תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    המשחק הזה תמיד מעצבן אותי. לא משנה מה אני עושה, אני כמעט תמיד מפסיד. שמתי לב שיש כמה חוקים לא כתובים אך ברורים למדי:

1. תמיד כשאתה צלף, יבוא איזה רכב או מישהו עם רובה טוב לטווח קצר-בינוני ויהרוג אותך. כמעט אף פעם לא תשיג קיל, כי כמעט כולם זזים כל הזמן ואי אפשר לירות באף אחד.
    2. תמיד כשאתה כוח"מ ( spec ops ) לא יהיה לך מה לפוצץ.
    3. תמיד כשאתה צריך חובש, סאפורט או תיקון לרכב, אף אחד לא יבוא לעזור לך.
    4. כמעט תמיד כשאתה משתמש בקיט אנטי-טנקים, אין לך רכבים שצריך לשגר עליהם טילים, וכשיש הם הורגים אותך כמעט תמיד.
    5. תמיד כשאתה משתמש בתקיפה ( assault ), למשגר הרימונים שלך אין כל שימוש.
    6. תמיד כשאתה חובש, סאפורט או אנג'יניר, לא יהיה אחד שיצטרך עזרה.
    7. תמיד כשתנהג ברכב, יבוא רכב חזק יותר ויחסל אותך.
    8. כמעט תמיד כשאתה במסוק או במטוס, יהיה מישהו עם AA שיוריד אותך, או שזה יהיה מסוק או מטוס אחר.

היו עוד הרבה מקרים שדמו אחד לשני כמעט בול, אני מוכן להישבע בכל היקר לי שאין שום סיכוי שאני הצלחתי לשחק כמו שצריך בלי שיהיה איזה רכב שינפנף אותי כאילו הייתי איזו חתיכת בצק.

אני גם ניסיתי את מזלי בקלאן אחד... כולם שם היו נאדים נפוחים, בניסוח עדין. ועוד יותר מכך, הם היו יותר נובים מנובים, אם לא באותה מידה. וכשהייתה לי תלונה, הם תמיד מחקו אותה ואיימו עליי. כשהם ניסו לצלם איזה סרטון של הקלאן, היה איזה אחד שהרס לכולם פעם אחת והאשים אותי, ושמתי קצת C4 על מכונית, עוד לא חשבתי לפוצץ אותה וכולם אמרו "תפסיק להרוס לנו" וקיבלתי קיק מהקלאן בתוספת באן מהשרתים שלו.

אני נשבע באלוהים שהמשחק הזה רוצה שאני אפסיד בכל דרך אפשרית, ושכל השחקנים שם שונאים אותי, ורק אותי. לפעמים הצלחתי למצוא איזושהי נקודת זמן שהיה כיף. איכשהו...

כל אלה נותנים לי הרגשה שכולם שונאים אותי מסיבות אישיות אפילו בפעם הראשונה שאני פוגש מישהו.
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    תמיד שPB מוציאים עידכון
    חצי מהעולם לא יכול לשחק ומקבל באנים בגלל " HAND CHEAT" שזה באג שנובע מהעידכון ואין מה לעשות !
    חצי מהאנשים בפורום לא יכולים לשחק עכשיו T_T

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    PB לא פחות גרוע ממספר הנובים שיש בשה"ק 2.
    לפחות שלושה מתוך ארבעה שחקני שה"ק 2 הם נובים מעצבנים שהורגים ללא מחשבה ואבחנה, ולפעמים הם הורגים גם את חברי הקבוצה שלהם, ואף את החבר הטוב היחיד שהיה להם במשחק.

קיצר, כולם שונאים את כולם, ולא משנה כמה השחקן היריב שנלחם בך טוב - הוא תמיד ילך בדרך הקלה ויהרוג אותך עם רכב חזק כמו APC או טנק, בעיקר כשאתה בלי רכב - יש יותר מדי שחקנים שפשוט עצלנים שמפחדים להיהרג, כמו ילד סנוב קטן שלא מבין דבר מהחיים שלו.
    בעצם, יותר משמונה מכל עשרה שחקני באטלפילד הם נובים עצלנים, בין אם הם בקלאן של הכי טובים ובין אם לא.
    מה שהמשחק הזה צריך זה מערכת שעושה קיק למי שהורג חייל רגלים עם APC או טנק, ולאלה שבאים בחבורות של שלושה חיילים \ רכבים על חייל \ רכב אחד בודד, ושלא נשכח את הבייסרייפרים, מתאבדים ומצדי תעשו לי באן מVGAMES אם שכחתי סוג כלשהו של נובים.

מכירים את החייל הבודד שבורח מההמון ב - "מוקש באטלפילד 2"? אם הם היו יורים עליו, אני הייתי מסמן את הסרטון כבעל תוכן לא ראוי לצפייה על ידי כולם!!! 11 בלי יוצאי דופן לא משנה מה
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי pwnd

אני גם ניסיתי את מזלי בקלאן אחד... כולם שם היו נאדים נפוחים, בניסוח עדין. ועוד יותר מכך, הם היו יותר נובים מנובים, אם לא באותה מידה. וכשהייתה לי תלונה, הם תמיד מחקו אותה ואיימו עליי. כשהם ניסו לצלם איזה סרטון של הקלאן, היה איזה אחד שהרס לכולם פעם אחת והאשים אותי, ושמתי קצת C4 על מכונית, עוד לא חשבתי לפוצץ אותה וכולם אמרו "תפסיק להרוס לנו" וקיבלתי קיק מהקלאן בתוספת באן מהשרתים שלו.

.
    מחדל על..
    תדאג לפרסם לי את השם של הקלאן הזה
    ואת האייפי של הסרבר שלו, הם ישלמו כבר מחיר כבד

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    אחי אל תתבאס. אני לא יודע כמה זמן אתה משחק אבל אתה צריך ללמוד מהטעויות שלך.
    צבור נסיון ותשתפר. הכל אפשרי.

חשבת אולי לשחק בשרתים ללא רכבים? שם כמעט אין נובים
    The Reds Will Rise Again

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי pwnd
    המשחק הזה תמיד מעצבן אותי. לא משנה מה אני עושה, אני כמעט תמיד מפסיד. שמתי לב שיש כמה חוקים לא כתובים אך ברורים למדי:

1. תמיד כשאתה צלף, יבוא איזה רכב או מישהו עם רובה טוב לטווח קצר-בינוני ויהרוג אותך. כמעט אף פעם לא תשיג קיל, כי כמעט כולם זזים כל הזמן ואי אפשר לירות באף אחד.
    2. תמיד כשאתה כוח"מ ( spec ops ) לא יהיה לך מה לפוצץ.
    3. תמיד כשאתה צריך חובש, סאפורט או תיקון לרכב, אף אחד לא יבוא לעזור לך.
    4. כמעט תמיד כשאתה משתמש בקיט אנטי-טנקים, אין לך רכבים שצריך לשגר עליהם טילים, וכשיש הם הורגים אותך כמעט תמיד.
    5. תמיד כשאתה משתמש בתקיפה ( assault ), למשגר הרימונים שלך אין כל שימוש.
    6. תמיד כשאתה חובש, סאפורט או אנג'יניר, לא יהיה אחד שיצטרך עזרה.
    7. תמיד כשתנהג ברכב, יבוא רכב חזק יותר ויחסל אותך.
    8. כמעט תמיד כשאתה במסוק או במטוס, יהיה מישהו עם AA שיוריד אותך, או שזה יהיה מסוק או מטוס אחר.

היו עוד הרבה מקרים שדמו אחד לשני כמעט בול, אני מוכן להישבע בכל היקר לי שאין שום סיכוי שאני הצלחתי לשחק כמו שצריך בלי שיהיה איזה רכב שינפנף אותי כאילו הייתי איזו חתיכת בצק.

אני נשבע באלוהים שהמשחק הזה רוצה שאני אפסיד בכל דרך אפשרית, ושכל השחקנים שם שונאים אותי, ורק אותי. לפעמים הצלחתי למצוא איזושהי נקודת זמן שהיה כיף. איכשהו...

כל אלה נותנים לי הרגשה שכולם שונאים אותי מסיבות אישיות אפילו בפעם הראשונה שאני פוגש מישהו.

מצטער אבל....
    1. לא נכון
    2. לא נכון
    3. לא נכון
    4. לא נכון
    5. לא נכון
    6. לא נכון
    7. לא נכון
    8. לא נכון

אתה פשוט נוב...
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אני יודע מה הפיתרון בישבילך! תתאבד... כולם שונאים אותך, אפילו ההורים שלך.... אני מציע לך להתאבד...

עכשיו ברצינות, זה פשוט עניין של גישה, מזל והדרך שבה אתה משחק...

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נראה שאצלי מזל זה משהו שצריך לעשות לו UNLOCK... כי ממש אין לי כזה
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי pwnd
    נראה שאצלי מזל זה משהו שצריך לעשות לו UNLOCK... כי ממש אין לי כזה
    חחחח איזה מסכן...
    בוא בוא, הנה, קח את הMSN שלי:
    [email protected]
    והנה הXFIRE שלי: tnauman
    בוא, אני אהיה חבר שלך...

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    חברים זה קקי... סתם צוחק, מה זה יעזור להוסיף אותך בתור חבר? עדיין יהיו אינספור נובים.

אבי - הקלאן קורא לעצמו "חיילים של כבוד", למרות שאין להם כבוד בכלל. ואתה ממילא לא תוכל לראות ו\או להיכנס לשרתים שלהם, כי הם בגירסה 1.0 וכל האנשים בקהילה הזאת הם בעלי גירסה 1.41...
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אז תוריד פאט'צ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

מה אתה מפגר??!!?#@!?#!?#[email protected]

תוריד כבר פאט'צצצצצצצצצצצצצ
    תוריד פאט'צצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצ

תוריד פאט'צצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצ

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    בואנה תפסיק להיות מיסכן ולחפש רחמים. הפילו אותך לריצפה תקום ותכה חזרה.
    FIGHT FIGHT FIGHT AND FIGHT
    stand up, get up dont giveup - בוב מארלי.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    א. אמרתי כבר שאני לא יכול להתקין פאטצ'.

ב. איך אני אמור להכות חזרה אם אין לי איך? כל הנובים גונבים לי את כל הדרכים להילחם בהם. אני מנסה להחליף קיט, אבל עד שזה עושה לי ספון ונותן לי להשתמש בה, כבר אין לי על מה.

אני לא מבין, למה כולם תמיד מחפשים דרך להאשים את המתלונן במקום להאמין שאלה עובדות??

אני לא קראתי לאף אחד מכם בשמות, אז תפסיקו להגיד דברים שברור שלא יעזרו, ותפסיקו לתקוף את מי שמתלונן על שחקנים אחרים. גישת ה"אם-אתה-לא-אוהב-את-זה-אז-אל-תשחק-בזה" כבר מתחילה לעצבן.
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    אלה לא עובדות, אתה פשוט לא יודע לשחק, והמשחק הזה לא בשבילך. תעזוב אותו וזהו.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    תפסיק להתפנק ולתנהג כמו תינוק בכיין, אתה עוד מעט מתגייס לצבא, אז הגיע הזמן שתהיה גבר.
    תפעיל תראש שלך ותחשוב על דרכים איך להשתפר.
    אמנם זה רק משחק אבל זה מראה הרבה על האופי שלך.
    מנסה שתבין משהו אבל אתה לא קולט.

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    האמת שבקשר לאנטי טנק יש עובדה מעניינת

תגיד שאתה על מדיק בשרת עם רכבים יבוא הטנק שיקמפר עלייך ושניה לפני שתעשה ריספון עם אנטי טנק הוא ייהרס ולא יופעיו טנקים באזור שאתה בו עד סוף המשחק

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    מזה אחי

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    נכתב במקור על ידי DuckLock
    האמת שבקשר לאנטי טנק יש עובדה מעניינת

תגיד שאתה על מדיק בשרת עם רכבים יבוא הטנק שיקמפר עלייך ושניה לפני שתעשה ריספון עם אנטי
    טנק הוא ייהרס ולא יופעיו טנקים באזור שאתה בו עד סוף המשחק

יפה אהבתי!
    אחי אולי תנסה לשחק מול המחשב ברמה ההכי קשה אני יודע שזה נשמע דפוק אבל מה לעשות אולי אתה באמת צריך להשתפר...
    אני אומר תיקח קיט כל שהוא ותנסה איתו את כל הדרכים שאפשר לשחק מתי שהוא זה יבוא לך אני מבטיח לך...
    גם אני לפני איזה 3 שנים לא הייתי משהו משהו היה לי הפרש בין ההריגות שאני הרגתי לבין מה שנהרגתי דיי גדול לטובת מה מה שנהרגתי...
    והיום כמעט כל משחק שיש לי (אלא אם כן הולך לי ממש על הפנים) אני עושה בערך אותו דבר וגם עובר את "מה שנהרגתי" באיזה 5 או הריגות ולפעמים הרבה הרבה יותר...
    או שפשוט תבקש משמוליק שיעזור לך אולי יש לו איזה שיטה שהוא משחק איתה...
    "ילד תפסיק לדבר שטויות!!!"

הרשמה