תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 45
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    שלום חברים,
    אני רוצה בדיון הזה שכל אחד יספר את דרכו, איך הוא התחיל עם סיאס, כיצד הגיע לקלאנים שהוא נמצא בהם, ואת דרכו במועדונים.
    אני מוסיף את זה לדיון הביוגרפיות הגדול שאני אנעץ למעלה בפורום, ביקשו להכין עליי כתבה, סירבתי כי אני לא שונה ממכם, ואני חושב שדיון בפורום מספיק.
    אני קצת אחפור, מקווה שלא תשתעממו.

התחלתי את ראשית דרכי כסיאסר, לפני 6 שנים. חבריי keynanz,instinct,golden, היו משחקים במשחק הרבה, התלהבתי ממנו ורציתי גם לשחק בו.
    לצערי רציתי להיות מפורסם כבר מהתחלה, נכנסתי להיות המנג'ר של New.EnD - הקבוצה הטובה בישראל באותה התקופה, ללא עוררין וללא מתחרים.
    הרכבה של new.EnD: המנהיג היה - ssj, וכל השחקנים שהיו באותה התקופה ב EnD אני ארשום את כולם: xpander,ssj,warren,darkguy,gooli,ds,pred,prophecy.
    נורא התלהבתי מרעיון המנג'ר, שאגב זאת טעות נוראית להתחיל את הקריירה בסיאס בתור מנג'ר תמיד יווצר הרושם שאתה מנהל, ולא שחקן.
    *עצה: אל תתחילו את המשחק בתור מנג'רים.

לאחר תקופה של שנה בקבוצה, נורא התלהבתי מלהיות שחקן, אבל פשוט לא קיבלו אותי בתור שחקן, בזכות הרושם שנוצר - מנג'ר לא יכול לשחק. אז פתחתי מועדון בשם icc-pro,
    שבאותה התקופה היה למועדון הטוב בישראל, פתחתי את המועדון ביחד עם thermo הייתה לנו חסות מ actcom. באותה התקופה שרתים לא היו נפוצים והיה קשה מאוד להשיג שרת.
    דרך ניהול EnD וiCC נוצר לי שום מוכר בקהילה, לצערי של מנהל קבוצה ולא של שחקן. באותה התקופה בדיוק קבוצת CPR פרצו את ראשית דרכם, אשר בצעד מפתיעה ניצחו את new EnD
    ששינו את שמם ל eXcession, קבוצת CPR מנתה 5 חברים, kundason,airpox,xpugator,chop,basya. באותה התקופה התחברתי לקבוצה ונסיתי בדרך עקיפה להיות שחקן, אך שוב נכשלתי ונהייתי
    למנג'ר של הקבוצה.

מעסה עליי תקופת המנג'ר שיחקתי רבות בהמון קלאבים, ונכנסתי לקלאן הראשון שלי, שהצליח לקבל אותי בזכות עצמי, קבוצת NR. קיבל אותי לקבוצה Dj devil, בקבוצה היינו 6 שחקנים.
    קבוצת NR - אני, שבאותה התקופה הניק שלי היה killa, ואת האחים bade + req, את השחקן האגדי Pef, וכמובן את מר nephron, השישי היה xpugator לאחר ש CPR התפרקו.
    לכתבות באותה התקופה - http://www.unit101.co.il/modules.php...rticle&sid=116 .

אני מוכרח להודות, ואמרתי את זה כבר, בתקופת המבחן שלי לקבוצת NR השתמשתי בצ'יטים. היות והייתי מנג'ר לא יכלתי להתקדם ולהיות הרבה מעל כולם, בשביל שישכחו את הרושם שנוצר עליי.

במשחק ליגה הראשון שיחקתי היום ונורא, לא פגעתי בכלום, באותה התקופה. אפילו fenix הביא לי KNIFE במשחק ליגה הראשון שלי. יצאתי מהרכבה של הקבוצה, ושום הייתי במצב שהייתי בו קודם, אבוד
    ולא חשבתי שאוכל להתקדם אי-פעם בסיאס. לאחר זמן מה, קבוצת clan22 פרצה את דרכה שסיימה שניה בלאן פארטי, נסיתי את מזלי שם, התקבלתי לקבוצה לאחר שעות של שיכנועים, ושיחקתי בתקופת המבחנים
    עם צ'יטים. בסופו של דבר התקבלתי לקבוצה, הקבוצה מנתה 5 שחקנים, exposer,bionic,hiper,lost,system ואני הייתי האחרון. גם לאחר תקופת משחק לא קטנה בסופו של דבר העיפו אותי מהקבוצה.

לאחר מכן הייתי רבות ללא קבוצה, הוקמה הליגה המקצועית של 3די וי, חשוב לציין עברתי פה ושם, נסיתי להקים קבוצות וקבוצות חדשות בישראל קמו. הוקמה קבוצת ED, שאגב הכתבה היחידה שמצאתי בעניין
    הייתה http://pro.gamer.co.il/content.php?do=View&id=656 , בכל אופן, לאחר זמן מה, הצטרפתי לקבוצת ED, שלאחר שFANATIC נתפס, הייתה לקבוצה האחרונה בליגה המקצועית.
    אני לא זוכר את הרכב הקבוצה בדיוק, אני רק זוכר שהיינו אני, anger, smash,inversion, ואת השחקן החמישי אני לא זוכר, אני חושב מנהל הקבוצה SMZ. שיחקנו בלאן פארטי הפרטי שהיה אז באותה התקופה
    שיחקתי בהחלט לא רע, והוכחתי את עצמי בתור שחקן טוב, באותה התקופה לnephron אשר היו לו בעיות ב GLC, נמאס מהקבוצה, ויצא מצב שאנחנו חברים עוד מתקופת NR, בצעד מפתיע הוא הציע לי לפתוח קבוצה,
    פתחתי את הקבוצה הראשונה הרצינית שלי, קבוצת APEX, אשר השם המקורי היה של smiter, וביקשתי ממנו לפתוח איתנו את הקבוצה, בהתחלה הוא סירב, הוא אמר שאין לי מספיק נסיון, ושאין לי את היכולת המתאימה.
    לאחר שיכנועים רבים, הוא הסכים לתת לזה נסיון, ופתחנו את קבוצת apex עם nephron,killa aka jadakiss, pef, smiter, hidden, חשוב לציין שחן SMITER היה הלידר הראשון שלי, ורק שהתחלתי לשחק, הוא שיחק בקבוצת
    מתחילה בשם PWB, שאני שיחקתי בתור מנג'ר עם קבוצת DLS משהו כזה, והיינו רבים רבות, רק שהתחלנו לשחק. באותה התקופה SMITER היה מוכר בתור הלידר של team-infected שמנתה את השחקנים ja-rule,smz,eternity ועוד שחקנים מצויינים רבים.

לאחר שבאנו ללאן פארטי עם קבוצת APEX זכינו במקום השלישי, אף אחד מאיתנו לא ציפה שנגיע למקום הזה. לאחר הלאן פארטי, דיברתי עם RADIK מ EnD והתברר לי שEnD מחפשים שחקן, נורא התלהבתי מהרעיון, ושאלו אותי אם אני רוצה
    לשחק איתם, הסכמתי. לאחר תקופת מבחן לא קצרה, התקבלתי לקבוצת EnD, ההרכב שלנו באותה התקופה היה fet0r,dolev,radik,killa aka jadakiss, dj-savta, והייתי לקבוצה לזמן קצר, עברתי את תקופת המבחן, התקבלתי לקבוצה אבל מסיבות אישיות
    הייתי בקבוצה רק לזמן קצר. לאחר שיצאתי מקבוצת EnD, הציעו לי קבוצת team69! להצטרף אליהם, אשר היה חסר להם שחקן באותה התקופה, הרכב הקבוצה היה ja-rule,kundason,airpox,basya,killa aka jadakiss,snir aka stealthz, חשוב לציין
    ששניר הביא אותה לקבוצה, לאחר שהיה לו בעיות עם הצבא. נהנתי מאוד בקבוצה, אבל בקבוצה היו מריבות רבות, לאחר תקופה עברנו לארגון ELE, בשל מריבות יצאתי מהקבוצה ופתחתי לזמן קצר קבוצה בשום fantastic5, אשר מנתה את pef,nephron,jadakiss,mnk,exposer.
    זה היה לזמן קצר, לאחר מכן חזרתי לELE בתור מנהיג, עברנו תהפוכות רבות, והנה אני כאן היום.

חשוב לציין שעברתי יותר קלאנים באותה התקופה, פשוט אני לא זוכר את כולם וחלק מהם לא היו חשובים, מה שכן רלוונטי וחשוב, שאני השקעתי ושיחקתי הרבה במועדונים עד שאנשים חשוב שאני צ'יטר. לא הפסקתי להשקיע ובאמת להתמיד ולהאמין.
    שוב, עברתי דרך ארוכה, אבל היה שווה את זה.
    הביוגרפיה שלי הצטרפה לדיון הביוגרפיות הגדול, כל שחקן אשר ירשום את הביוגרפיה שלו אני אוסיף לדיון הגדול, ככה נוכל להכיר אחד את השני.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    חיפה
    דרך ארוכה ומפותלת

עכשיו ל"ביוגרפיה שלי" אם בא לך תוסיף :] - קצר ולעניין.
    התחלתי את דרכי, בשנת 2004-2003 פחות או יותר.

בן דוד שלי "weator" הביא אותי למשחק מי שזוכר באותה תקופה, הוא היה ב-
    blasphemy , team-fym , venomous.
    הוא הביא לי תמשחק , לא כל כך אהבתי , שיחקתי חודש בקלאבים ועזבתי את זה,
    אבל עדיין נשארתי מעודכן מדי פעם במה שקורה כשהייתי אצלו.
    תמונה להמחשה (מקום אחרון בטרור :] - תראו מי משחק בסרבר (איזה ישן) :]) :

לאחר כשנה ממתי שאני התחלתי בן דוד שלי פרש (2005),
    בחצי שנה ראשונה שיחקתי בקלאבים פה ושם ואז עשיתי בחינות התקבלתי לאדוונס.
    פרשתי שבוע שבועיים אחרי עד לסוף חודש אוגוסט 2006.
    מאז אני אקטיב עד היום עברתי בתקופה הזאת מעט קלאנים .
    ביניהם heroic5 למי שמכיר .. וזהו בעיקרון.

סליחה על החפירה , ותודה למי שקרא :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    רעיון נחמד דניס.
    אבל אני חושב שרק שחקנים מוכרים בקהילה, ושחקני פרו יכולים לרשום ביוגרפיה כ"כ עבה.
    בגלל זה אני לא כותב. ובכלל זה אני חושב שעוד חלק לא יכתבו, כי לפעמים לא טוב להזכר בעבר.
    אגב בחיים שלי לא הייתי צ'יטר D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    aroh kmo naknik
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עודד התווסף לדיון הגדול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    את כל הביוגרפיה אני לא ירשום אין כוח עכשיו
    המממ.
    התחלתי ב1.3 2002 ככה
    ב2005 פרשתי מCS ... הייתי ב ED chaos ועוד הרבה..
    וחזרתי ליפני 4 חודשים ככה .. לא משחק הרבה
    סתם SSים שמצאתי 1.5 :X

#wasabi
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    חחח נחמד...לפני איזה שנתיים וחצי ככה

טוב אז באתי למשחק בגלל דוד שלי...שהראה לי בהתחלה את הפרוץ
    אחרי זה הוא היה אצלי בחופש הגדול או בחופש אחר והוא שיחק במקורי והוא לא הרשה לי לשחק במקורי...היתי נשאר ער כל הלילה מחכה שהוא ילך לישון ושהוא היה הולך לישון הייתי משחק במקורי...אחרי זה גיליתי לו שהייתי משחק והוא אמר שהוא לא רצה שאני ישחק ב ACC שלו והביא לי ACC ורשם אותי לקלאבים...והתחלתי לשחק והיום אני פה (איזה דוד כלי...חחח )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    רחובות
    אני פעם ראשונה ראיתי את המשחק לפני 7-8 שנים
    בלאן שופ ברחובות
    fireball
    הייתי הולך לשחק שמה עם בן
    airpox
    איל
    blue demon
    ואלי
    party
    עד כיתה י' הייתי משחק רק שמה או אצל חברים..
    באמצע כיתה י' קבלתי אינטרנט והתחלתי לשחק בפאבליק.
    לאחר כמה זמן התחלתי לשחק בגאטרים ומשמה התחלתי לקבל טיפה גישות..
    הייתי במלא קלאנים ויופסיז לא רציניים
    mysx בניהם:
    ויום אחד אחרי ששחקתי במיקס עם דני בלוד ושגיא פיסטי
    הציעו לי טרייל ל
    GW
    הסכמתי, ואחרי שעברתי את הטרייל נהייתי חלק מהקבוצה..
    זה אחרי שנה וחצי משהו כזה שאני משחק רציני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נהנתי מהביוגרפיה המפורטת.
    היה פשוט מצמרר להזכר בכל הקלאנים הזקנים האלה.
    במיוחד בשחקנים המעולים האלה... בלאטטטטטט פעם היה סקסי.. היום סיאס זה חארטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    תודה, הכל התווסף לדיון הגדול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    התחלתי לשחק לפני בערך שנה וחצי בבית ספר, בחדר מחשבים היה סיאס 1.5 פרוץ, אז ניסיתי.
    בהתחלה חשבתי שיש במחשק רק שאטגנים ^^
    לאחר שחזרתי הביתה הורדתי את הפרוץ, שיחקתי ולמדתי להכיר את המשחק והנשקים.
    לא היה לי ניק קבוע, סתם הייתי משחק על כל מיני ניקים דפוקים והייתי עושה פייקים לשחקנים כמו
    MorTheQueen וגם לך דניס ^^
    עד שאני ועוד חבר עברנו למקורי והתחלנו לשחק שם פאבליק.
    בתאכלס התקופה הזאת של לשחק פאבליק עם חבר תוך כדי שאתה צוחק איתו בוונט הייתה התקופה הכי כיפית ב-CS ואני עכשיו מוכן לחזור אליה בכיף! =)
    לאחר מכן נרשמנו לקלאבים של 3dv ושל es
    והיינו וונטרים גאים!!!!!
    לאחר מיכן כל החברים שלי עברו למקורי ושיחקנו בייחד קלאבים והיה מאוד כיף ^^
    עד שהחלטנו לפתוח קלאן חברים בשם "Special-K".
    היינו פאבליק ברמה מטורפת, וצירפנו אלינו את השחקן שמעון הידוע בתור SmokeN
    הוא לימד אותנו את כל מה שידע, ועשינו טקטיקות כגון "רפי גינת" ו "אורה הכפולה".
    באותה תקופה גיליתי את המירק.
    כל החברים שלי היו מחפשים שעות PCW ואני תוך שתי שניות הייתי מוצא אחד D:
    כמעט כל PCW היינו מפסידים.
    אחרי כמה זמן כבר נמאס להפסיד וכל אחד "הלך לדרכו"
    אבל המשכנו לשחק בייחד בתור "קלאן חברים".
    עד ששמעון עזב לטובת חזרתם של Sensation.
    לאחר מיכן גם ליאור vedox האיש שהפך כל PCW לבדיחה D:
    היה ממש מצחיק
    זהו כל החברים כמעט פרשו, משחקים קצת פה ושם.
    ואני משחק באושר ובלי עושר עד עצם היום הזה =)
    סליחה על החפירה ותודה למי שקרא :X
    mIRC connection
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אלעד יחמוד
    בקיצור הביוגרפיה(חפירה) שלי:
    טוב אז זה היה חופש אחרי כיתה ו', אחרי שדיברתי קצת עם חבר מהכיתה שמשחק CS החלטתי להתקין את המשחק ובעצם לנסות אותו,
    מאותו יום נהייתי פשוט מכור למשחק, עד שעברתי באותו חופש לשוודיה (אחרי חודש חזרתי)
    לאחר שחזרתי לארץ הצטרפתי לקלאן בשם IwM - מאז תפסתי את המשחק קצת יותר ברצינות מאשר להתרוצץ כל היום בסרברים של FUN...
    משם הגעתי לקלאן בשם team-anx!ous ששאלו בסרבר שלהם אם מישהו רוצה טסט , ישר קפצתי על ההזדמנות וביקשתי מהם טסט, כמה סיבובים
    של 1על1 והם החליטו לקבל אותי שמה הכרתי אנשים ממש גברים - kuno , skyopss ו shoxer
    אחרי שהגענו למצב שלא מצאנו חמישי ל anxious החלטנו להתפרק, ואז הצטרפתי לPOD לתקופה קטנה (שהפכו אחרי זה ל Aqualight),
    לאחר מכן אני ו kuno שיחקנו בכל מיני UPC's כאלה ובמיקסים
    עד שנחסם לי החשבון של הסיאס , אז הפסקתי לשחק לתקופה מסויימת, כשחזרתי הלכתי שוב לכל מיני קלאנים קטנים שנפלו די מהר
    הגעתי לקלאן בשם magical ושמה הכרתי את kadence, אחרי זה השחקנים מ anxious רצו לפתוח קלאן- הפעם קראנו לקלאן sensation,
    הצעתי ל kadence להצטרף אלינו וככה השלים לנו את הרוסטר ל5
    לאחר מכן שוב התפרקנו ואז פשוט התחלתי לשחק במשחקי MMO כשנה עד שנה וחצי , בתקופה הזאת הכרתי שמי אנשים נחמדים- goridan ו vedox
    שגרמו לי לחזור ל CS, שיחקתי קצת עם הקלאן שלהם special-k , שמה הכרתי את xslaid החמוד, אחרי זה שיחקתי קצת במיקסים,
    חזרתי קצת ל MMO לאיזה חודשיים ואז חזרתי לשחק CS בקטנה
    לפני כשלוש שבועות ככה, sensation שוב חזרו , וגם spade הצטרף אלינו
    אבל כנראה שבקרוב אנחנו שוב הולכים להתפרק כי כולם מתגייסים
    ואז אני כנראה ישחק CS ממש לעיתים רחוקות.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.02.2007
    שישי בערב יצאתי לפאב פתאום ראיתי את פצצה יושבת לידי..
    שאלתי אותה עם בא לה לכייף ביחד אמרה כן. שאלתי אותה "איך קוראים לך?" ענתה "CS".
    דיון למשועממים בלבד
    "לעולם אל תתווכח עם אידיוט,
    הוא רק יגרור אותך לרמה שלו ויגבור בעזרת הנסיון"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    חיפה
    ואו טיריסיה , כל דיון לא מוצא חן בעיניו. פשוט מוזר..............
    כנסו שניה לפרופיל שלו תראו חלק מהודעות , אני שמתי לב...
    אתם רוצה תשומת לב לא ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי tirasia
    שישי בערב יצאתי לפאב פתאום ראיתי את פצצה יושבת לידי..
    שאלתי אותה עם בא לה לכייף ביחד אמרה כן. שאלתי אותה "איך קוראים לך?" ענתה "CS".
    דיון למשועממים בלבד
    דווקא אותי זה מאוד מעניין, אני נהנה לקרוא את הגיורפיות שלהם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    נכתב במקור על ידי penoh
    ואו טיריסיה , כל דיון לא מוצא חן בעיניו. פשוט מוזר..............
    כנסו שניה לפרופיל שלו תראו חלק מהודעות , אני שמתי לב...
    אתם רוצה תשומת לב לא ?

עזוב אותך אחי

הוא סתם ילד מסכן....:/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    עיר
    כרכורר
    חחחחחחחחח אוי אוייי סיפורייי CZZ יאללה DD

התחלתי לשחק ב CZ פרוץץ לפני כשנתיים בערךך עם TALENTED ועוד כמה שפרשוו
    עברנו ל1.6 ביחד עם דודו ואיתי השמנים itaysoN Request ומשם שיחקנווו והכרנו את Mr.Hapanzer הבדואי שלא הפסיק לזיין את השכל על הפיתות דרוזיות של אמו
    וכמובן HAPANZER הביא איתו את BANO AKA VALENDER הצעיר שהיה לו אוסף מרהיב של בובות DRAGON BOL Z וכמובן את AVISTYLE הסאס ומשם את רן החנון סנדלים את רועי חובב הערביות עידן הזקן עם הכסא גלגלים שבקושי זז ואת אלעד הנרקומן ATLHETICOS קיצר
    ומאז פרשתי חזרתי פרשתי חזרתי והינה אנחנו פה בוונט כולם שמחים ומאושרים עד עצם היום הזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    יפה ג'טיק, עודכן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    נכתב במקור על ידי penoh
    דרך ארוכה ומפותלת

עכשיו ל"ביוגרפיה שלי" אם בא לך תוסיף :] - קצר ולעניין.
    התחלתי את דרכי, בשנת 2004-2003 פחות או יותר.

בן דוד שלי "weator" הביא אותי למשחק מי שזוכר באותה תקופה, הוא היה ב-
    blasphemy , team-fym , venomous.
    הוא הביא לי תמשחק , לא כל כך אהבתי , שיחקתי חודש בקלאבים ועזבתי את זה,
    אבל עדיין נשארתי מעודכן מדי פעם במה שקורה כשהייתי אצלו.
    תמונה להמחשה (מקום אחרון בטרור :] - תראו מי משחק בסרבר (איזה ישן) :]) :

לאחר כשנה ממתי שאני התחלתי בן דוד שלי פרש (2005),
    בחצי שנה ראשונה שיחקתי בקלאבים פה ושם ואז עשיתי בחינות התקבלתי לאדוונס.
    פרשתי שבוע שבועיים אחרי עד לסוף חודש אוגוסט 2006.
    מאז אני אקטיב עד היום עברתי בתקופה הזאת מעט קלאנים .
    ביניהם heroic5 למי שמכיר .. וזהו בעיקרון.

סליחה על החפירה , ותודה למי שקרא :]
    בערך מה שלי קרא עודד
    שתף ב-Google+

avis אורח
    נכתב במקור על ידי jetikk
    חחחחחחחחח אוי אוייי סיפורייי CZZ יאללה DD

התחלתי לשחק ב CZ פרוץץ לפני כשנתיים בערךך עם TALENTED ועוד כמה שפרשוו
    עברנו ל1.6 ביחד עם דודו ואיתי השמנים itaysoN Request ומשם שיחקנווו והכרנו את Mr.Hapanzer הבדואי שלא הפסיק לזיין את השכל על הפיתות דרוזיות של אמו
    וכמובן HAPANZER הביא איתו את BANO AKA VALENDER הצעיר שהיה לו אוסף מרהיב של בובות DRAGON BOL Z וכמובן את AVISTYLE הסאס ומשם את רן החנון סנדלים את רועי חובב הערביות עידן הזקן עם הכסא גלגלים שבקושי זז ואת אלעד הנרקומן ATLHETICOS קיצר
    ומאז פרשתי חזרתי פרשתי חזרתי והינה אנחנו פה בוונט כולם שמחים ומאושרים עד עצם היום הזה
    חחח אלו היו ימים תאמין לי ... תקופה הכי מצחיקה שהיתה לי במשחק הזה ....
    שתף ב-Google+

הרשמה