תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איזה סוני אתה משתמש?

מדרגים
22. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • סוני אמריקאי- יפני NTSC

5 22.73%
  • סוני ארופאי PAL

11 50.00%
  • סוני יפני חדש NTSC-J

2 9.09%
  • אין לי

4 18.18%
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    אהלן,
    אני חדש בקהילה, אז קודם כל שלום.

ככה... אני רוצה לקנות פלאיי סטיישן אבל הבנתי שיש מספר סוגים לסוני.
    PAL ארופאי
    NTCS יפני ואמריקאי
    NTCS-J שהוא רק יפני

רציתי לדעת מה ההבדלים בניהם.
    רסא הארופאית היא הנפוצה בישראל, סרטי בלו ראיי שנקנים בארץ (גרסה ארופאית) לא עולים על סוני אמריקאי.
    האם בגרסה היפנית החדשה הם עולים?
    מה ההבדלים בכללי? יש הבדלים במפרט הטכני?

תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אני בספק אם יש הבדל במפרט הטכני,
    אני יודע רק שבשביל להריץ משחקי PS2 או סרטי בלוריי שנקנו\נקנקים בארץ חייב מכשיר אירופאי.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    תודה אחי.
    כל מידע נוסף יעזור.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    מצאתי הסבר מפורט!
    לכל אלה שתהו כמוני, בבקשה.

מדוע לקנות רק פלייסטיישן 3 אירופי דגם CECH-C04 ?

קיימים 3 דגמים של קונסולות בשוק העולמי האירופי PAL, האמריקאי NTSC והיפני NTSCJ . למרות ששם המוצר זהה מדובר בשלושה דגמים שונים לחלוטין עם הבדלים ותכונות אופי המתאימות לצרכי השוק בו הם מופצות. עפ"י מחירון הצרכן של חברת SONY העולמית זולה הקונסולה האמריקאית והיפנית בכ 30% מהקונסולה האירופית! לאחרונה מציעים גופים שונים קונסולות פלייסטיישן 3 שאינם תואמות לשוק המקומי. גופים אלו מטעים את הצרכנים ומפרסמים שהקונסולה שברשותם היא "מולטיסיסטם" וכך הם אינם מיידעים את הצרכן על ארץ מקור ושיטת השידור של הקונסולה.

פלייסטיישן 3 PAL דגם CECH-C04 הוא הדגם היחיד שאושר ע"י חברת SONY העולמית למכירה בישראללאחר שהותאם ועבר את כל בדיקות התקנים, הבטיחות והתאימות לשווק המקומי והאירופאי!

מכשיר אמריקאי דורש שנאי מתח חיצוני – א. יקר ב. לא בטיחותי.

לא קיים מכשיר פלייסטיישן 3 "מולטיסיסטם" !!! התכונה הנ"ל נכונה רק בהתייחסות למשחקי פלייסטיישן 3 שאותם ניתן לשחק על כל המכשירים ללא מחסום של שיטת השידור של המשחק או הקונסולה, בכל שאר התכונות של הקונסולה יש חשיבות רבה לאזור השידור!

עפ"י הנחיה של חברת סוני אחריות לתיקון (בתקופת האחריות או בתשלום) תינתן ע"י ישפאר לקונסולות אירופאיות בלבד - מכשירים אחרים לא יטופלו במעבדות החברה לכן הלקוח שם את כספו על קרן הצבי.

רישום ושימוש ברשת PSN האירופאית – התחברות לרשת תתבצע למול ארץ המקור ולא בשירותי הרשת המקומיים תכונה זו תלך ותהייה חשובה ומשמעותית ביותר לאורך ציר הזמן .

לקוחות ישפאר בלבד יהיו זכאים לתמיכה טלפונית ושירות לקוחות לאחר רכישת המכשיר (חשוב בעיקר לגבי בשירותי הרשת PSN)

בקונסולות אחרות לא ניתן לצפות בסרטי בלו-ריי מקומיים שנמכרים בארץ (רק בסרטים שמאותו אזור שידור של הקונסולה)
    הדגם האירופי הוא היחיד שתומך לאחור במשחקי פלייסטיישן 2 PAL – כל המשחקים שנמכרים בארץ. המכשיר האמריקאי NTSC והיפני NTSCJ תומכים רק במשחקים מאותו אזור שידור שלהם. המשמעות היא פשוטה מי שיקנה מכשיר אמריקאי או יפני לא יכול לשחק במשחקים שברשותו!

נלקח מאתר אופק פי סי.

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    הכתבה הזו היא מאתר שמוכר PS3 PAL בלבד - נראה לי שהיא די מגמתית ולא כל משכתוב פה נכון

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    אני בספק אם יש הבדל במפרט הטכני,
    אני יודע רק שבשביל להריץ משחקי PS2 או סרטי בלוריי שנקנו\נקנקים בארץ חייב מכשיר אירופאי.
    אתה בטוח בזה שהPAL יכול להריץ משחקים PS2 אני לא בטוח ניסיתי ולא עבד דבר אחר כל אתר כותב משהו אחר פעם הPAl יכול להריץ משחקים ופעם היפני יכול www.gamestatoin.co.il כנס וחפש PS3 ותקרא מה כתוב גם אתהyoray_tal

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי yoray_tal
    מכשיר אמריקאי דורש שנאי מתח חיצוני – א. יקר ב. לא בטיחותי.
    .
    אחרי זה הפסקתי לקרוא. לא רק ששנאי זה משהו בטיחותי ביותר, אלא הוא אפילו יותר בטיחותי מפשוט לחבר את המכשיר סתם ככה לחשמל. אם יש איזה קצר חשמלי, או שברק פוגע בבית, באופן רגיל זה היה צולה את הקונסולה. אך כאשר יש לך שנאי (או מגן ברקים, אבל אני מתרכז בזה כרגע), אז אין מה לחשוש מקפיצות מתח, כי אם זה קורה, אז רק השנאי נשרף, ובכך מציל את המכשיר.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    נראה לו שבכתבה הם התייחסו לשנאי שמפיק מתח דומה לשקעים בארץ, לא לשנאי ששומר מקפיצות מתח.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי yoray_tal
    נראה לו שבכתבה הם התייחסו לשנאי שמפיק מתח דומה לשקעים בארץ, לא לשנאי ששומר מקפיצות מתח.
    זה בדיוק אותו הדבר.
    השנאי שמפיק מתח יעצור את הזרמת החשמל לPS3 ברגע שהוא יתקלקל, וכך יציל לך את הPS3.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    אוקי.. אז הפסקת לקרוא בנקודה. תתאמץ בשבילי בקשה ותקרא עד הסוף.

אם ידוע לך מידע אחר, תעשיר את שלי. אם לא... תן חוו"ד.

תודה.

הרשמה