תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    יש לי בעיה חמורה עם הסאונד במשחק, בכללי בהתחלה (במניו) ובסירטון פתיחה, יש קול מוזיקה וכל הסאונד שצריך, אבל ברגע שהמשחק עצמו מתחיל (מהרגע ששוחים ל"מגדלור" או מה שזה לא יהיה) והלאה, אין שום סאונד. לא קול, לא מוזיקה, שום דבר, נאדה. אני קראתי קצת וראיתי לפחות מישו אחד עם בעיה דומה, בתכלס המחשב שלי מתאים מאוד למשחק, אני משחק בדמו על ההגדרות הכי גבוההות והכל חלק, רק הסאונד לא עובד לי ואין לי מושג למה. מקווה שתוכלו עלזור, פאץ' או משו בהגדרות \:

אגב, בנוסף יש לי G15, אז כשאני מנסה להגביר או להחליש את הסאונד בעזרת הגלגלת שעליה, נפתח לי המניו של המשחק (אין לי משוג למה) אבל אני לא חשוב שזה קשור, זו בטח סתם הגדרה לא נכוהנ במקלדת (בדקתי בניפרד אם הסאונד לא יורד ל0 או משו כזה והתשובה היא לא, העלתי את זה ל100 ובמשחק אין כלום)...

תודה מראש |:

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נסה להתקין את הדמו מחדש, אולי זה יעזור. אני אישית לא נתקלתי בבעיה הזו, אבל נסה בפורום הרשמי של המשחק.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    לא אחי אני לא חושב שזה יעזור.. מה שכן נכון יש את הקטע של הליפרוץ למכונה? אז בזה כשעישתי את זה פעם הראשונה (עד עכשיוה ספקתיר ק פעם אחת, אני שמקח תוך כדי אבל ההתקדמות שלי איטית כי בלי סאונד אני לא מבין כלום לול) בקיצור אז בקטע של ההאקינג כן היה סאונד (המוזיקה והצלילים האלקטרונים)...

הרשמה