תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    לא בירצינות,יש כמה שחקנים שלא יודעים איך באמת לשחק,המדריך הזה הוא לטובת אלו שיודעים איך משחקים,אך הם לא יודעים איך להצליח.

ומי שיודע איך לשחק ומכיר מישהו שלא יודע,או שיסביר לו,או שיגיש אותו לנושא.

1. נתחיל עם הטעות הנפוצה ביותר של השחקן המתחיל,לעולם אל תתחיל ברצונות גדולים,אלא עם יש לך קודים מתאימים.התחלה בגדול גורמת לחוסר יתרכזות בסים עצמו ולמוות.
    2. כדי לדאוג שהסים יהיה מאושר יותר,תנסו להגשים את חלמותיו ולהימנע מהגשמת פחדים,תלחצו על שאיפה/פחד כדי לקרוא עליי ואיך להגשים אותו.
    3. כאדי לפתח סקילים שהסים מאושר,לפעמים זה יכול לקחת הרבה זמן למתחילים,אך זה קל אם תסימו לב לצרכים ותלכו למלות אותם(רעב-הכנת אוכל מהמקרר,אנרגיה-קפיאין/שינה,שיחה-לדבר אם חברים אך זה יכול לחקות לבוקר,נקיון-אמבטיה/ברז,יופי-לקנות חפצי נוי,שלפוחית-שירותים,נוחות-כיסא)
    4. כדי שהייה מצב רוח טוב לעבודה,הנה מלאו את התנאים הבאים:תקנו שעון מעורר וחבנו אותו כאשר יש לכם עבודה חדשה או שקיבלתם קידום,תנסו להימנע משתיים היושנים באותו חדר וצריכים לעבוד בשעות שונות לגמרי.תיקנו קישוטים לגינה,ואם יש לכם יותר מזומנים תקנו גם צמחייה,ואם יש לכם הרבה מזומנים תקנו גם בריכה.תכינו ארוחת בוקר,תידאגו שהבית יהייה מסודר לפני שהסים מיתעורר(מומלץ לנקות בערב).
    5. בית גדול אומנם יפה,אך מידרונות גדולים מבזבזים זמן(וגם כסף)קנו את משאתם צריכים,(לפעמים מסדרונות דוקא אחרחיים,לדוגמא כאשר יש כמה חדרים במקביל)
    6. אל תהיו קמצניים לגבי רכוש-ככל שהסים ישקיע פחות זמן בטיפול בצרכים כך יהייה לו יותר זמן בלעסוק בדברים אחרים(אותו דבר לגביי סקילים,וכדי לשפר קצב למידה של תגים,שפרו תסקילים)אך תשאירו כמה מזומנים!
    7. אל תארגנו חתונה עד אשר שני הצדדים יואבו זה את זה ברמה של 100:100.
    8. סימים יעברו בדרך,תנצלו את ההיזדמנות ותקירו אותם,כדאי שתשקיעו בסימים אלו כאשר יש לכם זמן,מומלץ להיתרכז בקבוצה קטנה או סים יחיד,ולפעמים דגם מישהו שאתם סתם מכירים בדרך ולא יתראתם כבר שנים יכול להיות חבר מאוחר יותר,אין לדעת מראש.
    9. כאדי לאכול וללמוד בישיבה,לאכול מזון אנרגתי וכל פעולה מקבילה,פעולה מקבילה זאת פעולה אשר תמלא לסים יותר מצורך אחד,זה חוסך המון זמן,שאיתו ניתן לפתח את חיי הסים.
    10. הסימס 2 נותן אפשרות ליצור סיפור(גם בראשון היה אך עם בלי הדגש)אם אתם רוצים ליצור סיפור,תכננו אותו,אז תיצרו את כל הדמויות והתפאורה(ניתן ליצר חפצים שיתאימו בסיםפי)תיכרו לסיפור ליקרות(אין הרבה סיכויים שזה יצא בדיוק כמו שתיכננתם,אז תדעו לאלתר)צלמו תוך כדי,ותישתמשו ביוצר הסרטים של חלונות כדי לערוך את הסיפור(מומלץ גם להוסיף מנגינת רקע,"שלטים" ואפקטים העריכה)

צעדים ראשונים
    1. תתחילו בבית קטן וזול,תידאגו לכל צרכי הסים כולל קישוט,גם קישוט בגינה.
    2. תילמדו בישול,ע"י ספר,זה ידאג שהסים ישבע מהר יותר.
    3. תמצאו עבודה,מומלץ למצוא את זאת שהסים רוצה.
    4. תכירו את חברי השכונה שיבואו לבקר,אתם הרי צריכים חברה מדי פעם.
    אני מקווה שאני יעזור למתחילים,ואולי זה יכול לעזור לבינוניים.((
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא כל כך ארוף ומפורט, אך חביב ביותר. תודה רבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    לא אמרת פה שום דבר רציני. הלא זה ברור שהסים צריך להיות מאוד שמח, השאלה היא איך עושים את זה. זה ברור שלא צריך להתחיל בגדול, אבל יש הבדל בין לקנות דברים זולים אבל מספיק טובים ושהמכסה שלך יכולה לעמוד בהם, לבין לוותר על שירותים כי הם יצליחו לנקות. קישוטים לגינה הם לא באמת דבר קריטי בהתחלה, אתה צריך ללכת לפי הסדר. אתה מדבר על להתחיל בקטן, ואז פתאום מדבר על בית גדול. מה שאנשים צריכים לדעת באמת זה איך לקמפרס את הבתים העצומים שהם בונים. מה שאנשים צריכים לדעת זה איך להשתמש נכון בכסף בהתחלה, הם צריכים מישהו שימליץ להם על רהיטים איכותיים וזולים, הם צריכים עזרה בכל מה שקשור לכלכלה אם זה נושא קשה מדי בשבילם. הם צריכים לדעת איך לדאוג לצרכים של הסימס ולמצה את מלוא הפוטנציאל של סדר הפקודות, זה אומר שספורט-אכילה-שירותים-מקלחת-שינה (למשל), הרבה יותר עדיפים על מקלחת-שירותים-אכילה-ספורט. למה? כי עד שהסים כבר התקלח עכשיו הוא ילך להשתין (דבר שמוריד מההיגיינה), אח"כ הוא ילך לאכול (אבל אז שוב תתמלא השלפוחית והוא יצטרך לשירותים בשנית מתישהו), אח"כ הוא ילך לעשות ספורט [אחרי האוכל(!)] ושוב תרד לו ההיגיינה שהוא צבר בהתחלה. לבסוף הסים יהיה מאוד מאוד עייף וילך לישון, אבל מה לעשות שבשעה 4 לפנות בוקר הוא שוב יצטרך לשירותים ויהרוס לעצמו את סדר היום?
    אלה דברים שצריך להסביר. דיברת על המון נושאים כלליים מאוד ולא בהכרח קשורים אחד לשני. לא נראה לי שבאמת עזרת למישהו. אגב, אני לא מתיימר לשלוח את הסים שלי להקיר כל סים שעובר ברחוב, יוצא לי מזה עוד סים לרשימה שגם איתו יש לי 0 בידידות והוא היה לי כמו עוד עובר אורח. סתם בזבוז מקום ברשימה. דברים כאלה טובים ממש בהתחלה, תכיר קצת חברים כדי שיהיה לך את מי להזמין בהמשך למסיבות וכאלה (אחרי שתרוויח קצת כסף), אבל את זה לא הזכרת. לא דיברת על מה הדברים החשובים למסיבה איכותית באמת, לא דיברת על המון המון המון דברים שהיו אמורים להכלל תחת הכותרת "המדריך לשחקן המתחיל".
    בהצלחה. אני לא בטוח שאתה באמת טוב בסימס שאתה כותב כזה מדריך כללי, פשטני ולא ממצה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    נכתב במקור על ידי Woolin
    לא אמרת פה שום דבר רציני. הלא זה ברור שהסים צריך להיות מאוד שמח, השאלה היא איך עושים את זה. זה ברור שלא צריך להתחיל בגדול, אבל יש הבדל בין לקנות דברים זולים אבל מספיק טובים ושהמכסה שלך יכולה לעמוד בהם, לבין לוותר על שירותים כי הם יצליחו לנקות. קישוטים לגינה הם לא באמת דבר קריטי בהתחלה, אתה צריך ללכת לפי הסדר. אתה מדבר על להתחיל בקטן, ואז פתאום מדבר על בית גדול. מה שאנשים צריכים לדעת באמת זה איך לקמפרס את הבתים העצומים שהם בונים. מה שאנשים צריכים לדעת זה איך להשתמש נכון בכסף בהתחלה, הם צריכים מישהו שימליץ להם על רהיטים איכותיים וזולים, הם צריכים עזרה בכל מה שקשור לכלכלה אם זה נושא קשה מדי בשבילם. הם צריכים לדעת איך לדאוג לצרכים של הסימס ולמצה את מלוא הפוטנציאל של סדר הפקודות, זה אומר שספורט-אכילה-שירותים-מקלחת-שינה (למשל), הרבה יותר עדיפים על מקלחת-שירותים-אכילה-ספורט. למה? כי עד שהסים כבר התקלח עכשיו הוא ילך להשתין (דבר שמוריד מההיגיינה), אח"כ הוא ילך לאכול (אבל אז שוב תתמלא השלפוחית והוא יצטרך לשירותים בשנית מתישהו), אח"כ הוא ילך לעשות ספורט [אחרי האוכל(!)] ושוב תרד לו ההיגיינה שהוא צבר בהתחלה. לבסוף הסים יהיה מאוד מאוד עייף וילך לישון, אבל מה לעשות שבשעה 4 לפנות בוקר הוא שוב יצטרך לשירותים ויהרוס לעצמו את סדר היום?
    אלה דברים שצריך להסביר. דיברת על המון נושאים כלליים מאוד ולא בהכרח קשורים אחד לשני. לא נראה לי שבאמת עזרת למישהו. אגב, אני לא מתיימר לשלוח את הסים שלי להקיר כל סים שעובר ברחוב, יוצא לי מזה עוד סים לרשימה שגם איתו יש לי 0 בידידות והוא היה לי כמו עוד עובר אורח. סתם בזבוז מקום ברשימה. דברים כאלה טובים ממש בהתחלה, תכיר קצת חברים כדי שיהיה לך את מי להזמין בהמשך למסיבות וכאלה (אחרי שתרוויח קצת כסף), אבל את זה לא הזכרת. לא דיברת על מה הדברים החשובים למסיבה איכותית באמת, לא דיברת על המון המון המון דברים שהיו אמורים להכלל תחת הכותרת "המדריך לשחקן המתחיל".
    בהצלחה. אני לא בטוח שאתה באמת טוב בסימס שאתה כותב כזה מדריך כללי, פשטני ולא ממצה.
    ואתה WOOLIN,כמה שאתה מדבר,אתה לא עושה כלום,לא נראה לי שאתה אפילו משחק סימס,מאז שהגעת אתה נותן רק ביקורות לאחרים,ודווקא הוא השקיע מאוד.(ואני עדיין צריך לנקום בך על הביקורת שנתת לי על החבילת הרחבה )

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הרשמה