תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    קריאתה המוכרת של רוח ,
    מושכת אותי לשפתי המצוק
    המאחד שמיים וארץ ,
    בין סלעים מתגלגל רעם רחוק.

ונשמתי כמו מתנתקת ,
    את גופי מובילה כבובה על חוט
    שפת המצוק מתקרבת , נושקת ,
    ברפרוף אביבי על לחיי.

ובאופק פס דק של שמש ,
    מציץ מתוך צעיף עננים אפורים.
    הנשיקה הרכה , השורקת ,
    נהפכת לרוח קדים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    אני מוצאת את שני הבתים האחרונים מאוד ליריים ובנויים כהלכה, במיוחד במקצב העדין שנתת להם, שמתגלגל נפלא על הלשון [לכל הפחות על הלשון שלי].
    אבל הבית הראשון נשמע לי מעט מאולץ, לכל הפחות הטור האחרון שבו- שעליו הייתי מוותרת לחלוטין. הוא נראה לי כלא מתקשר. ומשום שהרגשתי שהחריזה הולכת ונבנית לאורך השיר, אני אפילו לא צריכה שיהיה חרוז בבית הראשון, ככה שאתה לא צריך להדאיג את עצמך גם בנוגע לזה.

יש לך עברית מאוד רהוטה, וגם מאוד לא, תשמור על זה טוב- זה נכס.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    טוב, אני לא ממאוד מתחבר עם שירים ואני גם לא נוהג להגיב עליהם. אבל השיר הזה פשוט מאגניב, אני לא יודע אם זה בגלל שאני בונה דמות שהוא מתאר כמעט במדויק איך היא מרגישה או שהוא סתם ממש טוב בקיצור קבל חיזוק חיובי (בגלל שכולם ממציאים חשבתי להיות המוזר ולהשאר עם הרגיל). כמו כן אני מסכים שהבית הראשון מעט פחות טוב אבל לדעתי רוב ההפרעה היא במילה "אותי" בשורה השנייה שקצת תוקעת לדעתי.

לבסוף שאלה לי, אפשר להשתמש בשיר הזה במשחק שאני עומד להשתתף בו?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    האמת, דווקא השורה האחרונה בבית השני הוציאה אותי לגמרי מהשיר, כנראה בגלל שהיא לא מתחזרת. P:
    אני לא יודע מה איתך, אני אוהב הרים ומצוקים. פשוט הרגשה נפלאה להסתכל עליהם או להסתכל מהם. בטיול האחרון שלי עם הכיתה יצאנו לטיול בנגב, ועמדנו על צוק שהשקיף על ערוץ נחל, יבש בזמנו, והרוח פשוט שאגה ובקושי שמעתי משהו ממה שאומרים לי, היית יכול להרגיש שאם תקפוץ פשוט תדהה על הרוח הלאה...
    ובדיוק להרגשה הזאת השיר שלך החזיר אותי. תודה. ( :
    למרות שהיית לי בעיה עם השורה האחרונה(אתה ממש צריך לעבוד על השורות האחרונות שלך, הא?): לא בטוח שהבנתי בדיוק למה התכוונת שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    זה שיר עם פנייה אישית לכותב , לכל אחד יש משהו אחר לא לאהוב בשיר P: ג'ואנה - תודה רבה , בעיקר על השורה האחרונה. ת'וג-אני אשמח שתשתמש בשיר למשחק. אורר- בדיוק בעקבות התחושה שהפלאת לתאר נכתב השיר. (לפחות חלקית) (הו , המסתורין)
    שתף ב-Google+

הרשמה