תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 39
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    הנה הדמויות, לכל דמות יש אישיות, יכולות, וחפצים.
    החפצים הם הדברים שיש לדמות, עד לנקודה במשחק לא תוכלו לקנות אלא רק לקבל/לגנוב חפצים.
    בבקשה תנסו לשחק את הדמות כמה שיותר לפי האישיות שלה, זה יעזור מאוד לי ולהתקדמות המשחק.
    כל פעם שתשתמשו ביכולות אני אמלא אצלי מד לפי איך שתשתמשו ביכולת וכשתגיעו לסוף המד אני יתן לכם עוד יכולת שקשורה ליכות שסיימתם.
    יכולת שאין לה מספר שימושים מוגבל יכול להיות משומש 5 פעמים ביום.
    הנה הדמויות, החלטתי לבטל את הדמות לבחירה ושיניתי קצת את הדמויות, אלא אם עוד מישהו יבקש אז סקריג'אר שמור בנתיים לזאק:

4 דמויות:
    סקריג'אר- קאג'יט צעיר, בתחילת דרכו, חבר בגילדת הגנבים, בדרגת פיקפוקט.
    מתגורר בסקינגרד, בגלל אהבתו לסמטאות אפילות....
    אין לו הרבה חברים, חוץ מאיטריל, רדגארד שלא מזמן עבר לגור לידו, הוא נראה מאוד ידידותי, ונראה שהוא מתעניין מאוד בפעולות ליליות, למרות שסקריג'אר לא גילה לו עדיין על פעילותו בגילדת הגנבים.
    סקריג'אר תמיד נושא איתו את הסכין האהוב עליו, "שקט שחור", סכין עם יכולת שיתוק שסקריג'אר ירש מאביו. בנוסף לשקט שחור סקריג'אר נושא איתו מגילה עם יכולת זיקית, שהוא שומר ליום שבו הוא יתפס.
    סקריג'אר לובש שריון עור, ומחזיק איתו את חפיסת הלוקפיקים בכיס.
    אישיות-
    סקריג'אר הוא מתבודד מטבעו, ואנשים מתרחקים ממנו כי הם יודעים מה הסכין שלו יכולה לעשות. סקריג'אר לא נלהב לקפוץ לקרב, אבל אם הוא ישמע אי פעם לעג או בדיחה על קאג'יטים הוא לא יחשוב פעמיים לפני שיתקוף.
    יכולות:
    התגנבות- סקריג'אר אמן בהתגנבות, וכמעט שאף פעם לא מתגלה.
    ראיית לילה- ראייה משופרת בלילה, שמאפשרת לשים לב אפילו לדברים הכי קטנים.
    סקריג'אר נולד תחת סימן הצל, לכן הוא יכול להפוך את עצמו פעם אחת ביום לבלתי נראה.

אילמאר- אלף אפל שעבר לעיר האימפריאלית לרובע הגנים האלפיים ממורווינד, קוסם במקצועו, וחבר בגילדת הקוסמים.
    בקרב, אילמאר משתמש בהרס, ובמסטיות כדי לסלק את אויביו, לאחר הקרב אילמאר משתמש ביכולות השיקום שלו כדי לרפא אותו ואת חבריו.
    אך זה לא הכל, לא הכל טוב ויפה אצל אילמאר, אילמאר מתעסק בנקרומנסריות, אמנות שנאסרה ע"י ראש גילדת הגנבים, אבל הוא מנסה להסתיר זאת בכל מחיר.
    אילמאר מיודד עם מארק, חברו שכיר החרב שגר גם הוא בעיר האימפריאלית בגנים האלפים, ומארק יודע על סודו של אילמאר.
    אילמאר מחזיק אצלו 3 אבני נשמה פחותות.
    אישיות-
    לאילמאר אין הרבה חברים, לא כי הוא לא רוצה, אלא כי הוא חם מזג, והדבר הקטן ביותר יכול לגרום לאילמאר להעלות כמה דברים באש, ולולא מארק אילמאר כבר מזמן היה יושב מאחורי סוגר ובריח.
    מארק הציל את חייו של אילמאר פעמים רבות, ולכן אילמאר נשבע להגן על מארק בכל מחיר, גם אם זה יעלה לו בחייו.
    אילמאר יכול להטיל 10 קסמים ביום.
    קסמים:
    לכידת נשמה- לאחר שיצור שאילמאר עשה עליו את קסם זה מת לאחר זמן קצר הנשמה שלו נלכדת באבן נשמה.
    ריפוי עצמי/אחר- אילמאר יכול לרפא את עצמו או בעל ברית שלו.
    כדור אש- אילמאר יכול להוציא מידיו כדור אש רותח.
    כדור קפוא- אילמאר יכול להוציא מידיו כדור של אויר קפוא.

מארק- מארק הוא אימפריאל שכיר חרב, חבר בגילדת הלוחמים, שנולד בעיר האימפריאלית ומתגורר בגנים האלפיים, קרוב לחברו, אילמאר.
    מארק משתמש בחרב כסף ארוכה, ולבוש בשריון כבד עשוי פלדה, ומגן דיידרי שהוא שלל מגופת דרמורה עוד בתקופת משבר שערי האובליויון הגדול.
    מארק מאוד ידידותי, והוא מכיר כמעט כל אחד בעיר האימפריאלית, והוא יודע לאן ללכת, לאן לא ללכת, ומי האנשים שכדאי לפנות אליהם.
    מארק חבר טוב מאוד של אילמאר, והרבה פעמים עזר לו לצאת ממצבים שסיכנו את מעמדו בגילדת הקוסמים.
    למארק יש את חרבו, השריון והמגן שלו, וגם מסמך שמראה שהוא חבר כבוד בגילדת הלוחמים וכל לוחם/אציל/חבר גילדה יכבד אותו יותר כשיראה את המסמך הזה.
    אישיות-
    מארק הוא הבנאדם החביב ביותר עלי אדמות, ולפני שהוא פונה אל חרבו הוא מנסה להסדיר את העניינים בדרך הכי שקטה שאפשר, ולרוב הוא מצליח.
    מארק חבר טוב מאוד של אילמאר ושל כמעט כל העיר האימפריאלית, ומארק תמיד מתקבל בברכה בפונדקים וערים אחרות.
    למארק יש כבוד רב לשאר הגזעים, ואף פעם לא יספר בדיחה פוגעת, אלא פשוט מצחיקה.
    יכולות:
    שיכנוע- מארק הוא אלוף בלצאת ממצבים בדיבור, ולא פעם הוא מנע מעצמו ומאילמאר קרב בעזרת לשונו. מארק גם גרם להרבה אנשים לחבב אותו בדרך זו ולכן הוא קונה דברים ממוכרים בזול יותר.
    אתלטיות- מארק למד זמן רב את אמנות הלחימה, וכבר מרגיש חופשי לגמרי עם השריון הכבד, ולכן, הוא יכול לבצע סלטות, גילגולים ופעלולים אחרים כשהוא לובש את השריון.
    מכת כח- מארק יכול להשקיע מכוחו כדי לבצע מהלומה שמהממת את היריב ואפילו יכולה לפרוק אותו מנשקו או לשתק אותו, מארק יכול לבצע מכה זו 3 פעמים ביום מכיוון שמכה זו מתישה מאוד.

מילנה- מילנה היא אלפית עצים מתנקשת, חברה באחווה האפלה, שנולדה בקורול ועברה לצ'יידינהול כדי להיות קרובה יותר לסניף שלה באחווה האפלה.
    מילנה גדלה בחווה קטנה בקרבת קורול, יחד עם אביה הצייד ואימה. היא למדה מאביה את אמנות הקשת, ונהייתה מומחית.
    בגיל 16 מת אביה של מילנה, ואימה התחתנה עם מישהו אחר.
    לאחר שאביה החורג תפס אותה משתמשת בסקומה, היא ירתה בו בראש והרגה אותו, וברחה מהבית.
    לאחר שבוע שהיא גרה בטבע וניזונה ממה שהצליחה לצוד, באה אליה סוכן של האחווה האפלה והזמין אותה להצטרף, ומילנה הסכימה.
    מילנה משתמשת בקשת שלה, ובחצים מורעלים שקיבלה מהאחווה האפלה שמבטלים למישהו את היכולת לעשות קסמים. במשימותיה מילנה לובשת את החליפה שקיבלה מהא"הא (האחווה האפלה) וביום יום מילנה לובשת מעל החליפה שלה שמלה כחולה שלא מושכת יותר מדי צומת לב, למרות יופיה המדהים של מילנה.
    מילנה משתמשת גם בסכין שמוחבא מתחת לשמלתה.
    אישיות- מילנה רואה את הא"הא כמשפחה שמעולם לא הייתה לה, ולעולם לא תבגוד בהם.
    מילנה בדרך כלל משתמת ביופיה כדי להתקרב לקרבן ואז לדקור אותו עם הסכין שלה או למצוא מקום מרוחק מישוב ולירות בו.
    מילנה מאוד חברותית מחוץ לאחווה ויוצרת קשרים טובים עם אנשים, וממש לא ממהרת להשתמש בנשקה.
    יכולות:
    פעולה זריזה- מילנה מהירה ביותר יכולה לירות במישהו או לדקור אותו עוד לפני שהוא ישים לב אליה, מה שמאפשר לה לפגוע בו בצורה יותר טובה.
    זיקית- מילנה יכולה לקבל את מראה האזור למשך כמה דקות, היא מתגלה אם היא מבטלת את הקסם באמצע.
    קול החיה- מילנה יכולה לפקד על חיות לעשות כמצוותה.

כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אני אשמח להיות אילמאר. נשמע מעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אני מעדיף את מארק
    הוא נראה מעניין
    אולי יהיה אפשר לחשוף איזה סוד אפל מהעבר שלו או משהו ;)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי chaosman
    אני מעדיף את מארק
    הוא נראה מעניין
    אולי יהיה אפשר לחשוף איזה סוד אפל מהעבר שלו או משהו ;)
    היי, סודות אפלים זה אצלי... מוההאאהא!
    יהיה מעניין =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    בנתיים:
    כאוסמן- מארק
    זאק- סקריג'אר
    ביה- אילמאר

דווקא לדעתי מילנה היא אחת הדמויות היותר מעניינות, אבל בחירה שלכם, לצערי ההרפתקאה תתעכב קצת בגלל בעיה שנתקלתי בה, אבל לא נורא, רק בקשה אחת-
    תנסו לשחק את הדמויות כמה שיותר לפי האישיות שלהם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    סקריג'אר פשוט מושלם בשבילי, אני חייב לשחק אותו
    חסר למי שמדבר על קאהג'יטים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אני מחכה כבר =]
    אל תדאג מארק, יש לי קסם ריפוי אחר P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מישהו רוצה לשמוע בדיחה על קאג'יטים?
    בדיחה:
    למה קאג'יט מלקק לעצמו את התחת? כדי להוציא את הטעם של התבשילים הקאג'יטיים מהפה!
    חה חה חה חה חה חה!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    חח נחמד

אממ, חשבתי על משהו, בקשר להתנהלות של המשחק
    בגלל שזה בפורום זה יכול לקחת הרבה זמן עד שמישהו יגיב וככה המשחק לא יהיה עקבי.
    ואפשר אולי לעשות את זה במירק או באיזשהי תוכנת צ'אט.
    ואם עושים את זה בפורום, אז כדאי לדעתי לעשות את זה בתורות שלא כולם יכתבו באותו זמן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    איזה תוכנות אתה מציע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אני דווקא כן הייתי מעדיף בפורום.
    יותר נוח לי אישית. אבל החלטה שלכם =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי, למישהו פה יש סקייפ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אפשר לעשות בפורום לא אמרתי שזה לא יהיה טוב או משהו..
    וסקייפ זה לא בעיה להוריד..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    אוקיי, למישהו פה יש סקייפ?
    אין לי, ונראה לי עדיף בפורום, נגיש לכולם, נוח, ופשוט נקבע תורות, יצא הכי טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Zakk
    אין לי, ונראה לי עדיף בפורום, נגיש לכולם, נוח, ופשוט נקבע תורות, יצא הכי טוב.
    כנ"ל. עדיף לא להסתבך עם תוכנות (עד כמה שהן יהיו פשוטות, תמיד תהיה בעיה עם משתמש).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מישהו רוצה לשמוע בדיחה על קאג'יטים?
    בדיחה:
    למה קאג'יט מלקק לעצמו את התחת? כדי להוציא את הטעם של התבשילים הקאג'יטיים מהפה!
    חה חה חה חה חה חה!!!!!!
    עכשיו לקקן הישבנים הולך לתקוע לך סכין בתחת! טוב אחרי שהוא ילקק אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    טוב, אם אתם חושבים שיש מישהו בפורום שיכול לשחק את מילנה אז תציעו לו, ונעשה את זה בפורום בתורות, כשרק לי מותר להגיב בין תגובה לתגובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    סבבה אז בפורום.
    עכשיו רק חסר לנו את מילנה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    טוב, אם אתם חושבים שיש מישהו בפורום שיכול לשחק את מילנה אז תציעו לו, ונעשה את זה בפורום בתורות, כשרק לי מותר להגיב בין תגובה לתגובה
    צריכים מישהו רציני שיתמיד, נראה לי Duckin, או אולי Myst, אני מאמין שתצטרך לעשות עוד דמות או שתיים, יש עוד חבר'ה כמו Spector, Flame of Udun שישמחו להצטרף (אני חושב )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    קאג'יטים מפחידים אותי
    ברצינות, הם נראים מוזר. למרות שלא הייתי מצפה מאדם-חתול/נמר להראות טוב יותר מדי.
    שתף ב-Google+

הרשמה