תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אז ככה כולם יודעים על המלחמה בין ה HD-DVD לבין ה Blu-Ray

כולם אומרים שזה מיותר ושמה שיחליף את ה DVD בבוא היום יהיה מדייה דיגטלית שייפסיקו כבר לבלבל את המוח! לא תיהיה מדייה דגלית ברמה גבוהה מאד ב 5-10-20 שנה הקרובות למה? קודם כל מה אם משחקים לקונסולות? הן לא בנוייות להחזיק יותר מדי משחקים,תמיד יירצו לקנות דיסק,יותר נייד,יותר מהיר, גם כן מי כבר ירצה להוריד את כל המדיה,ביום שהאינטרנט יגיע למהיריות של הורדות כמו 10 MB בשניה מינימיום!! אז נדבר,וגם כן שייצאו כוננים כשיחים או DISK ON KEY בנפחים עצומים רק אז נדבר, אז מי שמסכים,תגובות נא לפרסם.

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    כן העתיד יהיה נטול דיסקים, אבל בינתיים באינטרנט של הארץ אני לא יכול לשלוח תמונה מסכנה בפחות מכמה דקות במייל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא צריך אינטרנט של 10MB, כבר היום יש שירותים של השכרת סרטים דרך הרשת שאפשר תוך בערך 8 דקות להתחיל לראות את הסרט.

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לא צריך אינטרנט של 10MB, כבר היום יש שירותים של השכרת סרטים דרך הרשת שאפשר תוך בערך 8 דקות להתחיל לראות את הסרט.
    אתה מדבר על STREAMING?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    *האמ*סטים*האמ*.

אחת הסיבות שאנשים חושבים לכך שהעתיד הזה של ההורדות הדיגטליות הוא כה קרוב זה בגלל סטים. האפשרות להוריד דרך התוכנה שלל משחקים עוד לפני שהם יוצאים, ואז לקנות את קוד ההפעלה היא הוכחה לכך שלא צריך חיבור אולטרה מהיר לאינטרנט בכדי להשיג את המשחק ברגע שהוא יוצא.

אחרי שהגענו למסקנה לגבי המשחקים. אני חושש כי אני נאלץ להסכים איתך כשזה נוגע לסרטים. כרגע אין לכולם את האמצעים להוריד סרט HD בזמן שבו הם רוצים (מיידי), ואפילו לא בסטרימינג. מצד שני, אם לוקחים בחשבון את כמות הזמן שבד"כ לוקחת ממילא להשכיר/לקנות סרט, אפשר בהחלט להסכים שזה אפשרי לראות סרט כזה אם נותנים לו את הפור של הזמן הזה. אך עדיין יש פה את הבעיה שלא לכולם יש את האמצעים להוריד בכאלה מהירויות.

מצד שני, עד מלפני 5 שנים לא היה לא אפילו אינטרנט, אחרי שהיה לי אינטרנט הוא היה על מהירות של 512 ק"ב. אחרי זה 768, ועכשיו הוא עומד על 1.5 מ"ב. אבל כיום יש לי אפשרות להרבה יותר מזה. הנק' שלי היא שהתפשטות האינטרנט המהיר, והתפתחות המהירות שלו, הם דברים שמתפתחים מאוד מהר, ועל כן אני לא חושב שזו תהיה הערכה גסה לומר שעד הדור הבא של הקונסולות זה כבר יהיה אפשרי.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הMP3 הגיע אלנו בערך ב95, הנגני MP3 הפכו למיינסטרים בערך ב2003.
    אתם מכירים היום משהו שאין לו נגן MP3 כלשהו?
    אדם שיש לו 500$ לקנות נגן בלו ריי או HD DVD, יש לו כבר בבית לפחות חיבור של 5 מגה (אני מדבר על ארה"ב, לא ישראל. שם יש גם חיבורים של 10 מגה).
    השירותים האלה עדין בחיתולים אבל עדין מתחילים להיות מאוד פופולאריים (ITUNE/XBLA/PSN/SHOW TIME/DIRECT DOWNLOAD/STEAM).
    כבר היום אפשר בVOD המסכן של HOT לראות סרטים מידית ב480I בלי זמן המתנה וזה עם הטכנולוגיה הנכה שיש לHOT.
    כל מה שצריך זה ממיר HD ותמיכה של HOT ויהיה VOD שרץ בHD בצורה מידית. משום מה אתם מסיקים שהקניה הדיגיטלית של הסרטים בHD תהיה תלויה בחיבור אינטרנט, אבל היא לא. היא תבוא מYES ומHOT עם ממירים שיש להם דיסק קשיח של כמה ג'יגה טובים (היי, כבר היום דיסק קשיח של 250 ג'יגה עולה 300 שקל וממיר כיום עולה מעל 1000) ושירות כמו הVOD.
    עכשיו כל העניין הזה עדין בחיתולים, אבל רק תראו לעצמכם איפה נעמוד בנושא הזה עוד 4 שנים (אתה באמת רואה משהו עם חיבור נמוך מ-5 מגה עוד 4 שנים? הרי לנו הגיימרים יהיה חיבור של 20 מגה אם לא יותר. זה יהיה בערך שווה ערך לאנשים שאין להם DVD בבית כיום).

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    כן העתיד יהיה נטול דיסקים, אבל בינתיים באינטרנט של הארץ אני לא יכול לשלוח תמונה מסכנה בפחות מכמה דקות במייל.
    בהחלט
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

הרשמה