תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני הולך עם המשפחה שלי(סופרנוס) סתם ככה מישהי באה יוראת בי עם שוטגאן(אם ככה מאייתים את זה) כמובן הסופרנוס הרגו אותה (פתאום היא באה שוב פעם נכנסת בי עם אגרופים שוב פעם הרגנו אותה פתאום באה שוב פעם מנסה הפעם היא הרגה אותי כי הייתי לבד אחר כך היא באה מכניסה לי אגרוף ובורחת מכיוון שהיה לי קצת חיים ומצב רוח רע אני הרגתי אותה באגרופים פתאום היא באה גונבת לי את האוטו ששיפרתי אותו ב-20K באה לוקחת לי בסוף כמובן אני והמשפחה באנו זרקנו אותה מהאוטו והרגנו אותה על המקום עבר 2 דקות בערך אני לבד פתאום בא עליי איזה שוטר סטלן סתם ככה בא שם אזיקים לקח ממני 5K והלך מה שמוזר הוא לא נתן לי כלום להגיד וסתם לקח כסף פתאום אני קולט אותה יושבת בכיסא האחורי ואני צועק חכי חכי... עכשיו מה אז צעקתי את זה מה אני עושה השוטרים יעצרו וירוששו אותי אם אני יחזיר לה הרי עם אש משחקים באש ולי אין כלום אז מה יוצא היא שונאת אותי ואני לא יכול לעשות כלום נגיד להחזיר לה השוטר הספציפי נגדי למה אתם שואלים?... אני לא יודע ולי השוטרים לא מקשיבים עכשיו איך אני נלחם בזה?? מה אני בא עם המשפחה ומרסס את כולם? אני לא מבין מה הזה הRP? הוא טוב אבל בואו לא נגזים ח'ברה אם זה חיים אז זה חיים אתה לא יכול לבוא לבנאדם ולהרוג אותו כי בא לך ואחר כך לנסות להרוג אותו שוב ושוב ושוב ועוד לקחת שוטרים לצידך עכשיו את שמות ה"וירוסים" האלו אני לא זוכר מה שכן אני לא בא לנסות להעיף מישהו פשוט להגיד אם RP אז עד הסוף זהו זה רק עצה להפוך את RP לטוב יותר ואני מקווה שמיקרים כאלו לא יקרו יותר אם זה היה חיים אמיתיים ואני הייתי גנגסטר שחור בכל מקרה הייתי דופק לשוטר כמה אגרופים אבל בכל מקרה זה רול פליי אז... אתם יודעים קיצר אני בא להגיד תיהיו הגיוניים וכן הסיפור אמיתי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    היא מאוהבת בך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אההה אהבה... אם זה אהבה אז אני סינדרלה חוץ מזה לבוא עם שוטגאן זה אהבה?חח לאן הגענו יש עוד רעיונות? תגובות? עצות להתקפת נגד? אולי איזה תרגיל? שלחו בבקשה אני צריך עזרה ואני שמח לענות על כל שאלה תשובה או אחד מאלה שלמעלה חח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    פיתרון:להביא כלא ל 4 שעות....גם אם יוצאים וחוזרים למשחק ממשיכים להיות בכלא.....זה העונש הכי טוב מכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    חחח אוהבת אותך, אבל היא זכאית לכלא או באן דחוף. עושה RK בלי סוף.. אני מכיר אותה, יש לה משהו נגד סופרנו, כל הזמן נדבקת אלינו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    על מי אתם מדבריים ????
    ההיתי מגיב נורמלית אם ההיתי מבין על מי מדובר.....
    We dont die,We just multiply
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    חח נחמד

לסופרנוס יש שלום עם קורלאונה
    שתף ב-Google+

הרשמה