תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    Nexus
    Nexus ממוקם ב-Borean Tundra(האיזור ההתחלתי יחד עם Howling Fjord). שם יהיו שלושה מבוכים חדשים:
    • מבוך לחמישה שחקנים ברמות 70-71 בשם Ice Caverns.
    • מבוך לחמישה שחקנים ברמות 80.
    • Raid קצר של עשרים וחמישה שחקנים ברמות 80.
    Naxxramas
    Naxxramas, הוא ה-Raid הראשון ב-Northrend ואחריו Sunwell Plateau.
    גורמים רשמיים אישרו כי המודלים של Tier 3 ישוחזרו.

Caverns of Time
    המבוך החדש ב-Caverns of Time יהיה Stratholme, הוא מיועד לחמישה שחקנים ברמות 80.

Utgarde Keep
    למבוך הראשון ב-Northrend יהיו שני אגפים, הראשון - Utgarde Keep, מבוך לחמישה שחקנים ברמות 70, והשני - Utgarde Pinnacle, אשר יהיה מבוך לחמישה שחקנים ברמות 80. לשני מבוכים אלה יהיה מצב Heroic.

Dustwallow Marsh
    עיר חדשה של גובלינים(Goblins) תתווסף ל-Dustwallow Marsh עם משימות חדשות.

עליית רמות מהירה יותר
    בטלאי עתידי, אשר יגיע לפני ההרחבה, ברמות 20-60 נצטרך פחות ניסיון כדי לעלות רמה ומהקווסטים נקבל עוד 30% ניסיון.

Heroic Badges
    המון חפצים חדשים יתוופסו למערכת, חפצים אלה כוללים Armor Set חדש.

מקצוע ה-Inscription
    מקצוע זה לא יוסיף לנו +100 נזק ל-Fire Ball לדוגמא, אלא יגדיל את הרדיוס למשל, או יקטין את זמן הטעינה.

ציידים
    -כנראה יזכו במקצוע חדש בשם woodworking, מקצוע זה יתן להם את האפשרות להכין חצים.
    -בליזארד מנסים לחזק את הציידים ב-Arena, אחת המתקפות המדוברות היא כמו Mortal Strike רק ביריית חץ, אשר תוריד את האפקטים של הריפואי ב-50%.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נראה בסדר. אולי אפילו הייתי מתלהב אם לא היו הורסים הכל עם רמה 80.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    OMG מגניב D:
    מתי זה יצא?
    אני רוצההה, וגם זה ממש לא מאוזן שיש אנג'נירינג שיכולים להכין BULLETS ולאלה שמשתמשים בBOWS אין עלום
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    נשמע נחמד מאוד, תודה רבה על העידכון.
    אבל לא ממש הבנתי את המקוע החדש להאנטרים, בכל מקרה בהאנטר שלי בחרתי להיות מהנדס, ואני יכול להכין חצים וכדורים.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    יש שגיאת כתיב לדעתי- זה ריפוי ולא ריפואי, או שזה אמור להיות ריפואים ואז זאת לא שגיאה?

לפי מידע בפורום של הציידים המקצוע החדש הזה אם הוא ייכנס אולי גם ייתן לציידים להכין קשתות

אבל? רגע אחד.. naxx הוא raid ישן, איך הוא נכנס? כמו heroic?

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי oridion
    יש שגיאת כתיב לדעתי- זה ריפוי ולא ריפואי, או שזה אמור להיות ריפואים ואז זאת לא שגיאה?

לפי מידע בפורום של הציידים המקצוע החדש הזה אם הוא ייכנס אולי גם ייתן לציידים להכין קשתות

אבל? רגע אחד.. naxx הוא raid ישן, איך הוא נכנס? כמו heroic?
    לא יודע... אולי זה כמו "דוגמה" ו-"דוגמא", בכל מקרה, הבאתי חדשות בשביל לחדש לכם דברים - לא לרשום ספר בלי שגיאות... אני תלמיד בכיתה י' וגם אני יכול לטעות.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Lipopop
    נשמע נחמד מאוד, תודה רבה על העידכון.
    אבל לא ממש הבנתי את המקוע החדש להאנטרים, בכל מקרה בהאנטר שלי בחרתי להיות מהנדס, ואני יכול להכין חצים וכדורים.
    Newsflash אתה לא יכול להכין חצים

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    נכתב במקור על ידי Dops
    Newsflash אתה לא יכול להכין חצים
    צודק, אבל בכל מקרה אף פעם לא השתמשתי בחצים עד שקיבלתי את ה- bow מ- Prince Malchezaar

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Lipopop
    צודק, אבל בכל מקרה אף פעם לא השתמשתי בחצים עד שקיבלתי את ה- bow מ- Prince Malchezaar
    אני רוצה לעבור לguns אבל כואב לי לעבור בגלל שאני טרול (לוותר על 5סקיל בBOWS זה קשה)

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ידים
    -כנראה יזכו במקצוע חדש בשם woodworking, מקצוע זה יתן להם את האפשרות להכין חצים.
    -בליזארד מנסים לחזק את הציידים ב-Arena, אחת המתקפות המדוברות היא כמו Mortal Strike רק ביריית חץ, אשר תוריד את האפקטים של הריפואי ב-50%. WOOOOOOOOOT!!!

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    1- רובים זה גועל נפש יש להם סאונד אפקטס מגעילים ואנימציות עוד יותר גרועות
    2-אתה יכול להחליף את הBULLTES שאתה מכין בחצים בלי שום מחיר נוסף אצל NPC באורגרימר-דבר שהוסיפו לפני -המון- זמן
    3- למה שמישהו יכין לעצמו קליעים... במחיר שאפשר למכור את הBAR הדרוש אפשר לקנות 10 אלף חצים בעלי אותו נזק..

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    1- רובים זה גועל נפש יש להם סאונד אפקטס מגעילים ואנימציות עוד יותר גרועות
    2-אתה יכול להחליף את הBULLTES שאתה מכין בחצים בלי שום מחיר נוסף אצל NPC באורגרימר-דבר שהוסיפו לפני -המון- זמן
    3- למה שמישהו יכין לעצמו קליעים... במחיר שאפשר למכור את הBAR הדרוש אפשר לקנות 10 אלף חצים בעלי אותו נזק..
    1. זה רק אתה
    2. לא תמיד יש את המיוחדים (אני חושב שהם הכי חזקים שיש) שהם BOP
    3. זה לא תמיד ככה עוד מלפני ה- BC היה אפשרות ליצור כדורים לנשק טובים ביחס לאותו אחד שאתה יכול לקנות אצל כל vendor

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אלה אותם כדורים רק עם LEVEL REQ טיפה קטן יותר ומחיר יחסי -הרבהההההה יותר גדול
    אני אישית מעדיף למכור את ה COPPER STACK שלי באיזה 4G ולקנות כמה אלפים של כדורים טיפה מאוחר יותר

הרשמה