תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    יש לי PS3 שנקנה מאמריקה ואני משתמש בו בלי שנאי כבר בערך 3 חודשים,
    אני לא ממש רואה בעיות בינתיים, יש משהו בטווח הרחוק שאני צריך להיות מודאג ממנו?

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    אתה חיברת פשוט כבל של מחשב למקום של החשמל, במקום האמריקאי שקיבלת?
    לא יודע למה זה לא עושה... קבום!!!! אבל כנראה אתה משתמש בו לקצת זמן או משהו אחר ומציע לך לקנות שנאי ומהר!!!
    שקניתי את הפס3 ניסיתי שנאי קצת פחות V ממה שיש ואז אחרי שלושים דקות יוצא עשן מתוך השנאי... וריח בלי נסבל...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    לא, חיברתי את הכבל שבא עם ה-PS3 עם מתאם,
    ואני מריץ אותו ככה, 8~ שעות ביום..

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נשמע שאתה צריך לקנות שנאי...
    ועוד משהו אתה קונה WARHAWK? שווה לך רק פחות מ180 שקל!
    אם אתה קונה תקנה אמריקאי, יותר זול וגם יכול להיות שיהייה הגבלת איזורים לאונליין אז עדיף אמריקאי.
    אני קונה עוד פחות מחצי שעה
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    תקשיב, אם לא תשים שנאי, הPS3 שלך ישרף באיזשהו שלב, תאמין לי.
    תקנה שנאי 500 וואט, ותישן טוב בלילה.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    עם בא לך שהPS3 שלך יהפןך לשניצל אל תיקנה שנאי
    אהה ועם התחלתם לדבר על וורהוק מתי הוא יוצא בארץ בחנויות???
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    רמת גן
    אני קניתי אחד של 200 וואט וזה מספיק....
    למרות שהשנאי די חם, לא יוצא עשן ולא כלום... והסוני עובד מעולה.
    500 וואט זה מלא כסף... למרות שגם ה-200 עלה לי 200 שקל

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    כמה וואט צריך שהוא יעבוד בסדר בלי בעיות התחממות.... בערך כי אני צריך לדעת ....חח..

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    נשמע שאתה צריך לקנות שנאי...
    ועוד משהו אתה קונה WARHAWK? שווה לך רק פחות מ180 שקל!
    אם אתה קונה תקנה אמריקאי, יותר זול וגם יכול להיות שיהייה הגבלת איזורים לאונליין אז עדיף אמריקאי.
    אני קונה עוד פחות מחצי שעה
    מה הקשר ווארהאק עכשיו?..

בחזרה לשנאי,
    הדבר היחיד שה-PS3 שלי עושה זה קצת להתחמם אבל ממה שהבנתי מהחברים שלי מאמריקה
    זה עושה אותו הדבר גם להם..

איזה שנאי צריך בקיצור?

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    תקנה בדיזנגוף יש שם חנות של שנאים אז תקנה שנאי גדול כזה גם אני קניתי מארהב את הPS3 ואז חיברתי שנאאי וזה עובד יופי

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי noam388
    תקנה בדיזנגוף יש שם חנות של שנאים אז תקנה שנאי גדול כזה גם אני קניתי מארהב את הPS3 ואז חיברתי שנאאי וזה עובד יופי
    בדיזנגוף אמרתה אבל אחי תקשיב יש לך מושג כמה וואט זה!?

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    אוקיי, שאלה,
    אתם מכירים מישהו שחיבר PS3 אמריקאי בלי שנאי והוא התפוצץ, נשרף,
    או איזה תיאור שלא תבחרו?, או שסתם קניתם שנאי כי אמרו לכם?

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי tehFluffz
    אוקיי, שאלה,
    אמ.. בעקרון אתה צודק שאני מחבר את הסוני שלי זה רק מתחמם לא יותר ואז אני ישר סוגר אותו חח.. לא לוקח סיכון... אבל אני עדיין עם השאלה בכמה וואט אני צריך לקנות אותו...

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    אמ.. בעקרון אתה צודק שאני מחבר את הסוני שלי זה רק מתחמם לא יותר ואז אני ישר סוגר אותו חח.. לא לוקח סיכון... אבל אני עדיין עם השאלה בכמה וואט אני צריך לקנות אותו...
    ממה שאני הבנתי, זה נורמאלי לחלוטין.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אוקיי, שאלה,
    אתה רוצה לדחוף את התקע של הPS3 לחשמל בארץ?
    אני יכול להבטיח לך שהPS3 ישרף, או שהוא יקפיץ לך פקק בארון חשמל.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    שמע. זה מאוד מוזר לי שהמכשיר עובד עם החשמל של ישראל. זה פעם ראשונה ששמעתי על כזה דבר. בכל מקרה, אם זה אכן מכשיר אמריקאי, אז יש דבר אחד שאני בטוח בו, זה מקלקל את המכשיר וזה גורם לפעולה לא תקינה שלו.

אני אסביר לך את ההבדלים בין מערכות החשמל בארה"ב ובארץ:

בארץ: החשמל בארץ/אירופה פועל בעוצמה של בערך 230-240 וולט ובתדירות של 50hz.
    בארה"ב: החשמל בארה"ב פועל בעוצה של כ-120V (כמחצית מבארץ) ובתדירות של 60hz.

עכשיו אני יודע שהמספרים הללו לא אומרים לך דבר (אלא אם כן למדת אלקטרוניקה/חשמל. מצד שני אני התמחתי בתיכון בהנדסה ביו-רפואית [שילוב של ביולוגיה ואלקטרוניקה, כמו המכשיר הזה שעושה את הרעש המעצבן כשמתים], וגם אני לא כזה מומחה גדול), וזה בסדר. כי כל מה שאתה צריך להבין זה שהמתח בארץ הוא פי 2 יותר חזק, ולכן דורש מהפס3 פי 2 יותר "סיבולת" בשביל שתפעל כמו שצריך.
    כמוכן יש לך את עניין התדירות, שזה למעשה כמות הפעמים שהמתח עובר פאזה בשניה (מתח נמדד ע"י הפרש קיצונים, אשר "מתחלפים" כל חצי פאזה). במילים אחרות, בארץ המתח יותר חזק, אך הוא "עובר" דרך הפס3 פחות פעמים בשניה.

במילים אחרות המתח החזק יפגע ברכיבים של הפס3, בזמן שהתדירות תמנע ממנו מלפעול כמו שצריך. או זה לפחות מה שאמור לקרות בתאוריה המאוד מופשטת הזאת. רוב המכשירים האמריקאים היו פשוט נשרפים ישירות אחרי שהיית מחבר אותם לשקע הישראלי, אבל אני מניח שהשנאי הפנימי של הפס3 הוא זה "שמציל" אותו (כי השנאי הפנימי של הפס3 אמור להפוך את התדירות שיש בחשמל שנכנס לפס3 עצמו ל-0 [או לפחות בקירוב, כי 0 מושלם זה בלתי אפשרי], אך הוא גם מקטין את המתח כדי לפצות לזה, ככה שהוא עושה כמיטב יכולתו להפוך את החשמל למה שהפס3 צריך, אבל אפילו הוא לא יכול לעשות את זה מושלם)..

בכל מקרה, עזוב את כל ההסברים הללו למעלה. אם הפס3 שלך לא נהרס עכשיו, אז הוא יהרס בקצרה, זה מכשיר מאוד עמיד, אבל אתה מעמיס עליו יותר ממה שהוא מתוכנן לספוג.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    תקנה שנאי שההספק שלו הוא 750 זה מה שרשום על השנאי שלי המתח כניסה הוא 230 ומתח יציאה הוא 120

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי noam388
    תקנה שנאי שההספק שלו הוא 750 זה מה שרשום על השנאי שלי המתח כניסה הוא 230 ומתח יציאה הוא 120
    הספק יכול להיות גם 500 וואט, זה ליתר ביטחון.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    שמע. זה מאוד מוזר לי שהמכשיר עובד עם החשמל של ישראל. זה פעם ראשונה ששמעתי על כזה דבר. בכל מקרה, אם זה אכן מכשיר אמריקאי, אז יש דבר אחד שאני בטוח בו, זה מקלקל את המכשיר וזה גורם לפעולה לא תקינה שלו.

אני אסביר לך את ההבדלים בין מערכות החשמל בארה"ב ובארץ:

בארץ: החשמל בארץ/אירופה פועל בעוצמה של בערך 230-240 וולט ובתדירות של 50hz.
    בארה"ב: החשמל בארה"ב פועל בעוצה של כ-120V (כמחצית מבארץ) ובתדירות של 60hz.

עכשיו אני יודע שהמספרים הללו לא אומרים לך דבר (אלא אם כן למדת אלקטרוניקה/חשמל. מצד שני אני התמחתי בתיכון בהנדסה ביו-רפואית [שילוב של ביולוגיה ואלקטרוניקה, כמו המכשיר הזה שעושה את הרעש המעצבן כשמתים], וגם אני לא כזה מומחה גדול), וזה בסדר. כי כל מה שאתה צריך להבין זה שהמתח בארץ הוא פי 2 יותר חזק, ולכן דורש מהפס3 פי 2 יותר "סיבולת" בשביל שתפעל כמו שצריך.
    כמוכן יש לך את עניין התדירות, שזה למעשה כמות הפעמים שהמתח עובר פאזה בשניה (מתח נמדד ע"י הפרש קיצונים, אשר "מתחלפים" כל חצי פאזה). במילים אחרות, בארץ המתח יותר חזק, אך הוא "עובר" דרך הפס3 פחות פעמים בשניה.

במילים אחרות המתח החזק יפגע ברכיבים של הפס3, בזמן שהתדירות תמנע ממנו מלפעול כמו שצריך. או זה לפחות מה שאמור לקרות בתאוריה המאוד מופשטת הזאת. רוב המכשירים האמריקאים היו פשוט נשרפים ישירות אחרי שהיית מחבר אותם לשקע הישראלי, אבל אני מניח שהשנאי הפנימי של הפס3 הוא זה "שמציל" אותו (כי השנאי הפנימי של הפס3 אמור להפוך את התדירות שיש בחשמל שנכנס לפס3 עצמו ל-0 [או לפחות בקירוב, כי 0 מושלם זה בלתי אפשרי], אך הוא גם מקטין את המתח כדי לפצות לזה, ככה שהוא עושה כמיטב יכולתו להפוך את החשמל למה שהפס3 צריך, אבל אפילו הוא לא יכול לעשות את זה מושלם)..

בכל מקרה, עזוב את כל ההסברים הללו למעלה. אם הפס3 שלך לא נהרס עכשיו, אז הוא יהרס בקצרה, זה מכשיר מאוד עמיד, אבל אתה מעמיס עליו יותר ממה שהוא מתוכנן לספוג.
    תודה על ההסבר המפורט,
    עכשיו השאלה שלי זה איזה שנאי?.. כולם אומרים פה משהו אחר :\

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    תודה על ההסבר המפורט,
    עכשיו השאלה שלי זה איזה שנאי?.. כולם אומרים פה משהו אחר :\
    500W או 500VA (זה אותו דבר) יהיה בסדר גמור. אני לא בטוח אם פחות מזה יספיק, אבל 500 בטוח יספיק.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה