תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אנשים אני לא יודע למה אף אחד לא מגיב בת'רד של מפגש הקהילה.
    מה הבעיה פשוט לכתוב אם אתה מתכוון להגיע או לא, חבר'ה פה מתלוננים(ובצדק) שאין פרסים שקשורים לנינטנדו וכד' אבל צריך להבין שאם אנחנו לא פעילים לא נקבל דברים כאלה
    חבר'ה אני מבקש שכל מי שמתכוון להגיע לפגישה מחר שיגיד או פה או בת'רד הנעוץ של המפגש.

נ.ב
    אני מצטער שאני פחות מעורב בשבוע האחרון, המחשב שלי פשוט קצת נדפק ואני נכנס בנתיים מהמחשב של השכן... .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Barvazon
    אנשים אני לא יודע למה אף אחד לא מגיב בת'רד של מפגש הקהילה.
    מה הבעיה פשוט לכתוב אם אתה מתכוון להגיע או לא, חבר'ה פה מתלוננים(ובצדק) שאין פרסים שקשורים לנינטנדו וכד' אבל צריך להבין שאם אנחנו לא פעילים לא נקבל דברים כאלה
    חבר'ה אני מבקש שכל מי שמתכוון להגיע לפגישה מחר שיגיד או פה או בת'רד הנעוץ של המפגש.

נ.ב
    אני מצטער שאני פחות מעורב בשבוע האחרון, המחשב שלי פשוט קצת נדפק ואני נכנס בנתיים מהמחשב של השכן... .
    שמענו על המחשב שלך מרונן (למרות שהוא אמר שהעכבר שלך נדפק או משהו כזה).

בכל מקרה, אני לא הולך להגיע.

אני הייתי מת לבוא, כבר הייתי בתערוכות משחקים שהיו בעבר בישראל ומאוד נהניתי, אבל אני חושש כי דווקא מחר אני מאוד עסוק, ולכן אין לי את היכולות לבוא .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני עבודה.
    שתף ב-Google+

ואני סטרייט.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    הייתי ממש רוצה לבוא מחר אבל אני לא יכול |: אני בא למחרת, ביום שלישי
    לא מתכוון להשאר שם הרבה זמן, אני הולך עם חברה שלי ויש לנו משהו אחר בכלל לעשות בת"א, אז אני אשמח לראות שם אנשים מהפורום ולראות Bioshock לכמה דקות וזה P: אז אם מישהו מקהילת נינטנדו בא ב-28, שיודיע לי בבקשה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אני אהיה במפגש בערך ב 18:30 אשמח לראות את מי שיגיע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני אהיה ביום שלישי, ואוליי אני אופיע גם היום אחרי 6.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    ברמת העיקרון אני יכול להגיע גם ב18:30 -19 ולהיות שם איזה שעה כי לאשתי יש איזה קורס באיזור תל אביב בימי שני ואני לפעמים צריך לאסוף אותה ב 20:30 בערך למרות שהיא בזמן האחרון מנסה למצוא דרך להגיע עצמאית קרוב לבית.

אין לי ת'DS או שלט או כלום והייתי בסנטר לא מזמן אז אני לא בטוח. אולי אני אקבל פתור מלהסיע את אשתי ואז אני אוכל לנסוע הביתה. במידה ואני לא אקבל פתור אני אחשוב אם לבוא. עדכון בהמשך היום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    יש לי מחר מבחן באוניברסיטה אז אם אני אסיים ללמוד אליו אני מגיע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אני הייתי באה בשמחה רק שאם אני אבוא זה ישר מהעבודה ואז הכלב שלי איתי ואסור להכניס כלבים לסנטר.

נראה כבר אם יסתדר לי... אני עוד מסיימת לעבוד ונראה איך יתגלגלו דברים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אוקיי הודעה מברווזון [הוא התקשר אלי עכשיו מהמפגש]
    נפלה טעות וקונסולות הווי שתוכננו בשבילנו יגיעו רק מחר [יום שלישי] וגם אני יהיה מחר וכנראה גם ברווזון אז תבואו מחר P: יהיה גם סמאש ו-PS3 וכל מיני
    אז מי שיכול לבוא מחר שיודיע פה O: יהיה מגניב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    המבחן שיש לי מחר הוא ב3 וחצי (מבחן של שעתיים) אז אם אני אגיע אז זה בטח ב7.
    יהיה נחמד סוף סוף לראות עם מי מדברים פה בפורום
    שתף ב-Google+

אתה לא תוכל לפגוש אותי ולהתמודד עם התבוסות שאתה נוחל כל הזמן בLF2.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    הייתי אתמול ורק ברבזון היה שם וסיפר לי שהיו אנשים וכשהם ראו שאין WII הם הסתלקו מהמקום.

ברמת העיקרון אני יכול להגיע גם היום בסביבות 7 בערב .

אנחנו צריכים דרך לזהות אחד את השני.פשוט לקחתי את הטלפון של ברבזון כי ידעתי שהסיכוי למצוא אנשים שאתה לא מכיר אפסי.

כנראה שהWII שיביאו יהיה עמוס היום כי הקונסולות האחרות זה או PS2 או PS2 עם גרפיקה יותר טובה.

בקיצור מפגש מעפן נקווה שהיום יהיה יותר טוב. אני בטוח שיבואו עוד אנשים עצבניים לפה. לפי דעתי לא כדאי לנו להסתמך על המפגשים שvgamesמארגנת הם טובים אולי רק כדי להכיר אנשים מהפורום ולא יותר . אפשר אולי לעשות משהו בחגים כמו סוכות/ראש השנה אבל הבעיה היא שצריך מקום + טלויזיות וגם קונסולות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי שלי28
    אני הייתי באה בשמחה רק שאם אני אבוא זה ישר מהעבודה ואז הכלב שלי איתי ואסור להכניס כלבים לסנטר.

נראה כבר אם יסתדר לי... אני עוד מסיימת לעבוד ונראה איך יתגלגלו דברים
    כל הסנטר מלא באנשים עם כלבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    לעזאזל אני היחיד שהייתי שם! והתקשרתי לברווזון אולי 50 פעם והפלאפון שלו היה סגור כל היום
    דאמט XD אבל היה נחמד אולי יראו אותי בתמונות אפילו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    באתי עם חברים בצהריים ככה. דיי התבאסנו, הכל היה מלא ילדים, כל העמדות היו תפוסות, לא היה ווי, לא היה ביושוק, לא היה הבנלי סוורד (לפחות כשביקשתי. חמש דקות אחרי זה מישהי ביקשה והכניסו לה את המשחק במיוחד). זה שדיברתי איתו שם לא הכיר את המשחקים ביושוק או הבנלי סוורד בכלל (ברצינות גמורה). דיי התבאסנו והלכנו לפסטיבל הקומיקס במקום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    באמת לא היה ביושוק וזה ביאס [היו שם מחשבי-על שלכל כל אורך האירוע ניצלו אותם ללא יותר מקאונטר סטרייק |: זה פשוט בושה, אם תשאלו אותי]
    היה ווי משלב מסויים, אבל רק ווי ספורטס = מעפן
    יצא לי לשחק מוטורסטורם [חביב שכזה], טקן 5, וגוד אוף וור, פשוט מבקשים מהילדים הקטנים והם נותנים לך D: הם לא הפריעו לי, יותר הפריע לי ש-90% ממי שהיה שם מהקהילות היו ערסים של קאונטר סטרייק, למרות שיצא לי לדבר עם כמה אנשים נחמדים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Spitted
    באמת לא היה ביושוק וזה ביאס [היו שם מחשבי-על שלכל כל אורך האירוע ניצלו אותם ללא יותר מקאונטר סטרייק |: זה פשוט בושה, אם תשאלו אותי]
    היה ווי משלב מסויים, אבל רק ווי ספורטס = מעפן
    יצא לי לשחק מוטורסטורם [חביב שכזה], טקן 5, וגוד אוף וור, פשוט מבקשים מהילדים הקטנים והם נותנים לך D: הם לא הפריעו לי, יותר הפריע לי ש-90% ממי שהיה שם מהקהילות היו ערסים של קאונטר סטרייק, למרות שיצא לי לדבר עם כמה אנשים נחמדים
    ביושוק היה אתמול, על מחשבים נהדרים שסופקו לנו עד אתמול לפנות ערב. המחשבים עליהם רץ CS נועדו להדגים עסק המתעסק בפתרונות למשחקי רשת (ולמעשה שייכים לעסק והובאו לאירוע במיוחד למטרה זאת), ולפיכך לא היה מתאים שירוץ עליהם Bioshock (מה גם שאני ממש לא בטוח שהם היו עומדים במשחק הזה, אבל קטונתי מלדעת בוודאות). כאמור, ביושוק רץ על מחשב פצצה במשך רוב שעות הפעילות אתמול.

ה-Wii הופעל קצת לפני שש בערב, כאשר נאמר בפירוש שהוא יעבוד בין שש לשמונה. הוא עבד יותר, משך קהל רב שהתגודד לחזות בפלא, ולבסוף הקנה לנו אמא עצבנית-משועשעת שראתה איך הילדים שלה מעדיפים להשאר מול הקונסולה מאשר לרוץ לאבא, שכבר מחכה באוטו.

לגבי Heavenly Sword - בעקרון ניסינו להראות לכל מי שביקש במיוחד. יעידו על כך כמה אנשים שבעקבות בקשה שלהם חיברו את הקונסולה במיוחד לטלוויזיה אחרת, כי זו היעודית לקונסולה הנ"ל הייתה תפוסה. מצד שני, זה לא תמיד התאפשר עקב אילוצים כאלה ואחרים - עם המאוכזבים הסליחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    טוב, ביושוק אני גם ככה אשחק עוד כמה ימים על המחשב החדש שלי (שהמפרט שלו שווה למפרט שהיה בהדגמה XD), מוטורסטורם וכל משחקי הPS3 כבר שיחקתי בחנות שלי, וגם את ווי ספורט חרשתי (זה היה בעיקר בגלל שהחברים שלי מעולם לא שיחקו). טקן וגוד אוף וור גם חרשתי כבר לפני זמן (למרות שהחברים שלי נורא התלהבו מGOW, אז אני הלוותי לאחד מהם את העותק שלי) הכי ציפיתי לשחק SSB והבנלי סוורד, וחבל שלא היה.
    בכלל, מה הקטע של לשים כל כך הרבה עמדות PS2? זו אמורה להיות תערוכת משחקים, כלומר להראות לנו משחקים שלא ראינו בעבר.

שתף ב-Google+

הרשמה