תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    מישהי מגיימר שיחק והתאכזב

אני משתמש ותיק בשרת Godfather RP שזה מוד המתרחש בעיקר ב Los Santos ו San Fierro.
    מאז שהוכרז שעומד לצאת מוד חדש ומשופר, הרבה אנשים עשו לעצמם הפסקה זמנית מהשרת, מה שגרם למספר מצומצם של אנשים בשרת.

ברגע זה החלטתי לנסות ולשחק בשרת הישראלי Vgames, במוד הRP שלהם הנקרא CountrySide RP.

נכנסתי לשרת ונרשמתי. שאלו אותי איפה אני גר? מאחר ואני אורח חדש בעיירה, אין לי עדיין בית, לכן לא ידעתי מה לענות, אז בחרתי באקראי - North.
    לאחר ששיניתי סקין לבחור עם חליפה וכובע (כמו Taxi Driver), נכנסתי לעולם של Countryside RP.

נכנסתי למכונית, אך הועפתי אוטומטית (ע''י כח מעולם החיצון אולי) מאחר ואין לי רישיון, לכן החלטתי שאני צריך רישיון נהיגה. לקחתי אופניים ורכבתי קצת עד שהגעתי לPolice Deparment, תחנת המשטרה. חשבתי שזה יהיה רעיון טוב להכנס לתחנה ולשאול שם את אחד השוטרים בקבלה איפה ואיך משיגים רישיון נהיגה. המקום היה מגודר, ואני הסתובבתי פעמיים מסביב למבנה, חיפשתי את דלת הכניסה. בסוף הסיבוב השני, גיליתי פתח למקום. נכנסתי למקום, והלכתי רגוע אל תוך התחנה. אף אחד לא היה שם, אז יצאתי מחוץ למבנה. שם ראיתי שני שוטרים שבאו אליי, ובלי להגיד שום דבר נתנו לי 5 מכות עם הShocker עד שנהרגתי.

כעת התחלתי מחדש, הפעם ללא כסף בגלל שנהרגתי. חשבתי לעצמי, מה הטעם בלשאול איך משיגים רישיון אם אין לי כסף? אז החלטתי לשאול אנשים ראנודמליים בפרטי (PM) אך אף אחד לא ענה לי, לכן שאלתי ב OOC. האדמין הציע לי להיות Farmer. כשהגעתי לחווה, התברר לי שאני צריך רישיון נהיגה על מנת להיות חוואי, לכן שאלתי אילו עוד עבודות יש שלא מצריכות רישיונות? מישהו אמר לי Police. כן, ממש מתאים לבנאדם שחדש בעיר, בלי רישיונות ובלי כסף. מאז לא השיבו לי יותר ב OOC, אז התחלתי, בלית ברירה, לחקור את האנשים בערייה, לראות מה הם עושים, וכו'...
    להפתעתי, או לא, גיליתי שכל האנשים בעצם משחקים DM. הם גונבים רכבים על ימין והשמאל, באים לאנשים ראנדומליים ברחוב ומנסים להרוג אותם במכות, מתנגשים עם המכוניות אחד בשני, מדברים על שרתים אחרים בIC, בקיצור - CHAOS אחד גדול.
    גם ניסיונות ה RP שלי (/me וכו') עם אנשים ושוטרים עלו בתוהו.
    דיברתי עם שני אנשים שהכירו אותי מ Godfather, והבנתי מהם שהשרת הזה פשוט בדיחה. שניהם יצאו מהשרת, אבל אני החלטתי לבדוק עוד קצת את המקום.

החלטתי שאני צריך תשובות, ומהר, כי עמדתי למות ולא היה לי כסף לקנות אוכל.
    חיפשתי שוטרים ואכן מצאתי. עקבתי אחריהם מעט והבנתי שהם לא עוצרים אף פושע. מרביצים לידם, גונבים לידם, ומה לא, והם לא עושים כלום.
    החלטתי לבדוק בעצמי את העיניין. לקחתי אופניים והתחלתי לקפוץ להם על הרכב, אבל הם התנהגו כאילו כלום לא קרה.
    הבנתי שאין בעירייה כח רישמי שיעצור את הפשע, לכן החלטתי להכנס לחנות נשקים ולקנות לעצמי נשק להגנה עצמית. נכנסתי לחנות, ולהפתעתי קיבלתי קיק אוטומטית.
    לא תגידו שהעיפו אותי מהחנות אוטומטית, או שקיבלתי JAIL אוטומטית. קיבלתי עונש של OOC - קיק.
    מגוכך. החלטתי להכנס לחנות פיצה ולקחת את מטף כיבוי האש, אולי זה יעזור לי.
    ואכן, כעבור מספר דקות, מישהו ניסה להרוג אותי, לכן השתמשתי במטף והרגתי אותו. להפתעתי, קיבלתי שוב קיק אוטומטי על הריגת אדם עם מטף. איזה יופי! ממש RP.

כך הבנתי שהבעיה העיקרית היא בעצם ב SAMPD. במשטרה. תכננתי מספר תכניות על מנת לבדוק עד כמה טובים השוטרים של ה SAMPD.
    לאחר מספר דקות של התבוננות, מצאתי פירצה לתחנת המשטרה. הגעתי לגג וגנבתי שוטגאן מהרכב המשטרתי. כמובן שארבעת השוטרים שהיו שם לא שמו לב בכלל. ברגע שהיה לי טווח נקי, יריתי באחד השוטרים. הוא החזיר אש ואני ברחתי החוצה. אף אחד לא ניסה לרדוף אחריי.
    לאחר מכן הלכתי לכניסה עם שוטגאן וכיוונתי על השוטרים - לא גיליתי ממש כח התנגדותי.
    אחד השוטרים, שכמה דקות לפני כן כיוונתי עליו שוטגן, ענה באדיבות לשאלה שלי האם הגדר חסינה נגד כדורים (הוא לא ממש ידע אנגלית אז הסברתי לו כמה פעמים), ואף כיוון עליי וירה כדור כדי להראות לי שאכן הכדור לא פוגע בי. כמה אדיב.
    גם ה Wanted Level היה בדיחה. 3 כוכבים, 2 כוכבים, פריצה לבסיס, התקפת שוטרים. השוטרים נשארו אדישים.
    אחרי שהבנתי עד כמה הם בדיחה, רצתי אל תוך הבסיס כאשר הם פתחו את השער, כדי לראות איך הם עוצרים אותי ב RP.
    נכנסתי בלי רובה ובלי כלום, לתוך בסיס שכבר השער היה סגור, עם 5 שוטרים בפנים.
    אז מה יש לנו? אזרח ללא רובה שרץ בתוך מבנה סגור עם 5 שוטרים, כאשר יש כלא כמה מטרים מהם.
    השוטרים, שהבינו שהסיכויים לרעתם, החליטו לחשמל אותי 5 פעמים למוות.

כך הסתיים המסע שלי בשרת ה RP של Vgames.

חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    בתור אדם וותיק בקהילה, חשבתי שדווקא אתה תבין שכששומעים את המילה "vGames" הכוונה היא לא בדיוק לאיכות.
    ---

זה היה ציטוט של אחד האנשים שם...ואיי...לויגיימס באמת אין רמה בזמן האחרון...
    לויגימס בכלל אין רמה בRP !

אני ממש מסכים עם אותו אחד שרשם את כל הנאום הזה..הוא ממש צודק...
    מזה אם אין לך רשיון אז בחיים האמתיים אתה לא יכול לנהוג במכונית ?!
    אתה יכול אבל אם שוטר תופס אותך...
    מנהל פורום GTA. אדמין בשרת ה-DM.אדמין בשרת ה-Ventrilo.
    לפניות\בקשות ועזרה - [email protected]

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עצוב, פשוט פאקינג עצוב!
    ממש מגעיל מה שהולך בשרת.. יובל בנה פה מוד מעולה, המנהלים השקיעו לעשות לנו פורום, והרבה מאוד אנשים בשרת פשוט שמים עליהם Z*ן!
    הרבה מאוד אנשים סתם קופצים על מכוניות ובועטים בהם, עושים DM, RK ומה לא?
    גם כמובן שבגלל שזה אנשים ישראליים שלמדו בחיים שלהם רק להתלהב מאחורי המקלדת ולהרוג כל אחד ולקלל, אם מישהו הורג אותם ישר הם מוציאים צ'יטים.
    אני מתחיל לחשוב שסשה צדק כל הזמן הזה, לא איכפת לי גם אם זה יהיה רק 20 אנשים שישחקו בשרת, זה יהיה 20 אנשים שיודעים RP, שיודעים לשחק כמו שצריך!
    ממש בושה שזה מה שכותבים על השרת הנפלא הזה בגלל הרבה מאוד אפסים שלא יודעים שיט.
    יש כבר איזה ארבע אנשים שהם רמה 5 ואיזה 10 שהם רמה 4.. לפחות אחד או שניים מהרמה 5 ואיזה 8 מהרמה 4 לא יודעים RP.
    ושלא נדבר על Meta game, זה פשוט מחרפן.
    יום אחד בלבד אני לא אראה מישהו קורא לי בשם שלי בלי שהוא בכלל ראה אותי אי פעם אנלאדע מה אני אעשה.

חייבים לטלטל פה את האנשים, דחוף!
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    כול מילה נכונה !!! אנשים בקהילת ויגמס תלמדו לשחק RP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Yahav
    -----------------------------------------------
    World of Warcraft : Warth Of The Lich King
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    איך אתם מעיזים לבקר על הרולפלי?! הרולפליי לא נועד בשביל ביקורת ותלונות, נוצר בשביל שתשחקו ותשתקו, אין לכם זכות להעביר ביקורת על המוד הזה, תתבישו לכם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Rage'
    איך אתם מעיזים לבקר על הרולפלי?! הרולפליי לא נועד בשביל ביקורת ותלונות, נוצר בשביל שתשחקו ותשתקו, אין לכם זכות להעביר ביקורת על המוד הזה, תתבישו לכם
    רק האיש מגיימר ביקר גם את המוד עצמו, האנשים שהגיבו פה, ואני בטוח שגם רוב קהילת ויגיימס, חושבת שרק המשתמשים צריכים ביקורת רצינית.
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    הביקורת לא כתובה בצורה נוחה, היא מסורבלת לא ניתנת להבנה ומהמעט שהבנתי היא גם לא ממש אובייקטיבית.
    אותו אדם שכתב את זה בא בכוונה רעה ומן ההתחלה לא רצה ולא התכוון להינות מה-RP אלא לבקר ולמצוא את הרע שבו.
    לפי יותר מחמישים עדויות מוד CountrySide RP הוא בין המודים המוצלחים כיום.
    המוד עלה לפני מספר ימים כך שמן הסתם ייתכנו באגים, מחסור באדמינים וחוסר תפקוד של השוטרים
    לעומת זאת שיחקתי היום ונדהמתי מרמה ה-RP!
    יחסית למה שהיה במוד הקודם זהו שיפור ענקי! אנשים עוצרים כאשר המשטרה מבקשת מהם, אנשים לא מדברים כל הזמן OOC ובכללי יש שיפור ברמת המשחק.
    בקרוב יתפרסמו מדריכים על ה-RP (לאחר שהמוד יתבסס ויתקדם, משהו כמו חודש)
    אתה נכנסת לאזור המשטרה, טכנית זה אסור והשוטרים היו אמורים פשוט להגיד לך לצאת, אני משוכנע שהם אמרו ואתה לא הקשבת...
    בקשר ל-DM בשרת, כן ככה זה כשאנשים נכנסים לשרת במטרה להרוס אותו או פשוט לא טורחים לקרוא את החוקים, לא ככה?
    בקשר לחנות נשק, אתה אומר שאתה יודע לשחק RP אבל בכל זאת הלכת וניסית להיכנס לחנות הנשק? מה הייתה המטרה בזה? להתחכם? ובוא נעזוב את העובדה שמקבלים כלא על כניסה לחנות הנשק (נכון להיום בשעה 20:38)

אני לא מתכוון להתייחס להמשך הביקורת כי זה פשוט בדיחה של בן אדם שבא להשמיץ שרת וקהילה ענקיים, אני אסביר - לקחת מטף כיבוי על מנת לעשות איתו DM ולהרוג, הלכת למשטרה וגנבת שטגאן (שזה כמובן נגד החוקים) ולאחר מכן התחלת לירות בשוטר
    בוא אני אחדש לך משהו, ב-RP לא הולכים ופשוט יורים בשוטרים כי זה פשוט DM לשמו!

יש לנו כאן עסק עם נוב רציני אנשים!

תגובה למשתמש koolk:
    אמר הבן אדם שהעתיק לשרת שלו את המוד של גודפאדר...

תגובה למשתמש Mr.bluz:

עכשיו ברצינות, אתה לא מתבייש להגיב?? אתה פירסמת את השרת שלך אצלנו בפורום, נכנסת אלינו לשרת בכינויים מתחכמים (עם צ'יטים ליתר דיוק) וכמובן שטרחת להיות פעיל פה בפורום ולהגיב לכל הודעה עם חתימה שפירסמה את השרת שלך (שדרך אגב לא מצליח הרבה יותר מהשרת RP של ויגיימס אני צודק?)
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    ישנם שני צדדים למטבע.
    האחד הוא רע, מכיוון שאנחנו מפגרים באחור. המוד עצמו מצויין, אך הקהילה היא הבעיה, ובדיוק מסיבה זו הצעתי מאז ומתמיד להיות פשוט יותר קשוחים. יותר באנים, פחות בכיינות, יותר RPers
    השני הוא טוב, מכיוון שיחסית לשרת הקודם, ויחסית לישראלים בשרתי RP מחו"ל, השרת הזה הוא אכן הצלחה. למרבה הפתעתי מצאתי יותר מישראלי אחד שיודע לשחק RP ברמה של שרת מחו"ל, כששם מצאתי בודדים. רוב הישראלים שם לעומת זאת, פשוט קיבלו באן ונעלמו.

שוב, רעיון המבחן. אנשים לא רוצים ללמוד לעשות RP או לדעת את חוקי השרת, ולכן יש להכריח אותם לעשות כך.
    אני מבין שאי אפשר לעשות מבחן דרך אתר, אך מבחן דרך המשחק עצמו בעת ההרשמה הוא אפשרי, באותה צורה שנבנה ה"היכן תרצה לגור?: צפון\מזרח\דרום\מערב", כאשר במקום זה תופיע שאלה, כאשר תשובה לא נכונה תוביל אותך לקיק אוטומטי.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עידו,
    כן זה אפשרי, השאלה אם כולם ירצו את זה ?
    הרוב יגידו כן.. אבל אף אחד לא יעשה את המעמצים לעשות זאת..

חבל שאני לא יודע לשחק RP..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    ודים מה ניסגר איתך!!????!?!?!?!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    נכתב במקור על ידי TalBarami
    תגובה למשתמש koolk:
    אמר הבן אדם שהעתיק לשרת שלו את המוד של גודפאדר...
    לא זכור לי ששמתי מוד RP כלשהו על השרת...

ואני רואה שאתה לא מבין את הביקורת, הוא שיחק DM כדי לראות את תגובת השוטרים במצבים מסויימים, אבל כנראה לשוטרים לא כל כך אכפת..

אגב, אם אתה קורא לרמת הRP בשרת שלכם גבוה, כדי שתלמד מה זה RP.

וחלק מהביקורת זה על המוד, ולא על באגים.
    וחוץ מזה לא יכול להיות שרת RP בלי קהילה שיודעת לשחק RP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי koolk
    לא זכור לי ששמתי מוד RP כלשהו על השרת...

ואני רואה שאתה לא מבין את הביקורת, הוא שיחק DM כדי לראות את תגובת השוטרים במצבים מסויימים, אבל כנראה לשוטרים לא כל כך אכפת..

אגב, אם אתה קורא לרמת הRP בשרת שלכם גבוה, כדי שתלמד מה זה RP.

וחלק מהביקורת זה על המוד, ולא על באגים.
    וחוץ מזה לא יכול להיות שרת RP בלי קהילה שיודעת לשחק RP.
    אממ... אני זוכר שאתה מנהל שרת פיסיגיימס אם אני לא טועה

את הביקורת הבנתי לגמרי (או לפחות את מה שאפשר להבין ממנה)
    הוא שיחק DM כדי לראות מה השוטרים עושים במצב כזה, נכון אבל הוא לא עצר וחשב על זה שיש אדמינים שתפקידם הוא למנוע DM ושטויות של נובים

בקשר לרמה, אנשים התחילו לשחק רק השבוע אז מן הסתם הרמה לא תהיה גבוהה יחסית לשרתים כמו הסנדק אבל יחסית לשרתים ישראליים אתה לא חושב שהיא דיי טובה?
    שרת ה-RP שלנו פונה לכל שחקני הסאמפ ולא רק לקהילת ויגיימס, כמו גם שרת ה-DM
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2007
    הרול פליי יצא טוב אבל השחקנים לא...
    כהצעתי מבחן...אמרו לי "לא ישארו הרבה"-"תראה מה קרה בDM ככה יקרה בRP"....
    אבל תראו את שרת הGF למשל....יש בו MAX 25 אנשים....ולשחק שם זה תענוג....כולם יודעים RP כולםםםם...ואז כשפתחו את הRP של ויגיימס התלהבתי ואמרתי ואו זה יצא פצצה וזה...
    השוק הראשון זה שאי אפשר לנהוג בלי רישיון...(למרות שברישיון לא מסבירים לנו איך לנהוג אלה רק כמה חוקים) השוק השני שהמשטרה חונה איפה שבא לה בלי שום סיבה מוצדקת....גם כן האזרחים....מישהו מתגש בי וממשיך לנהוג כאילו לא קרה כלום....והשלשי כמובן הוא הDM אני הולך ברחוב מישהו בא אליי מתחיל לתת לי מכות....או מקפץ מעלי ורץ וקופץ..אם הייתם רואים משהו כזה במציאות הייתם אומרים "זה בנאדם משוגע".....4 משטרה עוצרת אותי ומה אומרת "תראה רישיון" נראה לכם שהייתי יכול להיכנס למכונית בלי רישיון??????????????????...
    או בא מישהו שלא היה אפ'חד לידי קופץ עלי עם שוטגן ויורה בי 5 פעמים...אז אני מת...ואז מה הוא אומר " זה שוד לא לזוז " WTF? בוקר טוב!!!!עכשיו הוא אומר לי זה שוד....
    קיצר....הRP של ויגיימז פצצה אבל השקנים (לא כולם) לא משהו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    תראו את הביקורת הזו כביקורת בונה,
    כי אכן יש המון בעיה עם המשטרה וצריך פשוט להעיף את כולם ולצרף מחדש עם מבחנים.
    ויש גם כמה דברים בסקריפט שצריך לשנות, כמו הזה שמקבלים KICK כאשר נכנסים לAMMUNITION ובקשר למטף.

בכל מקרה, אני Instructor בשרת (מהיום) ואני מאוד מקווה שאצליח לעזור לאדמינים לעלות את הרמה.
    אין רישיונות בחינם ואי אפשר לקנות רישיון, אלא יש מבחן תאוריה, ולפעמים גם מבחן מעשי, ורק אם עוברים אותו בהצלחה מקבלים רישיון. (בינתיים המחיר הוא 3K למבחן ועוד 3K אם עוברים [בשביל הרישיון], סה''כ 6K. אולי זה ישתנה בהמשך)

הספקתי כבר להעביר בערך 8 אנשים שידעו טוב את החוקים (מבחן בקבוצות של 3, אני שואל שאלות והם שולחים את התשובות לPM), ואני מקווה שאצליח להרים את השרת כיוון שכדי לקבל ממני רישיון, הם חייבים לעשות RP, ולדעת לנהוג.

אתחיל ממחר גם לקחת רישיון מנהגים שאני יראה שהם בפירוש לא יודעים לנהוג.
    אני מקווה שאצליח להמעיט את גניבות הרכב, חניית הרכב באמצע הכביש, נסיעה בדרכים לא חוקיות (צד שמאל, מדרכה..) אשר מהווה מתכון מוצלח להתנגשויות בין רכבים, וכמובן ניסיון מכוון לשימוש בכלי רכב כאמצעי הרג.

ושוב, באשר למשטרה, מקווה שיעשו משהו מהר. ואני יודע שיעשו כי כבר דיברתי עם שני אדמינים והם מסכימים עם המצב ואומרים שזה ישתנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Eyal_Pery
    תראו את הביקורת הזו כביקורת בונה,
    כי אכן יש המון בעיה עם המשטרה וצריך פשוט להעיף את כולם ולצרף מחדש עם מבחנים.
    ויש גם כמה דברים בסקריפט שצריך לשנות, כמו הזה שמקבלים KICK כאשר נכנסים לAMMUNITION ובקשר למטף.

בכל מקרה, אני Instructor בשרת (מהיום) ואני מאוד מקווה שאצליח לעזור לאדמינים לעלות את הרמה.
    אין רישיונות בחינם ואי אפשר לקנות רישיון, אלא יש מבחן תאוריה, ולפעמים גם מבחן מעשי, ורק אם עוברים אותו בהצלחה מקבלים רישיון. (בינתיים המחיר הוא 3K למבחן ועוד 3K אם עוברים [בשביל הרישיון], סה''כ 6K. אולי זה ישתנה בהמשך)

הספקתי כבר להעביר בערך 8 אנשים שידעו טוב את החוקים (מבחן בקבוצות של 3, אני שואל שאלות והם שולחים את התשובות לPM), ואני מקווה שאצליח להרים את השרת כיוון שכדי לקבל ממני רישיון, הם חייבים לעשות RP, ולדעת לנהוג.

אתחיל ממחר גם לקחת רישיון מנהגים שאני יראה שהם בפירוש לא יודעים לנהוג.
    אני מקווה שאצליח להמעיט את גניבות הרכב, חניית הרכב באמצע הכביש, נסיעה בדרכים לא חוקיות (צד שמאל, מדרכה..) אשר מהווה מתכון מוצלח להתנגשויות בין רכבים, וכמובן ניסיון מכוון לשימוש בכלי רכב כאמצעי הרג.

ושוב, באשר למשטרה, מקווה שיעשו משהו מהר. ואני יודע שיעשו כי כבר דיברתי עם שני אדמינים והם מסכימים עם המצב ואומרים שזה ישתנה.
    שוב, ואני בטוח שאמרתי את זה, יש ביקורות ויש ביקורות
    אתה נראה כמו אחד שרוצה לקדם את השרת ואת רמת ה-RP, הוא בא מראש עם דעה נגד הקהילה וכוונה לעשות - ואני מכנה את זה כך מתוך חוסר מילה מתאימה - "ביקורת" שלילית ופרסום רע.
    לבן אדם כזה לא מגיע לשחק בשרת הרול פליי שלנו. <_<
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    נכתב במקור על ידי TalBarami
    שוב, ואני בטוח שאמרתי את זה, יש ביקורות ויש ביקורות
    אתה נראה כמו אחד שרוצה לקדם את השרת ואת רמת ה-RP, הוא בא מראש עם דעה נגד הקהילה וכוונה לעשות - ואני מכנה את זה כך מתוך חוסר מילה מתאימה - "ביקורת" שלילית ופרסום רע.
    לבן אדם כזה לא מגיע לשחק בשרת הרול פליי שלנו. <_<
    אני לא חושב שזו דעה מראש נגד הקהילה וביקורת שלילית.

אכן כל מה שהיה כתוב הוא אמת ואכן צריך לקבל את זה ולשנות, לשפר.
    תמיד אפשר לשפר. וזו לא בעיה.
    לדעתי הצעד הראשון בפתרון בעיה הוא לדעת שיש בעיה. זה מה שגם אומרים לאנשים עם בעיות שיכליות מסויימות (פחד מX, וכו'..).
    וואלה, אתה לא צריך להיות אנטי ולקחת קשה את מה שכתוב, אלא לדעתי זה רק עוזר להבין מה הבעיות וככה אפשר לתקן, להשתפר ולהתקדם.

תחשוב על זה.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Eyal_Pery
    אני לא חושב שזו דעה מראש נגד הקהילה וביקורת שלילית.
    אכן כל מה שהיה כתוב הוא אמת ואכן צריך לקבל את זה ולשנות, לשפר.
    תמיד אפשר לשפר.
    חלק ממש שהוא כתב אכן היה אמת, אבל לא הכל.
    הוא נכנס למגננה לאחר התגובות שהיו שם ומיתן את עצמו אבל רואים בנוסח הכתיבה שלו שהוא בא בכוונה לפגוע.
    כמו כן כמובן שתמיד יש מה לשפר, תאמין לי שאני מכל הקהילה הזאת יודע את זה הכי טוב
    אבל אי אפשר לשפר מוד לפני שמעלים אותו לשרת, המוד עלה רק השבוע ואתה באמת חושב שאפשר בשבוע האשון להוציא גרסא משופרת הרבה יותר?
    ברגסא הבאה של המוד יתוקנו כל הבאגים, יהיה יותר נוח ובכללי, עד אז אנשים ילמדו לשחק כי לדעתי זאת בעצם הבעייה העיקרית שלנו

ד"א, אני מבקש לא לפרסם את הפורום אצלנו
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    אגב, מצטער לקלקל את השמחות אבל שמעתי הרבה פעמים ש"עקפנו את GF וLSRP באנשים", ואני חייב לציין למען ההגינות-שני השרתים האלה הם שרתי ענק שמלאים באנשים, והסיבה היחידה שהם ריקים היא שבGF יש RP של ארמגדון, של שינוי העיר, או בOOC-קוראים לזה Wipe, ואנשים לא רוצים להשקיע בדמות שתמחק.
    בLSRP אותו דבר.
    שני השרתים האלה הם שרתים שצריכים להתאמץ מאוד בשביל להכנס אליהם, בLSRP נתנו הגבלה של 200 אנשים עד שראו שבאמת מגיעים להגבלה, 200 אנשים בשרת. ואז הורידו ל150 ורוב הזמן היה מלא, בדיוק כמו בGF.

אני לא בא להגיד שום דבר, בVgames יש 70 אנשים, זוהי גם כמות גדולה.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    אחרי שקראתי את כל זה --> מבחן!
    אגב טל צודק!! ב 100 אחוז!!
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    תגידו לא הבנתי תקטע שאמרתם שצריך ללמד משו ברישיון שאני קיבלתי תרישיון זה היה פשוט מאוד
    אני מביא לא 20K והולך זהו נגמר שום חוקים דבר
    ואחרי אני נוסע בצד ימין עובר לידי אוטו מסתובב ונכנס בכוונה! ! !
    אחרי זה אני בכלא...........
    עכשיו בכלא הקרב ענק איזה 10 אנשים בתא אחד!!! [כאילו לא להעליב יובל או אפחד אבל למה לעשות רק תא אחד זה בעייתי אם יש נגיד פלישה או מכות ענקי וכאלה יש מלא מעצרים]
    עכשיו השוטר בא לעשות ספריי וזה סבבה לגמרי הבעיה שהוא לא אכפת לו במי הספרי פוגע אז הוא מרסס אותי שאני מנסה לברוח ממנו והוא ממשיך למה כי אני בורח ממנו כדי לא למות!!!!!!!!
    הוא הרג אותי ככה 3 פעמים עד שניכנסתי למינוס אחרי זה שדיווחתי בעיה שלך!
    שתף ב-Google+

הרשמה