תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    האם אפשר לעשות מחפץ תבוני, או נשק לא תבוני, מן סוג של יציר סוד או דבר דומה שמקבל יכולות בהתאם לרמת הדמות?

Make No Mystake Kyle, before this is all over, you Will s**k my b**ls
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נדמה לי שכן, תבדוק במדריך לשה"מ
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    במדריך שה"ם מראים רק על יצירי סוד גדולים וקטנים ומציגים מכונות שהם יצירי סוד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לא נראה לי. אתה יכול אולי לעשות נשק שמשתפר עם הזמן - נותן יותר בונוסים, עושה יותר נזק, וכו', אבל נשק הוא לא יציר סוד. יציר סוד הוא בלעדי לבעליו בלבד, בעוד נשק תבוני יכול לעבור מיד ליד. יציר סוד נתון למרותו של בעליו, בעוד שלהרבה נשקים תבוניים יש רצון משלהם, ועוד הבדלים רבים אחרים. למרות שזה נראה לי טיפשי שהנשק ישתפר עם הזמן, זה אפשרי: משהו בסגנון הדמות מוותרת על XP ומעבירה אותו לנשק שלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    אתה צודק בקשר לזה שנשק לא יכול להיות יציר סוד אם הוא יכול להחליף בעלים אבל אני מדבר איתך לא על זה, הרי יש המון חרבות אשר לא מתפקדות במלוא כוחם אם יצור מסויים הוא המחזיק אותם. אני מדבר איתך על משהוא דומה לידיו של הנזיר. אני מדבר איתך על נשק תבוני בתור בן לוויה, אשר כל שהוא נמצא איתך יותר זמן הוא מתחזק מקבל נקודות פגיעה (כלומר עושה יותר נזק) מקבל כישרונות (אשר משפיעים רק על הבעלים שלו ורק עם הבעלים שלו נלחם איתו.)

שתף ב-Google+

זה כול כך שחר האדמה שזה הורג אותי

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    אממ, נראה לי שאתה צריך להסביר את עצמך אחרי יציאה שכזאתי מכיוון שיש לי מושג מה זה שחר האדמה בערך כמו שיש לי מושג מהם הרגלי הרבייה של הפודינגים השחורים העתיקים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Yoav Almighty
    אממ, נראה לי שאתה צריך להסביר את עצמך אחרי יציאה שכזאתי מכיוון שיש לי מושג מה זה שחר האדמה בערך כמו שיש לי מושג מהם הרגלי הרבייה של הפודינגים השחורים העתיקים.
    בוא נשאיר את זה בגדר "סאדו מאזו" ולא נכנס לפרטיים הטכניים. ( :
    האסטור, אני מכיר קצת את השיטה של שחר האדמה, וגם לי אין מושג על מה אתה מדבר.

בקשר לנושא: יש המון חפצים כבר עכשיו עם יכולות שאומרות 'סיכוי להטלת לחש כך וכך, דרגת מטיל שווה לחצי מדרגת הדמות', וכו'. אם זה מה שאתה רוצה, לא נראה לי שיש עם זה בעיה בחוקים.
    שתף ב-Google+

חפצי קסם שמתחזרים ביחד עם הדמויות- זה אחד החלקים היותר מגניבים בשיטה/עולם המערכה שחר האדמה.

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    טוב, קודם כל אני לא נתקלתי בשום מקום בספרי המו"ד בנשקים תבוניים כיצירי סוד. הדבר הכי קרוב שראיתי הם הנשקים מ- weapon of legacy שמשתפרים אם אתה מבצע כל מיני מטלות.

אבל וזה אבל גדול, מה אכפת לך מה יש בספרים של מו"ד. אתה רוצה נשק תבוני כיציר סוד תיצור נשקתבוני כיציר סוד. אני לא מבין למה צריכים שכל דבר יהיה כתוב בחוקים. אני הייתי מסתדר רק עם הספר לשחקן ויוצר בעצמי את כל הדברים האחרים לפי ההגיון בו. כמובן שזה נחמד לקרוא ספרים אחרים אבל לא חייבים אותם.

אם אתה לא מוכן לעבוד וליצור את זה בעצמך אתה תצטרך לקוות שזה יגניב מישהו אחר שכן מוכן לעבוד על כזה דבר. בעיניי זה לא כל כך מתאים לחפץ תבוני אבל מה שעושה לך את זה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    חפצים תבונתיים מסויימים מתפקדים מבחינת חוקים בדיוק כמו חיות ומכונות...
    כל עוד השהם שלך מרשה אני לא רואה בעייה (לדבר כמו תליון לא נראה לי אפילו צריכים אישור...אבל לחרב או משהו כזה כן...)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    לא, עם הייתי רוצה נשקים עם דרגת חצי של המטיל וכל זה אז לא הייתי מקים את הנושא הזה כי זה לא קשור, אני מחפש נשקים, לא חייב אפילו להיות נשקים, חפצים אשר מקבלים יכולות בהתאם ללדרגת אדונם. THOG זה ברור שאני להמציא נתונים אבל אני מדבר יותר על חוקי ההגיון.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ניסית לחקות את הדיבור של הדמות בעלת השם שלי במשפט "זה ברור שאני להמציא נתונים".

על איזה הגיון אתה מדבר. אתה חייב להבדיל בין הגיון פנימי של העולם להגיון חיצוני. במשחק תפקידים אתה חייב להתייחס רק להגיון הפנימי של העולם. אפילו היה לימשחק שכוח המשיכה נבע מטבעות שאנשים זרקו לאן שהם רצו להגיע והתפללו לעצים שפרותיהם היו בטעם של סטייק. אין כזה דבר לא הגיוני, אם זה מתאים לך תסביר את זה לפי ההגיון הפנימי או שתשנה את אותו הגיון.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    מצטער לפעמים אני שומט מילים בטעות.

אני מדבר על היגיון פנימי של העולם הרי איך אני יכול לעשות את מו"ד הגיוני ביחסית למציאות זה פשוט סותר זה את זה. לא, אני מדבר על היגיון פנימי של העולם כלומר שגם בעולמות פנטזיה שבהם בעצם הכל אפשרי ואין תמיד היגיון בדברים שאתה יכול לעשות או לא ההגיון לא קשור לזה ההגיון קשור לחוקים. הרי בשביל מה המציאו חוקים למשחק שהדמיון הוא הגבול היחידי? תענו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    ריץ' בורלו (Order of the Stick) כתב מקצוע יוקרה של דמות עם נשק (שעובר בירושה במשפחה) שהופך לתבוני ומתקשר לבעליו. אולי תרצה להציץ בו (אם אתה מבין אנגלית).

קישור: http://www.giantitp.com/articles/xJ1...be9Z8rXIV.html
    שאלה: למה זומבים לא מוכנים לבוא לישראל?
    תשובה: בגלל בריחת המוחות
    שתף ב-Google+

הרשמה