תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לקח לי 11 שעות משחק, על Normal. האמת שסיימתי רק את הסטורי מוד.. המשימות אקסטרים שנפתחו לי אחרי זה הן בלתי אפשריות (גם ברמת קושי קלה).. צריך להוציא את הגילט מאדם <_<.

ממש משחק טוב.. מאוד אהבתי. למרות הביקורות שהאקשן חוזר על עצמו לי זה ממש לא הפריע וזה דווקא דיי נחמד לדעת מראש מה צריך לעשות. בהתחלה ממש לא התחברתי לסיפור אבל בכל זאת קראתי. מהפרק השלישי הוא התחיל להיות מעניין ולא פיספסתי שורה

אני לא בטוח שהוא שווה קנייה, אפשר לשחק רק בסינגל פלייר וגם זה לא נמשך הרבה זמן כמו שאתם רואים.. אבל כשיצא החדש (New Blood) הוא יהיה אחד המשחקים.. דירוג אונליין, דיבור בזמן הדיאלוגים (סופסוף!!), מצב 2 שחקנים (Co-op ) וגרפיקה מעולה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    מזל טוב
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    מכובד מכובד =)
    נתקעתי בשלב מוקדם ועזבתי אותו לקצת אבל אני מבין שאני צריך לחזור אליו אחרי הביקורת הנלהבת הזאת.
    חוסר הדיבוב במשחק הזה הוא בהחלט אחד הפאקים שלו נחמד לשמוע שבבא יהיה את זה
    smoke me a kipper i'll be back for breakfast
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    מגניב יש לך הרבה משחקים חחח

אגב קו-אופ במשחק כזה נדרש בטירוף, אני מתפלא שלא היה עכשיו, זה יהיה תותח במשחק הבא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    עכשיו אחרי שסיימת את המשחק אתה מוכן לכתוב ביקורת בשביל אלה ששוקלים לקנות אותו?(כמוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי gilnd
    עכשיו אחרי שסיימת את המשחק אתה מוכן לכתוב ביקורת בשביל אלה ששוקלים לקנות אותו?(כמוני)
    כתבתי כבר בהודעה שלי.. רק 10-15 שעות משחק ורק סינגל פלייר. המשחק עצמו מעולה וממליץ לכולם לשחק.. אבל אני לא יודע אם שווה לקנות בשביל 15 שעות משחק..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    תגידו, זה נכון שהמשחק הזה הוא בדיוק כמו זה לDS?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי megadeoxys
    בערך.

מרבית המשחק הוא כמו של ה-DS, רק שנוספים לך עוד כמה כלים, ויש לך עוד מערכה חדשה שאין אותה ב-DS.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    וואלה? לא ידעתי שזה אותו משחק. עכשיו הוא יצא גם ל-PAL ואני נורא רוצה אותו אבל את זה ל-DS כבר גמרתי ממזמן. אז מה אתם אומרים לקנות או לא? אם הםא אותו הדבר אז לא ממש בא לי עליו, כלחומר סיימתי אותו כבר....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי שלי28
    וואלה? לא ידעתי שזה אותו משחק. עכשיו הוא יצא גם ל-PAL ואני נורא רוצה אותו אבל את זה ל-DS כבר גמרתי ממזמן. אז מה אתם אומרים לקנות או לא? אם הםא אותו הדבר אז לא ממש בא לי עליו, כלחומר סיימתי אותו כבר....
    הייתי אומר לך לחכות לבא שאחריו, שאמור להיות שיפור ניכר בכל התחומים. אבל אם לקח להם כמעט שנה להוציא את הראשון ב-PAL...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי שלי28
    יש כמה הבדלים..
    בווי בוחרים את הכלים עם האנאלוג בנונצ'אק.. הרבה יותר נוח מבDS. גם התפירה הרבה יותר פשוטה.. ממש לא צריך לתפור על כל החתך ולא צריך הרבה זיזגים כמו בDS.
    הסיפור הוא אותו סיפור, רק שבמקום 5 פרקים יש פרק נוסף בגרסא לווי.
    שוב פעם... אני לא חושב שהוא שווה קנייה רק בגלל שאין הרבה זמן משחק ויש רק סינגל פלייר.
    יש עוד הבדלים כמו שבפעולות של Drain ובזריקות לא צריך למשוך למעלה אלא רק להחזיק את A, כל זה מתקזז עם השליטה הפחות טובה מאשר בDS בפעולות כמו תפירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    פתח תקווה
    יפה! זה לא משחק קל.
    אני מבין שאתה יודע לבצע את יכולת מגע הריפוי כמו שצריך, אני קצת תקוע בחלק עם הגידול שמחדש את עצמו ואת האחרים סביבו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Mario
    יפה! זה לא משחק קל.
    אני מבין שאתה יודע לבצע את יכולת מגע הריפוי כמו שצריך, אני קצת תקוע בחלק עם הגידול שמחדש את עצמו ואת האחרים סביבו.
    זה ממש פשוט ההילנג טאצ'.. פשוט B ו Z ועושים את הצורה.. לא צריך אפילו מדוייק רק קווים ישרים והעיקר שתסגור אותה.
    אין לי מושג על איזה שלב אתה מדבר.. תגיד איזה פרק ושלב ואני אנסה לעזור לך..
    נראה לי שאתה מדבר על הגידול שמקיפים אותו עוד 3 וכל הזמן גדלים גרורות לידו.. אם כן אז פשוט תדקור את השלוש שמסביבו ואז תוכל להוציא את הגידול האמצעי ולא יגדלו לידו גרורות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    פתח תקווה
    אני מדבר על פרק Z-2, איפה שיש גידול שצריך בהתחלה לשאוב את הקרטופלזמה שלו, לחתוך עם האזמל את ה"רגליים" שלו ואז להוציא, פשוט אני צריך טכניקה שתאפשר לי להוציא מהר מספיק לפני שהגידול ייתחדש ויירפא אחר שהוצאתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Mario
    אני מדבר על פרק Z-2, איפה שיש גידול שצריך בהתחלה לשאוב את הקרטופלזמה שלו, לחתוך עם האזמל את ה"רגליים" שלו ואז להוציא, פשוט אני צריך טכניקה שתאפשר לי להוציא מהר מספיק לפני שהגידול ייתחדש ויירפא אחר שהוצאתי.
    נו.. אחרי שאתה דוקר את ה3 שמקיפים אותו אתה יכול להוציא אותו כרגיל.. איך הוא מתחדש בידיוק? :Z
    אתה מדבר על המצב שאתה בתוך הילינג טאצ' אוטומטי ויש לך 4 בבת אחת? אם כן אז תעבור אחד אחד ותוציא מכל גידול 2 רגליים.. ככה שישאר רגל אחת לכל אחד..ואז תעשה ברצף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    טרם סיימתי את המשחק. בפעם האחרונה ששיחקתי בו, זה היה עם החברה, והיא די אהבה. לא חשבתי שהיא תשתלט עליו כל כך מהר.

המשחק טוב מאוד. אני אוהב את האתגר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אגב.. שימו לב לכמה שחקנים מדהימים (ומשועממים):

השחקן הכי מהיר שאני עד עכשיו ראיתי..

ועוד אחד

הבחור הזה סיים את כל המשחק על הדרגת קושי הכי גבוהה והדירוג הכי טוב (XS) בכל השלבים המשחק.. אחרי 62 שעות משחק.
    (בסרטון הוא אגב מסביר על איך להתמודד על הגילט הכי מעצבן שיש במשחק)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    הניתוח הראשון בסרטון הראשון זה לא חוכמה.
    אני עושה את זה בשניות עם ההילינג טאצ'ץ
    האחרים יותר קשים, באמת כל הכבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    הניתוח הראשון בסרטון הראשון זה לא חוכמה.
    אני עושה את זה בשניות עם ההילינג טאצ'ץ
    האחרים יותר קשים, באמת כל הכבוד.
    כן.. אני גם לא מסתדר עם הגילט הזה אז אני עושה עם ההילנג טאץ'..
    האמת שהניתוח הזה מאוד קשה.. נתקעתי בו יחסית הרבה זמן.. צריך 4 ניתוחים בו זמנית ואם לא מצליחים אחד אז חוזרים להתחלה..
    שתף ב-Google+

הרשמה