תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    GWEN יוצא בשבוע הבא ולכן מי שהזמין את ההרחבה מראש קיבל גישה לתוכן החדש בסופ"ש הזה (שישי-שבת-ראשון).

מי מכם הזמין מראש את ההרחבה ושיחק לפני כל השאר? בואו לספר לנו חוויות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני בספק אם מישהו עשה את זה, משום מה.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    למה? אם מישהו תכנן להזמין מהחנות באינטרנט, אין סיבה שהוא לא יזמין את ה-Pre Pack. זה כולה עשרים שקל ואח"כ הוא מקבל הנחה כשהוא קונה את GWEN, ככה שיוצא שהוא לא שילם שום דבר מעבר למחיר הבסיסי והוא קיבל את הזכות לשחק במשחק שבוע לפני כולם ולהשיג יתרון של שלושה ימים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    יש לי את שלושת המשחקים הקודמים... זה אומר שאני אקנה גם את זה... אבל אשמח לביקורות ממכם (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני שיחקתי..

עכשיו אני הייתי מאוד סקפטי בעניין בייחוד בגלל שאני לא מת על PVE.
    יש לי את שלושת המשחקים וסיימתי רק את הראשון.
    שיחקתי המון PVP (יש לי 900K פקשנס של balthazar)

ולכן לא נתתי אמון ב EN בגלל שזה רק pve..

ואני חייב לציין ששיחקתי בסופ"ש הזה ב EN והוא עוד לא נגמר.. ונהנתי מאוד.. ה PVE טוב בכמה רמות מעל למשחקים הקודמים.

נתחיל בזה שהמפלצות הם ברמה המתאימה לשחקנים שסיימו את המשחק. ה quest שמה הם לא סתם.. כל קווסט מביא לפחות משהו אחד מגניב.
    לפעמים זה סקיל חדש שרק באמצעות הקווסטים אפשר להשיג (בניגוד ל prophecies)
    ולפעמים זה חפץ חד פעמי שנותן boost כלשהו להרבה זמן.
    אני קיבלתי 2 כאלו- אחד מהם למשל נותן +1 regen health לכל הקבוצה מוסיף 10 ארמור לכולם ומפחית נזק לכל שחקן ב 5 למשך 30 דקות. שזה אחד הדברים!!
    כמובן שהחפצים האלו הם רק פועלים ב PVE.

וחוץ מכל אלו - יש שם קווסטים של יחיד. אם אתם עושים את המשחק עם חבר. ועדיין בה לחם לשחק לבד. אז יש גם קווסטים שהם solo בלי גיבורים ובלי henchman רק אתה לבד.
    הקווסטים האלו ממש מגניבים וככל שמתקדמים מגלים כאלו ממש קשים.

אחד מהם לדוגמה נותן לכם חפץ בinventory של כפפות איגרוף. ואיך שנכנסים לקווסט כל הסקילים שלכם מתחלפים בסקילים אחרים (כמו מה שקורה ב dragon arena וב rollerbeetle)
    ואז אם הסקילים האלו אתם צריכים לנצח.
    ואז באמצעות ה קווסטים האלו יכולים גם לדעת מי שחקן טוב יותר ומי פחות טוב. בגלל שזה בודק את היכולת של שחקן בודד-

נכנסתי אתמול ל 5 דקות ל dungeon וממה שאני ראיתי הוא ממש מגניב. יש שערים שנפתחים עם עושים דברים מסויימים. ויש בונוסים מהלך הקרב. סיפר לי מישהו שבסוף ה dungeon יש תיבה שנותנת נשק מקסימלי עם מודים מקסימלים.

ובכלל אני כמו שאמרתי שונא PVE - ואתמול לא הפסקתי לשחק.. בגלל שהיום עבדתי אז לא שיחקתי אבל מרושם ראשוני זה אני יקנה את המשחק - שזה בניגוד מוחלט למה שהתכוונתי לעשות - אני עד אתמול הייתי בטוח ב 95% שאני לא יקנה את זה.

עכשיו יש רק 10% סיכוי שאני לא יקנה.

ולסיכום - שווה קנייה לדעתי - אבל רק לשחקנים שיודעים שהם כבר אוהבים את GW ושהם כבר טובים במשחק - כי המשחק הזה הוא קהל היעד של המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מגניב! תודה על הסיקור.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    דייייי בא לי EN!!! נשמע כמו אחד הדברים!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אחד הדברים ה... מה?...

אני רוצה GW 2, שיהיה אפשר לשחק את הגזעים החדשים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    !!!Sylvari FTW

מעניין אם יהיו שם קרבות בין גזעים, כמו שיש קרבות בין גילדות...

בינתיים... עוד מישהו שיחק ב-GWEN? אני, לצערי, אשיג אותו רק בעוד חודש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שכחתי לציין שבכל קווסט יש איזה טוויסט מגניב שבד"כ הופך אותו לקשה בפתאומיות-

לדוגמה קווסט שיש בהתחלה-

צריך להרוג charrs - אז הולכים לאיזור המיוחל ושם נכנסים לאיזור ומקבלים שוק בהתחלה - רואים משהו כמו 3 קבוצות בטווח הראיה -

שבכל אחת מהם יש משהו כמו 26 charrs - נכנסים ללחץ ואז בודקים אותם ומגלים שכולם דרגה 8 חוץ משניים. עכשיו אומרים אויי זה פשוט קל. רצים הורגים אותם. ואז יש עוד כמה קבוצות ואז רצים והורגים גם אותם.
    ואז ממשיכים ככה רק כדי להיות מופתעים שפתאום רצתם לחסל קבוצה ומה שקרה זה שהם מחקו את הקבוצה שלכם במהירות האור.. ואז בבדיקה נוספת מתגלה שהקבוצה התמימה נראית אותו דבר אבל - 2 הם דרגה 8 וכל השאר הם דרגה 20. ואז זה קשה. קודם כל בפתיחה אתם עם DP. ודבר שני שי שם 23 charrs דרגה 20.. להרוג אותם זה כבר משימה לא פשוטה.
    ובכל קווסט יש איזה טוויסט מפתיע. אני לא יהרוס את ההמשך אבל זה באמת לא כמו ה PVE ששיחקנו עד היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נשמע קטלני!!!
    תודה על ה-info!!!!!
    זה רק גורם לי לרצות יותר את המשחק!!!!!!!!!!!!!!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    בהחלט היה מהנה באירוע.
    ובקשר לקווסט עם הצ'אר, במילה אחת : אהבתי.
    גם בגלל שראינו שם מספר צ'ארים שלא נראו קודם והכי מצחיק שלא הצלחתי לעשות זאת עם אנשים אך עם גיבורים והנצ' כן הצלחתי.

בקשר לעלילה, גראפיקה ומבוכים...פשוט אין מילים בפי - נקווה שהמשחק יהיה מהנה לפחות כמו האירוע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    בנ-אדם אני הולך לחרוש את המשחק מכף רגל ועד הMbts האחרונים שיהיו לו!!!!!

שתף ב-Google+

הרשמה