תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    שלום.. יש לי כמה שאלות.
    יותר משנה שיחקתי בNWN הראשון, בעיקר בשרתי PG וארנות, למרות שבין השאר שיחקתי גם קצת בהלורה היו זמנים אה..
    בכל אופן, בתור אחד שממש אהב את הראשון, איך השני היום?
    כשהוא יצא כולם אמרו שהוא מלא באגים ושבלתי אפשרי לשחק בו...
    1. היום, אחרי כל הפאצ'ים והעדכונים, המשחק עדיין מבוגבג ומסובך..? המצלמה עדיין מעצבנת בטירוף למשל שהבנתי שזאת הייתה תלונה גדולה?
    2. כמה אנשים יש שמשחקים ברשת היום?
    אני אשמח לקבל תשובות, תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    1. היום, אחרי כל הפאצ'ים והעדכונים, המשחק עדיין מבוגבג ומסובך.. המצלמה עדיין מעצבנת בטירוף למשל שהבנתי שזאת הייתה תלונה גדולה?

כרגע המשחק עובד טוב מאוד, המשחק כמעת ולא קורס (לא יותר מכל משחק רגיל)
    והטולסט גם
    אני מאוד נהנה ממנו
    <_<

2. כמה אנשים יש שמשחקים ברשת היום?

מהקהילה ? אני לא יודע
    בכלל ? אני יודע שהמספר עולה כל הזמן
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    המצלמה לא מעצבנת בכלל, היא בדיוק כמו בNWN1 רק יותר טובה ועם יותר אפשרויות שליטה.

ואין בכלל באגים במשחק כרגע אחרי כל העדכונים. לא חסרים שחקנים במשחק, אבל לא יכול להעריך לך במספר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    הממ, המצלמה לא מעצבנת, מתרגלים אליה והיא לא מפריעה.
    אנשים שברשת...זה תלוי, תלוי בשרת, בקהילה, אני מכיר שרת שיש בו יותר מ50 איש שמשחקים בו. (באופן פעיל יענו בשעות מסויימות תמיד השרת מלא).

המשחק באופן כללי, נחמד.
    רק לא כמו שיוחאי טוען, ויוחאי כנראה לא משחק בשרתי PW או במולטיפלייר בכלל, עדיין יש באגים מאוד מעצבנים במשחק, שאני מניח שינסו לתקן אותם, אבל הם קיימים וזה מאוד מעצבן.

למשל, יש באג ידוע עם שימוש הכפתורים W A S D במקלדת, כתוצאה משימוש בהם המעבדים עובדים יותר מדי או משהו כזה...וזה גורם לקריסת שרתים. (שאף אחד לא יעיז להגיד שזה לא נכון, כי זה נכון 100%).
    בעיה נוספת שקיימת היא בעיה בטעינות איזורים, בעיקר מעבר בין אזור פנימי לאזור חיצוני, בזמן הטעינה המשחק הרבה פעמים קורס, בעיה מאוד מעצבנת, אבל ידועה, גם את זאת אני מניח ינסו לתקן בפאצ'.

בכל אופן, כל השטויות שפאו ויוחאי אומרים שהמשחק נקי מבאגים ואין בעיות זה בילבולי שכל.
    קיימים באגים שיכולים לגרום לוורידים שלך להתפוצץ לפעמיים, אבל אוסיבידאן מתקנים אותם, בפאצ'ים, ככה שאני מאמין שיצאו עוד פאצ'ים, כמו כן הם מבטיחים תיקונים בהרחבה אבל אני מקווה שגם בפאצ'ים ימשיכו לתקן אותם.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אני משחק ברשת אבל לא בPW
    אני תקוע בנטוויז'ן > פינגים מסריחים לחו"ל

יכול להיות שיש באגים כשיש הרבה שחקנים
    כשיש מעט ברשת (לא PW) אז אין משהו מיוחד
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כשאמרתי שאין באגים, התכונותי לבאגים במשחק עצמו. לא במה שעושים איתו - PW לדוגמא.
    כל הסצינה של הPW עוד בחיתוליה למרות שיש שרתים שרצים כבר מספר חודשים, והעדכון הבא אמור לשפר את כל העניין מבחינת הPW והשרתים, וגם ההרחבה.

שתף ב-Google+

הרשמה