תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    אני רוצה לפתוח את הדיון בכמה מילים על היום שלי בשרת......
    אז למה אני אומר שהשרת הפך לשרת פשע..אז ככה היום הסתובבתי באחת הערים אחרי שאמרו לי שיש מסיבה לאחר שהיא בוטלה מחוסר תקציב התחילו להגיע עבריני פשע וסוחרי נשק למניהם שמכרו נשק על ימין ועל שמאל.....(לא שאני מתלונן כן כי גם אני לא חף מפשע כל כך) וחשוב רק לציין שזו הייתה העיירה של התחנת משטרה לא פחות ולא יותר, ולקח לשוטרים להגיע אחרי שעה וגם אז התפתח קרב יריות שהסתיים עם כמה עצורים.

זה הייה נושא אחד הנושא השני שארצה לדבר אליו הוא שבעצם כל הערים הפכו לערי פשע אז איפה הפאקינג משטרה תשליטו סדר תהיו קשוחים כי הערים מתדרדרות ומתמלאות בסוחרי נשק ומאפיונרים....אז קדימה תפעלוו

*חשוב להזכיר שלדמות שלי ע"פ הרקע שלה לא אכפת לה כי היא פורעת חוק......

אז השאלה שלי היא: האם גם אתם חושבים ככה? או שאתם חולקים עליי דברו ובבקשה להיות עדינים על התשובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    נהריה
    צודק המשטרה אצלנו על הפנים מזל שבר פיטר את הרוב חחח
    ולשוטרים יש באמת דילאי בתגובות שלהם כי רושמים להם שיש קרב יריות באזור כל שהו ועד שהם מגיעים יש כבר הרוגים או פצועים וחבל
    משטרה? קחו את זה לידים את כל הבלאגן הזה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    אממ השוטרים
    לא יודעים להיתגונן
    אתה יכול ליפלוש למישטרה ולכסל את כולם בלי להיתעמץ
    למורות שזה לא הכי RP אבל זה יכול ליקרותת גם במציאות
    |לעזרה| ICQ : 389169879 | בפרטי בפורום|

^^זה בנשמע^^
    תגיבו בבקשה
    http://forum.vgames.co.il/showthread...31#post2293731
    Mr_SandwicH - לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    אשדוד
    בואו אני יגיד לכם.
    אנחנו קצת שוטרים בסך הכל 16 שוטרים אתם בשרת איזה 50 ילדים בלי שוטרים אנחנו לא יכול לפקח על כולם ועוד יש לנו את הפלישות את האסירים המתלוננים ואני לא רוצה להרחיב יותר תאמין לי שלהיות שוטר זה מאוד קשה מי ניסיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    האמת אני כפורע חוק... שמתי לב וכל מי שאיתי שם לב שהמשטרה לא עושה כלום, אנחנו מתפרעים, משתוללים, נהנים, אין מי שיעצור בפנינו. אנחנו מתחילים לעשות מה שקרה ב-GTA בסינגל, שיש מאפיות וזה ואין למשטרה דרך לעצור אותם, למרות שהבוטים האלה עובדים הרבה יותר טוב מכל מיני שוטרים. זה רק דעה, לא בא להעליב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    נכתב במקור על ידי gigamer
    האמת אני כפורע חוק... שמתי לב וכל מי שאיתי שם לב שהמשטרה לא עושה כלום, אנחנו מתפרעים, משתוללים, נהנים, אין מי שיעצור בפנינו. אנחנו מתחילים לעשות מה שקרה ב-GTA בסינגל, שיש מאפיות וזה ואין למשטרה דרך לעצור אותם, למרות שהבוטים האלה עובדים הרבה יותר טוב מכל מיני שוטרים. זה רק דעה, לא בא להעליב.
    ובגלל זה כשתלמדו לשחק אנחנו נהיה יותר רציניים איתכם אז תסמו תפה תתחילו להרגיע עם האשמות על המישטרה זה שאתם מפגרים ולא יודעים לשחק RP זאת לא בעיה שלנו אל תאשימו את השוטרים אתמול קופיה היה שוטר במסווה וראה איזה אנשים חארות יש פה אז ייאלה שקט נמאס ממכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Glass
    ובגלל זה כשתלמדו לשחק אנחנו נהיה יותר רציניים איתכם אז תסמו תפה תתחילו להרגיע עם האשמות על המישטרה זה שאתם מפגרים ולא יודעים לשחק RP זאת לא בעיה שלנו אל תאשימו את השוטרים אתמול קופיה היה שוטר במסווה וראה איזה אנשים חארות יש פה אז ייאלה שקט נמאס ממכם.
    אחי, למה אתה כלכך מעוצבן? אמרתי משהו? התלוננתי? לא. רק אמרתי דעה שלי. לא צריך להיות כלכף עצבני.

RELAX.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    נכתב במקור על ידי gigamer
    אחי, למה אתה כלכך מעוצבן? אמרתי משהו? התלוננתי? לא. רק אמרתי דעה שלי. לא צריך להיות כלכף עצבני.

RELAX.
    אני מעוצבן מהחננות פה שעושים בלאגנים ואז מתלוננים חננות זה מה שאתם.
    שתף ב-Google+

הרשמה