תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    אני עדיין תקועה באותה המשימה שהייתי תקועה בה אז.
    GDI, בקרואטיה כשיש בסיס נוד מעלי, ומהצד למטה ואז בא עוד כוח שאני צריכה לחלץ אותו ואני פשוט לא מצליחה לעבור אותו[email protected]# >< אויש.

לא שגם היה לי כ"כ הרבה זמן לנסות מאז ההודעה האחרונה שלי בקשר לזה (לא רציתי להקפיץ, סורי.)..

אבל, בכ"ז.

מישהו? עזרה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    את יכולה לפרט קצת יותר על המשימה אוליי אני יכול לעזור לך
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    אז ככה.
    בסיס, כזה שאוסף טיביריום, פאוורפלנט אחד, וור פקטורי וכזה של חיילים. מסביב הכל הגנות אבל אין מספיק חשמל אז כולן כבויות.
    הכל הרוס וזה.
    קיין מופיע ואומר משהו כמו אתה לא באיזור הכחול הבטוח שלך יותר כאן זה האיזור הצהוב.
    ואז הוא אומר לי שהוא ישלח אותי חזרה בשק גופות...
    ואז מתחילים להתקיף אותי מלמעלה ומהצד למטה.
    יש במפה נהר שחוצה אותה. יש רק גשר אחד למטה ומשם באים חלק מהכוחות של הנוד. יש עוד בסיס מעליי...

אחרי 5 דק' נדמה לי באה קבוצת עזרה. של MVC (נכון ככה קוראים לו..?) ועוד כל מיני כאלו שמגינים עליו. אני צריכה להציל אותו מהכוחות של נוד ולהביא אותו לבסיס.

לא עברתי אפעם את הקטע הזה ככה שאני לא יודעת אם קורה משהו הלאה.
    תמיד הורסים לי אותו בגשר.

מקווה שפירטתי מספיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    אוקיי עכשיו אני יכול לעזור לך
    אמרת שאת מגיע לקטע שהתיגבורת מגיעה ואת צריכה להציל אותה נכון?
    אם אני צודק אז משם את בונה כוחות כדי לתקוף איתם ואחרי שאת עושה את זה את עדיין לא יוצאת להתקפה את בונה עוד כוחות הגנה כמו טנקים וחלים כדי שבזמן שאת תוקפת הם יגנו על הבסיס שלך.
    אחרי שיש לך את כוחות ההתקפה ואת כוחות ההגנה את יוצאת עם כוחות ההתקפה לתגבורת אבל את לא אולכת שלם בדיוק את אולכת לבסיס של הנוד שנמצא בפינה השמלית והכי למטה של המפה.
    אחרי שהרסת את הבסיס הזה את אולכת לתיגבורת ובדרך לשם עם יש בתים שיש בהם חילים של הנוד את הורסת את הבתים את החילים שבתוכם ואז את אולכת להציל את התגבורת אחרי שאת שולטת בתגבורת את לא מזיזה אותה את אולכת לתקוף חילים של הנוד שמגיעים ואחרי שהרגת את החילים האלה את מביאה את התגבורת לבסיס אחרי זה את צריכה להשמיד את הבסיסים האחרים של הנוד במפה.
    מקווה שהכל ברור ועם לא תגידי

אם את צריכה גם בקטע הזה עזרה תגידי לי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    כן...אחת מהמשימות הקשות...
    פשוט צריכים למחוק אחד מהבסיסים לפני שמתחילים להביא את הMCV לעבר הבסיס
    לפי דעתי עדיף את זה שלמטה-שמאל. הוא הכי קל כי יש שם רק רגליים תשתמשי בAPC ואנשים עם רימונים בתוכם..ועוד כמה רובאים שיבאו ראשונים כדי לספק כוח אש של ממש...
    אחרי שתסימי את זה תבאי את הMCV לבסיס שלך ותלחמי נגד זה שלמעלה-ימין.
    שתחסלי אותו תבני חיל אוויר ותשמידי את זה שלמטה-ימין...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    אני הולכת לנסות.

(יש גם בסיס בלמטה ימין? Oם לא ראיתי.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    כן יש שם בסיס

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    אם את לא מצליחה תעברי אם cheats הכי קל הכי פשוט (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    כמעט כולם נתקעים במשימה הזאת, זה בסדר.

השיטה שהשתמשתי בה במשימה היא שיטה ממש טובה, וכשמבצעים אותה נכון המשימה דווקא לא כל כך קשה (יש לציין שעשיתי את זה בEasy, אבל זה אמור לעבוד גם ברמות הגבוהות יותר).
    אז ככה:
    קודם כל, למקרה שלא ידעת, את יכולה להפעיל את ההגנות. פשוט צריך לכבות חצי מהן ואז החצי השני נשאר פועל. בתחילת המשימה תבני ישר עוד הארבסטר, ותבני כמות בינונית של כוחות ותחלקי אותן באופן שווה בין האיזורים המותקפים. עוד לפני שמתחילים לתקוף אותך, תשלחי כמה קבוצות חיילים שייכנסו לתוך בונקר באיזור שממנו מגיעים היחידות חי"ר. עכשיו שיש לך מספיק הגנות, תתחילי לבנות הרבה טנקים וחיילים וברגע שיש לך מספיק, תשלחי אותם לבסיס הטנקים, שנמצא בכיוון צפון-מזרח. תתקפי את הבסיס עד שהוא הרוס, אם את רוצה את יכולה גם לכבוש חלק ממנו כדי לקבל גם כוחות של נוד. דרך אגב- גם אם השיירה של הMCV כבר הגיעה, זה בסדר, אל תמהרי.
    עכשיו שהשמדת את בסיס הטנקים את יכולה להוריד את הגנות הטנקים ולהפעיל רק את הגנות החי"ר והמטוסים. עכשיו תחזקי את הכוחות שלך, ותוסיפי להם גם APC עם חיילים בתוכו. כשהכוח מספיק חזק, תשלחי אותם לבסיס החיילים שנמצא בכיוון דרום-מערב, ותחסלי אותו. עכשיו תחלצי את הMCV, ותביאי אותו לבסיס. תבני לך בסיס חזק עם הרבה הגנות אוויר (כי עכשיו יתקפו אותך רק מהאוויר), ועם כוחות אוויריים. הבסיס האחרון, בסיס חיל האוויר, נמצא בדרום, והוא נמצא על גבעה, כך שאת צריכה או לתקוף מהאוויר או להצניח שם כוחות. בקיצור, את צריכה עכשיו לחסל את הבסיס, וסיימת את המשימה.

בהצלחה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי carolina
    אני הולכת לנסות.

(יש גם בסיס בלמטה ימין? Oם לא ראיתי.)
    כן, יש שם בסיס קטן על צוק שבונה נגדך ונומים...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    ראיתי.
    ואני יודעת בקשר להגנות.
    הצלחתי

עשיתי ככה:
    ישר על ההתחלה בניתי עוד 2 הארבסטרים, 4 פיטבולים (שמתי איפה שאמורים להיות האלו נגד מטוסים) ו10 APC שמכילים 10 יורי טילים. איתם ישר הלכתי אל הבסיס למטה והרסתי אותו. השארתי את הפאוורפלנטים ועוד משהו אחד.. ההוא שנמצא לידם אני לא כ"כ יודעת מה הוא כי לא שיחקתי עוד עם הנוד.
    איישתי עוד 4 APC עם טכנאים ושלחתי אותם לכבוש את המבנים.
    בינתיים בניתי עוד 2 הארבסטרים ועוד איזה 7 טנקים (לא זוכרת איך קוראים להם) עוד 5 APC שמלאים ביורי טילים ושלחתי אותם לעבר הMVC שחיכה לי שם. הרסתי איתם ועם אלו שנשארו מההתקפה הקודמת על הבסיס את כל הכוחות שחיכו לי במבנים ובחוץ. הבאתי אותו לבסיס.
    בינתיים יצרתי עוד כוחות חיילים. עם החיילים שיצרתי והטנקים הלכתי והרסתי את הבסיס הצפוני, כבשתי גם שם את הפאוורפלנטים.
    יצרתי 2 בסיסי אוויר, שלחתי עליהם בכמה פעמים את המטוסים. כל פעם עשיתי משהו אחד. פעם אחת הרסתי את ההגנות, פעם שנייה בניין אחד וכך הלאה..

יש עצות בקשר למה שעשיתי?

ותודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה לarT שעזר לי בהודעות פרטיות!! D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    היו שם כמה דברים שיכלת לעשות קצת יותר טוב.
    אבל בכללי נראה שעשית דיי טוב (בהתחשב בעובדה שניצחת...זה דיי מראה על עבודה טובה...)
    מחכה לראות מתי תסיימי את כל המשחק.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    הART הזה הוא ממש טוב במשחק הוא גם עזר לי בפרטי לגבי המשימה האחרונה עם הנוד בHARD בזכותו עכשיו רק חסר לי לסיים את המשימות של הסקרין בHARD וסיימתי את כל המשחק בHARD.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    מרשים...
    אני לא טרחתי לנסות הרד אפילו....
    נראה לי עכשיו שאני רואה שאתה עושה גם אני יעשה בהרד...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    זה קשה מאוד אתה צריך הרבה רצון עכשיו אני במשימות של הסקרין בהרד ואני לא מצליח לעבור את המשימה הראשונה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שיחקתי ב Hard עד שהגעתי לבנוד למשימה הזאת שאתה מתחיל עם avatar אחד מחוץ לבסיס של נוד שאותו צריך לתפוס (מורדים), וכל הזמן הארבע וחצי טנקים חיסלו לי אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    מה?
    לוקח בדיוק שלוש שניות לחסל את טנקים הקטנים האלו...
    אתה בטווח מספיק קרוב כדי להשתמש בלהביור?
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    איזה להביור? ב HARD ה avatar שלי לא מדורג בכלל, זה במדיום שיש לו את כל השירוגים והדרגות... במדיום עברתי בלי בעיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    בהרד זה אוואטר בלי כלום?
    (עוד לא עשיתי הרד לנוד)
    לא הגיוני.
    זה טכנית בלתי אפשרי אם ככה.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מספר לי... אפשר לאמן מוטנטים, אבל קודם צריך להורג כמה גדודים שלהם, אבל יש רק משהו כמו 1500$, הנזק שהם עושים קטן, והטנקים פשוט דורסים אותם.

כמה שישבתי על המשימה הזאת לא הצלחתי לעבור.. ברגע שאני נכנס לבסיס, כל השלוש-ארבע טנקים קופצים על האוואטר וגורלו נחרץ.

ניסיתי גם להגניב מהנדסים תוך-כדי הקרב, אבל בידיוק שניה לפני שהם נכנסים הורגים אותם ביריה או שתיים.
    שתף ב-Google+

הרשמה