תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 59
    הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אני ידוע שזה לא המקום, אבל הקהילה אשר אניר וצה להפנות את זה אליה נמצאת בפורום הזה, כך שאני חושב שכדי לוותר לי על זה... בכל אופן:

אוקי, אז קודם כל, לא שחקתי בדמו על הX360 כי יש לי שם באן מLive, אז שחקתי בוא על הPC. דבר ראשון שאני צריך להגיד, זה שאני משתמש בויסטה, כך שכמו שרבים (כניראה) יודעים, יש באג עם הסאונד (גם בדמו וגם במלא), כך שעל הסאונד והאווירה פחות אדבר פה, ורק לידע כללי מדובר בPC רציני, הרצתי את המחשק על ההגדרות הגבוההות ביותר כך שאל תחשבו שלא ראיתי את הגראפיקה ב"מיטבה" או משו כזה (לא שאני הולך לכתוב משו בסיגנון), בכל אופן:

הדבר הראשון שהבחנתי בוא, זה הגראפיקה של המשחק.
    המשחק רץ על מנוע הUT3 המפורסם של אנריל 3 (המשחק עתיד לצאת בקרוב), כרגע בין המנועים החזקים והיפים ביותר בשוק (ראו דוגמה כ-Gears of War למשל). המשחק נראה מעולה, הטקסטורות מושקעות ועמוקות, המודלים של האויבים עשויים היטב ובצורה מעניינת. כמו כן, הסביבות מעוצבות בצורה מאוד אומנותית ומעניינת, שמרגישה כאילו מדובר בעיר אמיתית, ולא עוד "עיר הרוסה מתה" כמו במשחקים אחרים בז'אנר. בנוסף, האפקטים במשחק בהחלט מעניינים ויפים, כך שבמילה אחת (בערך) הגראפיקהטובה. למרות זאת, האמתי, שלא ראיתי משו מיוחד. רוב הדמו ניסיתי לראות משו באמת מיוחד בגראפיקה, אבל שום דבר שתראו פה (בערך) לא נעשה בעבר, ובתכלס, הUT3 עשה עבודה טובה יותר בGears of War למשל ואני לא רואה סיבה בשביל BS של לא להשיקע לפחות קצת יותר.

עכשיו, הגיימפלי;
    בהתחלה הוא דומה לכל משחק FPS אחר, אבל פה יש דברים שבאמת מייחדים את המשחק. ראשית, סוג של שילוב בין "קסמים" לנשקים, מדובר ב"קסמים" כמו מכת חשמל (איתה אפשר לחשמל ולהקפיא את האויב, או לחשמל את המים ולפגוע בכמה אויבים), או פיצצת אש קטנה התשרוף את האויב\ עצם אחר במשחק. הדבר המעניין באמת הוא מ'ס האפשרויות הרב של חיסול האויבים, עקב ה"קסמים" והשילוב של השנקים וכל ההשפעה של הסביבה, המשחק מרגיש זורם ומהיר בייחוד עקב הדרכים הרבות של חיסול האויב. כמו כן יש מערכת האקינג של תוכנות, וחידות פשוטות של מה להפעיל ומתי, אבל זה כבר פחות מיוחד (אבל בהחלט מוסיף).

את האווירה של המשחק קצת קשה לי לפרט,
    שכן אין לי סאונד (דבר די חשוב) אבל עד כמה שהבנתי וראיתי, ואפילו קצת שמעתי, האווירה של המשחק משלבת בתוכה אימה וקומיות בצורה מעולה שלא נראתה הרבה. העלילה, שגם קשורה לזה, אינה מקורית או מיוחדת, אבל בהחלט מעניינת יחסית למשחק FPS. הסאונד ממה שהבנתי הוא טוב ואיכותי, למעשה אין פה הרבה מה להגיד שכן כיום כמעט לכל משחק יש סאונד טוב.

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כדי לתקן את הבאג בסאונד פשוט תפעל את ה-EAX בתפריט צליל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    העלילה, שגם קשורה לזה, אינה מקורית או מיוחדת, אבל בהחלט מעניינת יחסית למשחק FPS. .
    לפי זה שציינת שהביקורת הזאת מתייחסת לדמו אני מבין שכבר סיימת את המשחק המלא, כן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    גם העלילה שיש בדמו מספיקה כדי להצביע שהיא עדיפה מרוב המשחקים ולא רק ה FPS.
    חוץ מזה, בנוגע לגרפיקה. אפקטי המים נהדרים וזה תחום שאף משחק אחר לא ברמה של ביושוק.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הסאונד ממה שהבנתי הוא טוב ואיכותי, למעשה אין פה הרבה מה להגיד שכן כיום כמעט לכל משחק יש סאונד טוב.
    אז אני מבין שהסקת את זה מהדמו ללא סאונד ששחקת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Kazz
    גם העלילה שיש בדמו מספיקה כדי להצביע שהיא עדיפה מרוב המשחקים ולא רק ה FPS.
    חוץ מזה, בנוגע לגרפיקה. אפקטי המים נהדרים וזה תחום שאף משחק אחר לא ברמה של ביושוק.
    אני מבין שלא שיחקת ב-Wave Race 64...
    i kid i kid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    שיחקתי.. אהבתי. אבל לא יותר מדי..
    המים בהחלט נחמדים..
    עשו פה השוואה בין DX10 לDX9 במשחק וגם באנצ'ים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    לפי העובדה שאתה קורא להם "קסמים", אני מבין שאין לך שמץ בודד על העלילה.
    תשחק בדמו שוב, הפעם עם סאונד, ותקשיב טוב.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    שמתי את הדמו להורדה יסיים עוד שעתיים ככה נראה ממה כולם מתלהבים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני מבין שלא שיחקת ב-Wave Race 64...
    i kid i kid
    שוב הציניות אה עדי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני קונה מחשב חדש בשביל המשחק (טוב, לא רק בשבילו, אבל הוא היחידי שבאמת ידרוש מחשב רציני), כדאי מאוד שהוא יהיה טוב

אבל אני לא הולך להתקין ויסטה. לעולם לא. אני מקווה שחוץ מעשן אין הבדלים רציניים בין dx9 לdx10.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אשמח אם תעזרו לי, הורדתי את הדדמו וכשאני נכנס למשחק זה לא קולט לי את העכבר ואני לא יכול לזוז בתפריט ולהתחיל משחק, מה אני עושה?
    העכבר אל חוטי אם זה משנה משהו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Poke
    אני קונה מחשב חדש בשביל המשחק (טוב, לא רק בשבילו, אבל הוא היחידי שבאמת ידרוש מחשב רציני), כדאי מאוד שהוא יהיה טוב
    אבל אני לא הולך להתקין ויסטה. לעולם לא. אני מקווה שחוץ מעשן אין הבדלים רציניים בין dx9 לdx10.
    אין צורך בDX10, אבל כדי לך לפחות 8800GTS בשביל להנות ממנו בגרפיקה המקסימלית
    ד"א, אם כבר משהו לשדרג אליו את המחשב קבל את הטריילר הזה.
    שילוב של גיימפליי וCGI (כל פעם שמשהו נראה כמו גיימפליי, זה באמת גיימפליי בגרפיקה של המשחק).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אוקי לכל החכמים... נתחיל מהעלילה. על העלילה קראתי, ובאמת שרק מהדמו אפשר להבין די הרבה, ואני לא אגיד שהיא משו מיוחד, היא באמת מעל הFPS האחרים (כמו שאמרתי) אבל בתור מישו שחורש הרבה על משחקים עם עלילה מאוד מושקעת וגדולה (בעיקר RPG) זה לא משתווה, פה יש משו נהדר, אבל יחסית לFPS. הוא משתווה לF.E.A.R ואולי אפילו עובר אותו.

בקשר לסאונד, יש סאונד ברוב הזמן, ואני כבר ראיתי הרבה סירטונים על המשחק (עם סאונד) כך שאני יודע בדיוק איך זה אמור להשמע, ובכל זאת, גם אם אשמע לא אשנה את דעתי, ס"כ אמרתי שהסאונד במשחק הוא טוב כמו שהבנתי אבל כיום אם תחשוב על זה לכל המשחקים יש סאונד טוב (חוץ מכמה באמת מיוחדים) כך שזה פחות משנה.

ובקשר ל"קסמים". אחי, תחשוב רגע למה רשמתי עם " בהתחלה ובסוף... מה סתם ליופי? לא. סמים אם תרצה, פלאזמה אם תרצה, כוחות אם תרצה, זה שולי, פשוט בתכלס אני קורא לזה "קסמים", נוח לי ככה.

והמים תראה אני חושב שזה יותר דעה, בתכלס, המים בהתחלה נראים טוב אבל עם כל הכבוד מים במציאות ב-כ-ל-ל לא נראים ככה ולא יודע לא התלהבתי, בCNC 3 למשל תראה מים שם זה נריאה יותר מציאותי (לא ידוע אם יפה אבל זה דעה). הייתי מרוצה מהמים בחלק השני של המשחק, שם זה היה מאוד טוב ואיכותי, אבל בקטע של הים עם המטוס... לא יודע לא יפה לדעתי, מזכיר את הקריסטלים שרואים בגירס אם עלשות זום על המים באדמה...

ואגב לא הצלחתי לסדר את הסאונד (לצערי הרב), אבל בקשר למה שכתבתי. קודם כל זכרו, שהדעה היא על הדמו, לא על המשחק המלא, לכן הייתיחסתי לכל פרט ופרט כאל דמו, במשחק המלא (כמו שרשום ברוב הדמואים בהתחלה) הכל יכול להשתנות. שום דבר אינו גמור, אני רק מקווה שיהיה סאונד, כי זה דבר חשוב מאוד בחוויה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אוקי לכל החכמים... נתחיל מהעלילה. על העלילה קראתי, ובאמת שרק מהדמו אפשר להבין די הרבה, ואני לא אגיד שהיא משו מיוחד, היא באמת מעל הFPS האחרים (כמו שאמרתי) אבל בתור מישו שחורש הרבה על משחקים עם עלילה מאוד מושקעת וגדולה (בעיקר RPG) זה לא משתווה, פה יש משו נהדר, אבל יחסית לFPS. הוא משתווה לF.E.A.R ואולי אפילו עובר אותו.
    "קראת" על העלילה? איפה "קראת" על העלילה? בביקורות שבמיוחד דואגות לא לרשום ספויילרים?

בכלל, ספר לנו על העלילה שהבנת מהדמו וממה שקראת, ונראה אם היא באמת לא משו מיוחד. (תדאג לרשום ספויילר לפני כן לאלו שלא רוצים לדעת). אני אעזור לך עם ספויילר קטן (תסמן את הטקסט הלבן עם העכבר בשביל לראות - תשתמש בחתימה שלי בשביל להסביר חלק מרכזי מהעלילה....

בקשר לסאונד, שוב, אתה מדבר על סאונד לפי איך ששמעת אותו בסרטים. זה כל כך מטופש. גם אני שמעתי את הסאונד של המשחק דרך סרטים, וזה ממש לא הכין אותי לאיך שהמשחק נשמע במערכת סראונד בתוך המשחק עצמו.

בקיצור, פעם הבאה שאתה עושה ביקורת, שחק במשחק המלא, אל תספר לנו על המשחק לפי מה שראית בסרטים וקראת בביקורות.

באשר ל-"קסמים", אני חושב שמה שהטריד את Bane, ובצדק, זה של-"קסמים" יש חלק מרכזי בעלילה, ואם לא טרחת מספיק בשביל להתרכז ולהבין ממה הם נובעים ואתה פשוט קורא להם "קסמים" זה עלול להסביר כמה אתה מבין מהעלילה שבחרת לקבוע שהיא לא משו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    פלאזמות, הפי? אני לא צריך להוכיח לכם כלום, וזו לא ביקורת יא חכם, אני האחרון שיעשה ביקורת על משחק שלא שחקתי בוא, מה שאתה רואה פה זו דעה בדמו, וכמו שרשמתי, אחרי שאשחק במשחק המלא\ בדמו עם סאונד אוכל לתת דעה טובה יותר (ואולי גם באמת ארשום ביקורת).

זה שאמרתי שהעלילה לא מיוחדת אבל מעל לFPS אחרים זה בקשר לדמו, כל מהש אמרתי פה זה פאקינג בקשר לדמו, תקלטו את זה. כמו כן הבאג עם הסאונד במשחק הוא ממש לא דבר טוב, וגם אם יש\ יהיה פאץ', זה רק יוריד כי המשחק הזה פאקינג מנצל DX10 ומוכרז כמשחק לווינדוס, והם רוצים להגיד לי שאיאפשר לשמוע כלום כשאני משחק על ווינדוס שהמשחק ניבנה במטרה לעבוד בוא? מזה הטימטום הזה? תעשו לי טובה.

בקיצור, כמו שאמרתי, זו דעה על הדמו וכמו כן, דעה יכולה להשתנות מקצה לקצה אחרי שאשחק במלא\ בדמו עם סאונד, ואני ממש אבל ממש לא צריך להגן ולהסביר למה אני חשוב ככה, אתם כמו ילדים קטנים מנסים לשנות את דעתי בנוגע למשחק, אולי זה מוגזם אבל אתם כאילו "בוכים" על זה שאני חשוב שהעלילה לא מיוחדת, זו בעיה שלכם, אתם את הדעה שלי לא תשנו, מה שכן ישנה זה כשאשחק במשחק המלא.

אז בבקשה, לקרוא הודעות לעומק ולא לעשות סיפור ועיניין מכל דבר קטן... תתעלמו מה"פאקינג" בבקשה, פשוט כמו שרשום בצד, אני "משתמש עצבני" XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אין צורך בDX10, אבל כדי לך לפחות 8800GTS בשביל להנות ממנו בגרפיקה המקסימלית
    אני לא מודאג

אה, וקרייסיס לא מעניין אותי בכלל. אני מרגיש שזה הולך להיות אכזבה בגודל של Doom3. הרבה גרפיקה ומעט משחק. בדיוק מה שאני לא מתרגש ממנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    פלאזמות, הפי?
    לא הפי. כי זה גם לא פלאזמות. נסה שוב.

אולי זה מוגזם אבל אתם כאילו "בוכים" על זה שאני חשוב שהעלילה לא מיוחדת, זו בעיה שלכם, אתם את הדעה שלי לא תשנו, מה שכן ישנה זה כשאשחק במשחק המלא.
    לא מפריע לנו שחשבת שהעלילה לא מיוחדת. פשוט מעניין אותנו לדעת מה אתה יודע בכלל על העלילה שאתה מתחיל לספר לנו על כמה שהעלילות בכל ה-RPGים ששיחקת בהם היו הרבה יותר טובות. בינתיים לא הסברת מילה אחת על העלילה של Bioshock. אפילו עוד לא פענחת איך קוראים ל-"קסמים" ומה המשמעות שלהם מבחינת העלילה, גם מבחינת הדמו.

אז סתם תן לי להבין, ביום אחד בהיר החלטת לקום ולרשום את הדעה שלך על משחק ששיחקת בדמו שלו, בלי סאונד, בלי להבין כלום ממה שהולך שם, בפורום שלא קשור בגרוש למשחק... כי...? (וההנאה האישית שלי לא נחשבת, אני בטוח שהיתה לך עוד סיבה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    קודם כל, פאקינג תכניס את זה לראש שלך, הדעה היא על הדמו! לא על המשחק. יש הבדל גדול אצלי בין דעה על מחשק לבין דמו, כמו כן, רשמתי בבירור שזה לא שלם, זאת אומרת שלא כתבתי את זה ב100 אחוז בגלל שלא היה לי סאונד, אבל אתה פשוט לא רואה את זה... כמו כן, לא יודע איך אתה רוצה שאני אקרא לזה, סמים? הפי? אני כן. הדבר היחידי שאני יודע, זה שהשם של זה דומה לפלאזמה (שכן אולי לא שומעים את זה, אבל המשחק כותב לך על מה ללחוץ כדי להחליף בין הנשק לעוד משו, את השם לא קראתי בבירור אבל זה מאוד הזכיר לי את פלזמה). אחת הסיבות באמת שרשמתי "קסמים" היא כי לא הייתי בטוח בשם של זה, אבל זה פאקינג לא משנה, כי גם ככה רשמתי סוגריים ושוב... זה דעה על דמו! כמו כן רשמתי את זה פה בעיקר בגלל שפה נמצאים האנשים ש"כעסו עלי" כשאמרתי שביו-שוק ניראה לי לא משחק מיוחד עד כדי כך. ועכשיו, אני בטוח ב100 אחוז, שבישבילי, התשובה היא כן, תראה את הסיקור של גיימספוט ותבין בדיוק כך: אני חושב.

ואם אתה צריך דעות על דמואים כדי להנות, סלח לי, אבל החיים שלך די עלובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כשאמרתי שביו-שוק ניראה לי לא משחק מיוחד עד כדי כך. ועכשיו, אני בטוח ב100 אחוז, שבישבילי, התשובה היא כן, תראה את הסיקור של גיימספוט ותבין בדיוק כך: אני חושב.
    השורה הראשונה מהביקורת של gamespot -
    While on the surface it might look like little more than a very pretty first-person shooter, BioShock is much, much more than that.

אפשר להמשיך עם כל שאר השבחים שג`ף נתן למשחק ולהוסיף גם את שאר המקומות בהם הוא מבדיל את המשחק הזה משאר ה-FPSים או להתייחס באופן ספציפי לעובדה שהוא משבח את העלילה... ועדיין לא נבין איך אתה משווה את הדעה שלו לדעה שלך שהעלילה לא משהו ושהמשחק הזה לא מיוחד.

אבל מצד שני, אם לא הצלחת לקרוא את את המילה היחידה בדמו שמסבירה איך קוראים ל-"קסמים", אז אני מניח שלא הצלחת לקרוא את הביקורת של Gamespot בכלל.

ולא הבנת אותי, אני לא צריך דעות על דמו בשביל להנות. אני צריך דעות על דמו של אנשים ששיחקו במשחק בלי סאונד, ולא הבינו מילה אחת ממה שרשום בו, בשביל להנות. זה פשוט עושה לי את היום. במיוחד כשהם עושים זאת במטרה להוכיח לאנשים אחרים שכן שיחקו בדמו, עם סאונד, או במשחק המלא, עם סאונד, כמה שהמשחק לא מיוחד.
    שתף ב-Google+

הרשמה