תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כמו רבים הגעתי לתערוכה, הרעיון המקורי היה שאני אגיע קצת לפני 18:00 ל"מסיבת Guitar Hero"
    עאלק מסיבה... הייתה כולה עמדה אחת של Guitar Hero...
    אבל יש יתרון שבאתי מאוחר- אי צפיפות, היה נוח ויותר מרווח מהתמונות של השעות המוקדמות, יכלתי לשחק במשחקים השונים, התפעלתי מ-Heavenly Sword ו-Ressistnce.
    לפני התערוכה דברתי עם Opeleg שיגיע גם הוא ונשחק ב-Guitar Hero שנינו,
    בהתחלה שהגעתי כמובן הלכתי לעמדת ה-Guitar Hero תוך 3 דקות התפנה (שכחתי להזכיר שהיה סדר נהדר, אנשים לא נדבקו והסכימו לתת לאנשים אחרים גם) ושחקתי נגד מישהו, בשיר Bark at The Moon, הוא גם היה ממש טוב, ובסוף נצחתי אותו באיזה 9,000 נקודות,
    אחר כך התברר לי שזה היה הוא
    טוב פחות או יותר הסיפור שלי, אז איך היה לכם?

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    הHAMMER ON/PULL OFF בGH1 גרועים לכן הובסתי תבוסה גדולה T_T
    איפה באמת היה הGH2 ? אף אחד לא חשב שיהיה נחמד אם יהיו כל השירים אם כבר 1 אז מישהו מהצוות הוציא קוד לUNLOCK ALL אחרי שחבר שלי ואני ביקשנו , באמת לא היה בעיות בתור בGUITAR HERO , כולם נתנו לכולם ואפילו התגלו כמה שחקני EXPERT , ואפילו ילדה קטנה ותאילנדית כמעט הביסה ילד אחד, היה חוסר בעמדות והתנחלויות רבות בBIOSHOCK שלא היה אפשר לשחק, במחשב שני היה BIOSHOCK אבל המשחק סרב לעלות משום מה ורק C&C 3 פעל עליו, אחרי הפעם העשירית ששיחקו בHEAVENLY SWORD בטלויזיה הגדולה החליטו להחליף לresistence בגלל שאישפר לפי מה שאחד העובדים הסביר לי מיבאים את HEAVENLY SWORD אז התבקש מהם לשים אותו , חוץ מזה היה בסדר ופעם הבאה צריך יותר ארגון , לא היה ברור עד הרגע האחרון איפה לתקוע את הGUITAR HERO :/

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    חבל שלא היה משהו מעניין בשביל החבר'ה מאנריל.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    לא יודע לא הייתי..

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    האכזבה באה מכך שניפחו כ"כ את התערוכה עם פרסומות, ובסוף איכזבו, פשוט כך.
    ובאמת דברים כמו "מסיבת Guitar Hero" צריכים להיות יותר מושקעים, הייתה כולה עמדה אחת, וגם בגלל זה שרצו שם הכי הרבה אנשים, אבל כמו שאמרתי למזלנו היה סדר ואנשים עשו שיר והעבירו לאנשים אחרים.

עריכה: עכשיו ראיתי תמונות מאתמול, איזה באסה צילמו איזה 8 פעמים את אוהד (Opeleg) ואותי בכלל אין בתמונות, והייתי שם גם בנגלה של ה-Guitar Hero
    0.__0.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    לא הייתי

הרשמה