תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    בשעה טובה ומוצלחת, לאחר מספר חודשים של אי ודאות, הודיעה חברת Rockstar Games היום בערב כי קבעה ל- Manhunt 2 תאריך יציאה חדש בצפון אמריקה, עבור קונסולות ה-PS2 ה-PSP וה-Wii. הבשורה המשמחת מגיעה בעקבות דירוג ה-M (לגילאי 17 ומעלה) אותו העניק ארגון הדירוג והאכיפה של משחקי הוידיאו בצפון אמריקה (ESRB) לגרסה ערוכה של המשחק, אותה הגישה החברה לביקורת.

הפרשייה החלה בשלהי יוני כאשר המועצה הבריטית לדירוג סרטים (BBFC), החליטה שלא להעניק דירוג למשחק ההמשך של הכותר האלים והשנוי במחלוקת Manhunt, ובכך לחסום את מכירתו במדינה . בימים הבאים החליטו ארגוני הדירוג במדינות נוספות בעולם ללכת בעקבות הארגון הבריטי ולאסור את מכירת הכותר בתחומם.

המכה הקשה ביותר שניחתה על Manhunt 2 הייתה דירוג ה-AO (למבוגרים בלבד) אותו העניק לכותר ה-ESRB. עקב סירובן של הרבה רשתות גדולות בארה'ב למכור משחקים המיועדים למבוגרים בלבד, ומדיניותן של Sony ו-Nintendo נגד הפצתם עבור קונסולות המשחק שלהן, משמעות הדירוג גבלה בגזר דין מוות עבור הכותר, וגרמה להשעיית תאריך יציאתו .

לאחר שה-ESRB העניק דירוג M לגרסה הערוכה של המשחק, קבעה Rockstar Games את תאריך היציאה החדש של הכותר ב- 31 לאוקטובר.

'Manhunt 2 חשוב לנו ואנו שמחים כי סוף סוף יוכל להיות מוערך כחווית משחק' סיפר סאם האוזר, מייסד ומנהל ראשי ב- Rockstar Games. 'אנו אוהבים את ז'אנר האימה. Manhunt 2 הוא יצירה רבת עוצמה המעבירה סיפור אינטראקטיבי ומהווה חווית משחק וידיאו ייחודית. אנו חושבים שמעריצי ז'אנר האימה יאהבו אותו'.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    IGN די התלהבו מהמשחק לפני הבלאגן שהתחיל, וגם טענו שגרסת ה-WII היא הגרסה העדיפה מבין השלוש. אוקטובר הולך להיות חודש לא רע עם זאק אנד וויקי, BWII, RE:UC ועכשיו מנאהנט.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Yoni_Uzan
    IGN די התלהבו מהמשחק לפני הבלאגן שהתחיל, וגם טענו שגרסת ה-WII היא הגרסה העדיפה מבין השלוש. אוקטובר הולך להיות חודש לא רע עם זאק אנד וויקי, BWII, RE:UC ועכשיו מנאהנט.
    אני באמת אשמח למהאנט משופר ומשוכלל יותר מקודמו, התאכזבתי מהראשון, מהגרפיקה, חוסר אפשרויות מצב התגנבות רשלנית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    מתי נתנו ל-RE:UC תאריך יציאה, ועוד באוקטובר?

אוף זה כ"כ מבאס אותי שיוצא יותר ממשחק אחד טוב בחודש הזה, כי אני כבר בונה על PH ל-DS (אני מגביל את עצמי למשחק אחד כל חודש). טוב אולי אקנה את Z&W לנובמבר, את מריו "אבקש" ליום הולדת שלי (הוא יוצא יומיים לפני היום הולדת שלי, אם אני לא טועה), ואז אוכל לקנות את SSBB לדצמבר .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    נכתב במקור על ידי F.P
    מתי נתנו ל-RE:UC תאריך יציאה, ועוד באוקטובר?

אוף זה כ"כ מבאס אותי שיוצא יותר ממשחק אחד טוב בחודש הזה, כי אני כבר בונה על PH ל-DS (אני מגביל את עצמי למשחק אחד כל חודש). טוב אולי אקנה את Z&W לנובמבר, את מריו "אבקש" ליום הולדת שלי (הוא יוצא יומיים לפני היום הולדת שלי, אם אני לא טועה), ואז אוכל לקנות את SSBB לדצמבר .
    פירסמו ב-IGN לפני איזה שבועיים את תאריכי היציאה של כל המשחקים עד סוף השנה. אני זוכר ש-RE:UC יוצא באוקטובר.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    פירסמו ב-IGN לפני איזה שבועיים את תאריכי היציאה של כל המשחקים עד סוף השנה. אני זוכר ש-RE:UC יוצא באוקטובר.
    יכול להיות שזה היה תאריך דמה. הם שמים הרבה כאלה.

בויקיפדיה לפחות הם אומרים שהמשחק אמור לצאת בנובמבר (שייייט! טוב, אולי נקנה בתחילת השנה הבאה).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    Resident Evil, למרות שאני אוהב את הסדרה, RE:UC נראה לא משהו. (ממה שראיתי, יכול להיות שאני לא יודע את כל הפרטים) זה נראה כמו הShooter של הארקייד, רק שבמקום אקדח יש Wiimote. אם כבר משחקים בזה, אז כבר עדיף ללכת על Time Crisis המנוסה יותר. אמנם אם יש לך רק ויי, ואתה רוצה משהו בסגנון אז RE:UC הוא כנראה הכי טוב שיש כרגע.

וManhunt, שוב למרות שאני מאוד אוהב את רוקסטאר, היה משחק מעפן. הם צריכים לעשות הרבה שינויים כדי לעניין אותי בסדרה שוב.
    שתף ב-Google+

מעניין איזה קטעים הם חתכו מהמנאהנט המקורי.
    נקווה שהם לפחות השאירו את הדם.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי spam
    מעניין איזה קטעים הם חתכו מהמנאהנט המקורי.
    נקווה שהם לפחות השאירו את הדם.
    אני חושב שהם ויתרו על הופעת האורח של לורנה בוביט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    סופסוף שימוש אמיתי לאלת בייסבול בווי..
    שתף ב-Google+

הרשמה