תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    שלום :]
    אממ..
    תראו..
    עודד 'penor' המנהל החדש של המועדון המתקדם, לאחר מספר משחקים ביני עם חבריי לבין חברי וויגימס הגיעו להחלטה כי יש להעלות למועדון המתקדם 2 שחקנים: אותי ואת אחד מחבריי.
    סבבה, קיבלנו את הגישה.
    לאחר מספר שעות קיבלתי באן.
    עודד החזיר לי. סבבה..בבוקר למחרת קיבלתי באן שוב.
    בסוף הסתבר שניר 'wst' נתן לי את הבאנים כי הוא לא הבין מדוע יש לי גישה, הסברתי לו את המצב והוא בעצמו נתן לי גישה למועדון המתקדם.
    לאחר יום שקט אחד בלי בעיות, באן נוסף.
    מאז מנהל האדוונסד עודד 'penor' מתעלם ממני [ככל הנראה, לא רוצה להגיד סתם אבל הוא משנה ניקים חופשי ויום שלם שהוא לא מחזיר לי תשובה], וניר - כנ"ל.

אני לא מאשים את ניר ועודד, כי אני כמעט בטוח שלא הם אלו שהביאו לי את הבאן האחרון, אני לא יודע מי עוד יכול לתת אבל אני משער שיש עוד.

אני חושב שכשאתם ממנים מישהו לנהל את המועדון המתקדם, הסמכות שלו להכניס אנשים לערוץ היא סמכותו המלאה. אמנם אתם יכולים להוציא אותם גם כן, מתי שרק תרצו, אבל צריכה להיות סיבה.
    שלא נדבר על כך שאני מתאים והכל אני לא שוויצר ולא חנפן.

אשמח אם תקחו לתשומת לבכם, תסדרו את העניינים בין מנהלי האדוונסד, תגיעו להסכמה שכשאחד מכם מעלה מישו לאדוונסד הוא צריך ליידע את האחר או שלפני נתינת באן יש לברר מיהו האדם שלו הוא רוצה לתת באן.
    כי זה לא ייתכן שאחד יכניס מישהו והשני יוריד כל פעם.

בנוסף, אודה לכם אם תחזירו לי את הגישה למועדון המתקדם.

ושוב - עודד וניר, אני לא מאשים אתכם בכלום שלא תבינו לא נכון, אבל קצת רצינות ויחס. אתם הקהילה הרצינית היחידה שיש לנו, על מי נסמוך אם לא עליכם? אתם צריכים להשקיע את מירב המאמצים כדי שהכל יהיה מקצועי ותקין, ועד כמה שהמועדון המתקדם נראה יציב מבחוץ, לפי מה שהספקתי לראות יש כמה אי-הבנות בין המנהלים וחוסר תקשור שאשמח אם תדונו על כך.

בתודה צחי 'Aqura'.
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    הכל יסתדר בסוף צחי ובאמת מגיע לך
    ואדמינים של מועדוני אדוונס זה בעיה גדולה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא יפה =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    מגיע לך צחוש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אל תדאג צחי באמת מגיע לך ואתה שחקן ממש טוב וכמובן שאתה מתאים למועדון,תוך כמה שעות רק צריך לדבר עם אחד מהמנהלים אולי הם היו BNC לך תדע היו אי-הבנות קורה..
    בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    נכתב במקור על ידי juG.
    אל תדאג צחי באמת מגיע לך ואתה שחקן ממש טוב וכמובן שאתה מתאים למועדון,תוך כמה שעות רק צריך לדבר עם אחד מהמנהלים אולי הם היו BNC לך תדע היו אי-הבנות קורה..
    בהצלחה
    לפי הwhois הם לא היו BNC..
    וגם אם היו BNC כמה זמן \: ומתישו צריך לבדוק הודעות לא? בכל זאת הם מנהלים של משהו, הם צריכים לקחת אחריות ולהשגיח שהכל כשורה.
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    עיר
    אור עקיבא
    לא יפה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    הוד השרון
    תעשו את זה יותר שקוף "מגיע לך באמת יש לך ריבועים בבטן מגיע לך" עוד מעט תפתחו יוזרים חדשים ותגיבו גם"
    ועוד דבר אני לא מביןן מה הסיבה לתת לבנאדם גישה לאדוונס ואחריי לילה למחוק לו בשביל מה שמתם מנהל לאדוונס בשביל שתעקפו אותו במילה ואז לא תגידו מי עשה את זה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    מהכרות שלי עם ניר ועודד הם אנשים עסוקים , כמוני וכמו כל שאר המנהלים

פניות במירק כמעט ולא נענות בגלל שמנהלים עסוקים

בשביל זה יש את האימל של ויגיימס הנושא הזה מיותר פשוט היית צריך לשלוח אימל לניר או לעודד

והם היו מבררים את העניין.

[email protected]

intel Core 2 Duo E6600

NVIDIA 8800 GTS

2GB

160GB
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    אכן נוצרה תקשורת לקויה בין מנהל הקהילה למנהל המועדון.
    אם זאת דברים כאלו קוראים בחברה גדולה, אני בטוח שמייל לניר או אביב היה פותר את העניין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    שלום צחי,

ראשית כל אני מודה לך על המייל שלקח את צומת ליבי.

מנהל הקהילה אינו אמור להיות אדם שמוסיף\מוריד גישות במועדון הזה, זאת אומרת שרק מנהל המועדון (עודד PENOR) יכול להוריד\להוסיף ורק לו יש הסמכות המלאה ולכן עצם זה שניר הוריד לך את הגישה זאתי בעיה (בעיה שלא צריכה לקרות).

בנוסף לכך, כפי שנכתב כי מהיום ישנם דרכים מסוימות להגיע למועדון המתקדמים, דרך כמו "בוא תשחקו איתנו ותקבלו גישות למועדון אם תיהיו טובים" הינם לא דרכים.

הנושא יטופל בחומרה רבה ועוד בימים הקרובים אשלח לך מייל עם תשובה סופית.

בברכה,
    אביב כהן.

שתף ב-Google+

הרשמה