תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    רציתי לשאול מה דעתכם על הרעיון שחשבתי עליו בעקבות משחק נשגבים שהיה לי עם ננסק בכנס קראקון- סטאנטים שיתופיים.
    הכול התחיל מתיאור די מגניב של שחקן אחר שהטיל משק המוות של פרפרי הבזלת (אתם יודעים מלא פרפרי בזלת שאי אפשר לעמוד מולם. אני היצטרפתי לתיאור וסיפרתי איך אני קופץ לאזור הפרפרים וחובט עם המטה שלי בפרפר אחד וגורם לןו לסטות ממסלולו לעבר חייל אויב שהצליח לברוח. פשוט ומגניב לא?
    עכשיו חשבתי שאם הייתי לוקח משהו יטותר פעיל במה שעשיתי- כמו לקפוץ לתוך ענן הפרפרים ולחבוט אח מהם לעבר כול אוייב שבורח בטווח העין שלי, האם זה, באו נגיד היה שווה סטאנט 2? אז האם אפשר לעשות את זה כך שהקויות, או חלק מהן, יתווספו לגילגולו של זה שהטיל את הקסם, כי בסך הכול אני פשוט עושה את הקסם שלו טוב יותר! אני לא ממש יוצר משהו חדש משלי!

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני לא רואה טעם בלהוסיף קוביות למטיל הקסם, כי אחרי הכל, כשהדמות מבצעת את מה שתיארת, הקסם כבר מוטל.
    אבל אני חושב שאם יוצרים סטאנטים משותפים, אולי אפילו קומבואים משותפים, צריך לקבל תגמול.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

אבל אני משפר לו את ההספק של הקסם! זה יכול להיות בכול דבר! מישהו מטיל סכין ומחטיא אני מטיל על הסכין מקל כדי לכוון אותה. מישהו יורה חץ אני זורק חייל אויב לתוך המסלול של החץ... וכו' וכו'

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    את השיפור של ההספק של הקסם אתה עושה בתור התקפה שלך, לא שלו.
    את הקוביות שלו הוא כבר גלגל...
    אתה יכול להתייחס לזה בתור שיפור הקסם, אבל אתה עדיין מגלגל קוביות...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

אלא אם קודם כול כולם אומרים מה הם עושים ואז מגלגלים... (כמו ששיחקנו אז)

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    הדמות שעושה את הפעולה צריכה לגלגל, כי היא עשתה את הפעולה.
    הכי הגיוני, הכי פשוט.
    אנחנו בודקים אם הדמות שלך הצליחה להסיט אחד מפרפרי הבזלת מהמסלול...
    זה לא בשליטה של מי שהטיל את הקסם...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    דווקא לפי דעתי אפשר לעשות משהו יותר מגניב מהסיטואציה P=
    נגיד, להשתמש בעמידת העגור החינני,
    ואז לקפוץ על אחד הפרפרים, ולרכב עליהם ככה, ואז יש אויב שבורח, לקפוץ מהפרפר על הראש שלו ולעקם אותו =]
    בכל אופן, אני חושב שהדמות שביצעה את הפעולה אמורה לגלגל.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אפילו אם רק למען הפשטות, כדאי להשאיר את הפעולות נפרדות זו מזו - הוא הטיל לחש, אתה משתמש בהשלכות של העניין, אבל זה שני דברים שונים עם שני גלגולים שונים.
    עם זאת, אפשר לטעון שפעלול שמשתמש בהשלכות סביבתיות שכאלו הוא פעלול 2 כמעט אוטומטית, מה שאומר ששחקן שמנצל נכון את הפעולות של חבריו, פועל בשיתוף פעולה ולא כאילו הוא הבחור היחיד בקרב, יזכה בתוספי פעלולים טובים יותר. (ובצדק - שיתוף פעולה שכזה הוא מגניב יותר).
    שתף ב-Google+

אבל מה זה אומר למה נחשבת ההתקפה שלי? אני לא תוקף אני רק משפר לו את הלחש! אין ממש ציוני תקיפה לפרפרים בודדים!

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שוב, למען הפשטות, נשאיר את האירועים נפרדים. הקשר ביניהם הוא קוסמטי בלבד, אין לו השלכה מכאנית מעבר לסטאנט (שהוא בונוס שמוענק, כידוע, על קוסמטיות בלבד).

השימוש בפרפר יוסיף קובית פעלול או שתיים לפעולה שלך, אך מלבד זאת, הפעולה עצמה היא התקפה רגילה לגמרי. המנחה מחליט בן רגע מהם תוספי הדיוק והנזק הסבירים עבור פרפר בזלת בודד, וזהו הנשק איתו ההתקפה מתבצעת.
    שתף ב-Google+

האמת אם רוצים פשוטות, אז לא עדיף פשוט לתת למטיל הלחש לגלגל עוד 2-3 קוביות? זה יצור מצב שבו לא צריךלהיסתבך ם נתונים לפרפרים בודדים, ופשוט מגדילךים להם את הטווח /נזק שהם גורמים וגומרים עניין, ומשאירים את זה בתוך הכלל.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אם שניכם מחכים ביחד ודואגים לתקוף באותו זמן, אז כן, לדעתי זה יתאים שתוסיף קוביות להטלה של המכשף, אבל מצד שני, למה? מה רע בזה שאתה בעצם תעשה עוד התקפה? אפילו עוזר לך. אבל, אם זה משהו שאתה רוצה להשתמש בו באופן קבע, הייתי מציע לך לדבר עם השחקן והמנחה, וליצור קומבו משותף, שהרי הם, כמו שננסק אמר, הכי מגניבים: המכשף מטיל ~עליך~ את פרפרי הבזלת, בעוד אתה מסתובב במהירות לא אנושית ומעיף אותם לכל עבר: גורם נזק ליותר יריבים, וגם יוצא מגניב בטירוף. ( :
    שתף ב-Google+

הרשמה