תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    אני עשיתי אותו בפורום שקר כלשהו אבל אני יביא אותו גם לפה!

שם המשחק: Ninja Gaiden Sigma

יוצרים: Team Ninja

סוג המשחק: אקשן מגוף שלישי

תאריך יציאה: 6 ליולי 2007

תמיכה באינטרנט: לא (לעומת זאת יש אפשרות להכניס את הקרמה שלך (ניקוד) לטבלה באינטרנט ולראות את "מיקומך ורמתך" בעולם).

תמיכה ב: sixaxis: כן (רק להגדלת כוח הninpo (התקפה מיוחדת))

אז ככה... מי שיחק בדמו או מי שיש לו את המשחק המלא יכול להגיד לכם בפרוש שזה משחק חובה!
    למה... בגלל ה gameplay המטורף המיתקפות המדהימות וגרפיקה עוצרת נשימה.
    כל אתר שאני מצאתי נתן לו 9.0+ או אפילו יותר.
    במשחק נשחק שני דמויות: ריו היובוסה ורחל (רייצ'ל).
    ריו היובוסה: הוא נינג'ה שהלך להתאמן אצל דודו מוראי.
    הכל טוב יפה עד שריו מגלה שכפרו: היובוסה נשרף ובנוסף לזה גם נגנבת חרב ה: dark dragon blade.
    ריו חוזר לכפרו ומוצא שם fiend הנקרא: דוקו. (פינדים הם בעצם אנשים רגילים שהפכ לפינדים ואפשר לשחרר אותם מיסוריהם אך ורק על ידי להרוג אותם. ישנם רק שלושה פינדים אם נשמות: דוקו, אחותה של רייצ'ל ומלך הפינדים).
    דוקו בורח ובעיקבות זה ריו מחפש נקמה על שריפה כפרו וכול המשחק הוא בעצם נקמה אחת גדולה.
    בסוף המשחק אתם תגלו הפתעה מעניינת.
    רייצ'ל: ריו מוצא את רייצ'ל בעיר טיירון ומשם אתם משחקים איתה.
    עם רייצ'ל יש שלושה שלבים במצב סיפור. סיפורה של רייצ'ל הוא הפינד: דוקו (כך סיפורם של רייצ'ל וריו משתלבים) אז בקיצר הפינד: דוקו הפך את אחותה של רייצ'ל: "אלמא" לפינדית חזקה מאוד! כמו שאמרתי בשביל להוציא פינד מיסוריו צריך להרוג אותו. וכך רייצ'ל מנסה להרוג את אחותה ולבסוף גם עוזרת לריו.
    מתקפות ונשקים:
    יש מלא! נשקים במשחק והכי חזקים שביניהם הם: true dragon sword (הנשק של ריו) ו: dark dragon blade (החרב הניגבת מהכפר).
    המתקפות הכי מגניבות וחזקות הם מתקפה שטוענים במשולש. אם טוענים משולש ארוך אתם מוציאים מיתקפה כל כך חזקה שכימעט ואין מפלצת שיכולה לא למות ממנה.
    בנוסף יש את מתקפת הנינפו (עיגול+משלוש) המשחרר קסם לפי בחירתכם.(מתקפה זו מוגבלת ולכן צריך להשתמש בה בחוכמה).
    בקיצור אם לא הבנתם עד עכשיו... אם אתם לא קונים את המשחק... אז אתם מפסידים משחק מדהים!!
    ביקורת:
    למעלה כתבתי על הסיפור ומה קורה והכול אבל פה אני ייתן ביקורת אישית שלפי דעתי הרבה אנשים ששיחקו במשחק ייזדהו איתי.
    המשחק Ninja Gaiden Sigma הוא משחק שכל מי שאוהב את הז'אנר שלו חייב לקנות אותו!.
    במשחק אתה שולט ממש בנינג'ה אמיתי לדוגמא: אתה יכול לרוץ על קירות ואתה יכול לעשות קפיצות מטורפות שאתה רץ על קיר ואם זה לא מספיק אתה מיומן כמעט בכל הנשקים.
    המשחק בעל גראפיקה טובה מאוד (למרות שיש מקומות שהיא לא הכי מרשימה).למשל האש לא הכי טובה.
    gameplay - הגיימפליי פשוט מושלם אין לי מילים יש מלא סוגים של קומבואים המקשים נוחים וזה לא כמו טקן שלוקח לך שעה להצליח מתקפה פה זה ברור יותר והמיתקפות פשוט מדהימות אתה יכול להנות מהמשחק רק ע"י להסתכל על מיתקפות ולא לשים לב למשחק עצמו. (שתשחקו תבינו)
    העלילה - העלילה במשחק מאוד מעניינת ואפילו מותחת. אתה כבר רוצה לדעת מה יקרה לאחותה של רייצ'ל ואז פתאם משהו אחר קורה וכאלה שטויות וכל ההפתעות הקטנות האלה הם בעצם רק הקדמה למה שהולך לקרות בסוף המשחק.
    אז סך הכול המשחק קיבל ממני:

9.4

נשקים
    יש מלא נשקים במשחק אז עם אני ישכח אחד אל תעשו סדום והמורה:
    Dragon Sword - חרב יפנית שעברה מדורות לדורות ע"י מנהיגי שבט היבוסה. היא מחושלת ע"י שן של דרקון.
    Nunchaku - שתי מקלות המחוברות ע"י שרשרת.
    Dabilahro - חרב שמוחזקת בשני ידיים והשתמשו בה אנשים ויגורים. בגלל שהיא שוקלת 100 pound היא מאוד חזקה.
    Lunar - שרביט שאומרים שהוא אוחז בכוח מיוחד מהירח. הוכן ע"י עץ ערבה.
    War Hammer - הנשק של רייצ'ל, נשק של צייד פינדים. צורתו מיוחדת בשביל להוריד לפינדים את הראש.
    Dragon's Claw & Tiger's Fang - שתי חרבות יפניות שהיו רכושו של מאסטר שהתמחה בשתי חרבות. המאסטר היה מפורסם.
    Kitetsu - הנשק של דוקו דומה מאוד להתקפות של ה Dragon sword אבל יש לו התקפה ששואבת לאויב חיים ומעלה לך חיים.
    Vigoorian Flail - זה בעצם נונצ'קו משופר בעל קצבות חדות מאוד.
    Dark Dragon Blade - הנשק שעליו מסופר המשחק. הנשק החזק ביותר והמגניב ביותר שיש במשחק.
    Wooden Sword & Unlabored Flawness - הנשק Wooden Sword הוא מאוד חלש אבל מתי שאתה משפר אותו לרמה אחרונה הוא הופך להיות Unlabored Flawness שזה נשק בין החזקים שבמשחק.
    True Dragon Sword - מתי שריו מכניס שן של דרקון ל Dragon Sword החרב הופך להיות זוהרת ומנצלת את הכוח האמיתי שלה!.
    יש עוד הרבה נשקים כגון שוריקנים והמון סוגי חץ וקשת אבל זה לא ממש נשקים.

לכל מי שניתקה במשחק הנה לינק שנותן לכם הסברים על נשקים ועל כל השלבים:
    הטיפים שלי הם:

1. כל הזמן לעשות L1 הצידה ככה אתם בורחים מההתקפה ובלי טכניקה זו אתם לא יכולים לשיים את המשחק.
    2. אם אתם הורגים מישהו הוא מפיל Essence או חיים. שהרגתם מישהו תעשו משולש והטעינה תשאוב את הessence או החיים ותקצר את הטעינה במלא!
    3. אם אתם רוצים ללכת יותר מהר פשוט תעשו L1 וקפיצה קדימה זה יגרום לכם לזוז יותר מהר.
    4. תשתמשו ב - counter attack. תעשו הגנה ומתי שתוקפים אותכם תלחצו משולש או עיגול. זה יתקיף לכם אוטומטי.

פיקאצו

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    תמונות:

הצטרף בתאריך
    25.08.2007

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    כל הכבוד, באמת סיקור לדוגמה. המשך כך.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אחלה סיקור אחי

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אגב, המשחק Ninja Gaiden יהיה במפגש.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    חח סליחה שאני לא יגיע למפגש אבל אחרי למידה של חודש שלם קיבלתי במבחן קיץ 90 ועליתי הקבצה בחשבון!. בקיצר אני לא יכול להגיע בגלל שעשו לי הפתעה ואני נוסע היום לאילת!

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    מזל טוב ואחלה סיקור ,איזו הקבצה אתה עכשיו?

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    עליתי ל- א2 חח ותודה

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    כל הכבוד על הסיקור!
    {אגב, אני הקבצה א2, ואם אני לא עולה לחמש יחידות............ }

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני א1 , אבל אני מקווה שאני לא ירד הקבצה כי השנה הזאת היא ההכי חשובה.

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת

הרשמה