תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!

ציון + תגובות בונות .
    CM Punk
    Ecw World HeavyWeight Champion

קרדיט לי על החתימה + יוזר באר .
    מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    יש לך בעיה עם כל הטקסט.
    הקרדיט נמצא ממש ללא שום קשר לכלום. אם אתה לא יודע איפה לשים אותו עדיף שתצמיד אותו לשוליים. אתה יכול גם לנסות לשלב אותו בצורה יותר מתוחכמת יחד עם הניק או לפעמים צמוד לאיזה אוביקט/דמות אבל אם אתה מסתבך עדיף פשוט להצמיד אותו לאיזה פינה.
    הכיתוב DEAD MAN מיותר לגמרי
    15-0 אין לי מושג מה זה אומר אולי זה קשור אכשהו אבל עדיין זה נראה לי מיותר לגמרי.
    הניק עצמו-UNDER TAKER תחתך מלמטה ואני מאמין שאתה יכול למצוא בקלות איזה אפקט להעשיר אותו.
    הדמויות הכחולות כחולות מידי.
    מצד ימין למעלה יש דמות לא ברורה ומיותרת וכך גם מצד שמאל (לא מבינים בכלל מה זה).
    אתה לא צריך למלאת את החלל הריק בתמונות תשקיע ברקע מעניין עם פילטרים ומברשות וכד'.
    בהלחה.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    צר לי לומר לך אבל זה לא אחת החתימות שראיתי,
    הכתובות לא ברורות ולא יושבות טוב, התמונות מטושטשות וזהות, המסגרת בכלל לא מתאימה,
    אני חושב שאתה צריך להשאיר רק את הכתובת UnderTaker, להוריד שני תמונות משלושה במרכז, ותביא תמונה ברורה וחדה שלו, כנ"ל לגבי התמונות הקטנות בצדדים, רגע סביל, אבל אתה חייב לשנות את המסגרת לצבע כחול או שחור.
    ציון 4\10 מצטער...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני אעשה את זה יותר פשוט בשבילי ובשבילך.
    אני מבין את זה שאתה חסיד של היאבקות והכל, אבל נסה לשכוח קצת מהעניין. חשוב על נושא אחר שקרוב אליך חוץ מהנושא הזה, חפש תמונות ונסה לעצב חתימה מתאימה. שכח לרגע מהרשת, מהמילים/מספרים הלא קשורים, תתחיל מחדש עם משהו אחר.
    אני מאוד ממליץ לך לנסות לקרוא אצת מדריכים, ללמוד איך לעשות משהו עם הטקסט, עם הצבעים של התמונות, עם הרקע וכד'. למד להכין מסגות, זאת שכאן עבה בחלקים מסויימים וצרה בחלקים אחרים, בצבע אדום חזק מדי ולא נעים בעיניים. אגב, אל תשמור בפורמט JPG לא איכותי, יש מדריך טוב בלינקייה שמסביר איך לשפר את איכות התמונה של ה JPG. בכל אופן, הייתי ממליץ לך לנסות לשמור ב PNG, שגם הוא איכותי.
    בהצלחה.

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!
    נכתב במקור על ידי Mr.Toad
    יש לך בעיה עם כל הטקסט.
    הקרדיט נמצא ממש ללא שום קשר לכלום. אם אתה לא יודע איפה לשים אותו עדיף שתצמיד אותו לשוליים. אתה יכול גם לנסות לשלב אותו בצורה יותר מתוחכמת יחד עם הניק או לפעמים צמוד לאיזה אוביקט/דמות אבל אם אתה מסתבך עדיף פשוט להצמיד אותו לאיזה פינה.
    הכיתוב DEAD MAN מיותר לגמרי
    15-0 אין לי מושג מה זה אומר אולי זה קשור אכשהו אבל עדיין זה נראה לי מיותר לגמרי.
    הניק עצמו-UNDER TAKER תחתך מלמטה ואני מאמין שאתה יכול למצוא בקלות איזה אפקט להעשיר אותו.
    הדמויות הכחולות כחולות מידי.
    מצד ימין למעלה יש דמות לא ברורה ומיותרת וכך גם מצד שמאל (לא מבינים בכלל מה זה).
    אתה לא צריך למלאת את החלל הריק בתמונות תשקיע ברקע מעניין עם פילטרים ומברשות וכד'.
    בהלחה.
    סבבה תודה ,
    ה15-0 זה רצף ניצחונות כבר 15 שנה .
    ה Dead Man זה כזה סיפור שמספרים שהוא מת .
    הדמות בצד ימין למעלה אתה לא צריך להבין מה זה , זה תמונה מפורסמת שהוא עושה מין מתקפה שלו . אותו דבר בתמונה בצד שמאל .
    התמונות בכוונה כחולות , כי זה הצבע של UnderTaker .
    תודה גם לשתיים האחרים .
    CM Punk
    Ecw World HeavyWeight Champion

קרדיט לי על החתימה + יוזר באר .
    מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    החתימה לדעתי בסדר גמור... אתה צריך ללמוד להשתפר בהוספת הניקים...
    הם לא משתלבים טוב!

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    לא ממש אהבתי.. הגזירה והשילוב לא מדויקיים

הרשמה