עוד פעם יש את הקטע הזה שצריך לידחוף ת'חרב של השני,אם בקטע הזה אתה מפסיד,תאה מפסיד בקרב כולו,ומתחיל מהקטע שאתה הפכת לאפל.אם אתה מנצח בקטע זה,אתה מנצח אותה,ואז שואלים אותך אם אתה רוצה לישמור. (מיצטער שזה כל כך ארוך,פשוט רציתי לפרט יותר בישביל שתבין)

הרשמה