תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    עלה לי רעיון... זה דיון OT, שבו כל אחד יכתוב את מקור הכינוי שלו ולמה הוא נוצר... למי שלא הבין, אני אתחיל:

DrTeo:
    פעם, הייתי XBOXפאן, והייתי בטוח שאני קונה XBOX 360... אז הייתי בפורום XBOX של ויגייימס, והיו לי הממממממממווווווןןןן שאלות..! כמובן שלאף אחד לא היה כוח לענות לי עליהן... אבל היה אחד, בשם DrKeo, שענה לי על כלללל השאלות... עם הזמן הוא גם הפך למנהל הפורום (כמעט בזכותי), וגם היה משתמש בשם DrLEON... אז חשבתי, "יש לי את הכינוי הזה (AquaLord - הכינוי הישן שלי) כבר המון זמן, לא הגיע הזמן להחליף אותו?!?" אז החלטתי על:
    DrTeo

עכשיו תורכם!

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    שלי בגלל שWAYNE RONNEY הוא הכדורגלן שאני הכי אוהב (מאנגליה)
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    מקור הכינוי
    טוב , שלי זה בא מהמסכה יש קטע שהוא פשוט אומר כזה Smokkkkkkkkkkkkkkkkennnnnnnnnn"
    אז משמה הבאתי את זה ^^

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    למען האמת לא היה לי שום שם טוב אז חשבתי על איזה שם של כוכב רוק, ועלה לי בראש
    Zakk Wylde שהוא גיטריסט תותח מהלהקה- Black Label Society, הוא מנגן גם באלבומים של אוזי ועם כל מיני להקות אחרות, והוא מופיע בהרבה מופעי מחווה, והוא נחשב לאחד הגיטריסטים הטובים של ימינו.

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    המקור שלי הוא מ-NBA 2002 או משהו כזה, שהייתי קטן, אז הלכתי לחבר שלי ובנינו שחקנים.
    קיצר, בניתי את השחקן שלי והיה שם כמה כינויים ובחרתי את shorty, בגלל שהייתי יחסית נמוך מכל השכבה (באותו זמן, לא שעכשיו אני 1.90).
    וה- 8 בגלל שהייתי בחוג כדורסל והמספר שלי היה 8, ומאז: 8shorty

יש לי עוד הרבה כינויים אבל הוא הנפוץ ביותר

PSN ID - tomer8shorty

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לפני הרבה שנים, בפורום הישן של ויגיימס, היה לי כינוי אחר: חזיר שמן (זה פשוט מאוד הצחיק אותי), אבל אחרי שכמה אנשים אמרו לי שזה מוזר להם לפנות אלי בכינוי שלי, כי הם מרגישים כאילו הם מקללים אותי, החלטתי לשנות שם.
    ראיתי את PT, ומאוד הערכתי אותי אז, אז החלטתי שאשתמש בכינוי דומה לשלו, ומשום שרציתי שעדיין יזהו אותי, החלטתי לשנות את זה -FP ראשי תיבות של חזיר שמן באנגלית (Fat Pig).

בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    ORIGLO זה קיצור של ORI GOLDBERG, החלטתי שזה נוח, ומאז אני אם הכינוי הזה.
    {כבר כמעט 8 שנים.}

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    לפני הרבה שנים, בפורום הישן של ויגיימס, היה לי כינוי אחר: חזיר שמן (זה פשוט מאוד הצחיק אותי), אבל אחרי שכמה אנשים אמרו לי שזה מוזר להם לפנות אלי בכינוי שלי, כי הם מרגישים כאילו הם מקללים אותי, החלטתי לשנות שם.
    ראיתי את PT, ומאוד הערכתי אותי אז, אז החלטתי שאשתמש בכינוי דומה לשלו, ומשום שרציתי שעדיין יזהו אותי, החלטתי לשנות את זה -FP ראשי תיבות של חזיר שמן באנגלית (Fat Pig).

דווקא היה יכול להיות מצחיק לקרוא לך חזיר שמן

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    זאת נטאשה והיא ההשראה לשם שלי...
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: DSC00002.jpg‏ 
צפיות: 26 
גודל: 94.3 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    שרוף על מילאן
    רוסונרי שולטים !!!1

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    נכתב במקור על ידי MILAN1122
    שרוף על מילאן
    רוסונרי שולטים !!!1
    forza Milan! אוהד מילאן מושבע, מזדהה איתך

PSN ID - tomer8shorty

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    תנחשו
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

הרשמה