תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    חלק חשוב מ-Guild Wars הוא בניית הדמות. למרות שקיימים רק עשרה מקצועות, ניתן ליצור עשרות שילובים ביניהם וכאילו שזה לא הספיק, גם שתי דמויות שלקחו את אותם המקצועות יכולות להיות שונות לגמרי בתפקוד שלהן בשדה הקרב, וכל זאת בזכות הסקילים השונים ומגוון היכולות של כל מקצוע. שילוב של סקילים עם תכונות נקרא Build, או בנייה.
    באחד העדכונים של Guild Wars התאפשר שיתוף של בניות ע"י שימוש בקוד שמכיל מידע על הנקודות שחולקו לכל תכונה ועל הסקילים שנבחרו. לכל מצב ייתכנו כמה בניות שונות של הדמות, כאשר אף הבחירות האלו ישתנו בין אדם לאדם, מה שמביא למגוון רחב אף יותר של בניות אפשריות - למשל קבוצה שבה יש שני לוחמים יכולה להפיק את המירב אם כל אחד מהם יבחר סוג שונה של בניה, למשל אחת שפוגעת במספר אויבים או שמפילה אויבים ומונעת מהם לפעול. לכן היכולת להשוות בניות אחד עם השני חשובה.

באילו בניות אתם משתמשים? ספרו לנו! אתם מוזמנים גם לשתף אותנו בקוד של הבנייה ע"י לחיצה על כפתור הדיסקט שבמסך סידור הסקילים והתכונות (מקש K כברירת מחדל), בחירה באפשרות Template Code והעתקת הקוד לכאן. כל סוגי הבניות (למשל בניות לסולו, שבו הדמות יוצאת לבד להרוג יצורים כדי לקבל עוד חפצים ולכן נדרשת להיות מסוגלת לרפא את עצמה בעוד שנשארת בידה היכולת להרוג המוני אויבים) יתקבלו בברכה, וקחו בחשבון שתוכלו רק להרוויח בלמידה מבחירות של אנשים אחרים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    לא הייתי קורא לזה בנייה, יותר סגנון משחק...
    אני ברמות נמוכות, אז הסקילים לא משהו..
    אבל בעיקרון אני נקרו/מונק עם נקודות בתכונה שאני מקבל אנרגיה כלפעם שמישהו מת לידי, ואז אני מרפה את עצמי בזמן שאני מזמן יצורים מהגופות...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    יש לי כמה -

warrior - בזמן האחרון אני מגוון לרב שיחקתי

w/rt -

brutal weapon, flail,quivering blade,sun and moon slash,galarath slash,silvertwig slash,sprint,sunspear rebirth sig

עם המונק שלי אני משחק בעיקר pvp ויש לי איתו המון בניות. זו דמות PVP.

Zealous benediction/shield of regeneration,gift of health,reversal of fortune,guardian,spirit bond/protective spirit,holy veil,glyph of lesser energy
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    בינתיים בגלל שאני רק רמה 11 אז אני לא עושה "בנייה" כשאני אגיע לרמה 20 ושיהיהו לי סקילים טובים אני יעשה בנייה כזו או אחרת BTW אני elemnt\monk
    too cool for oldschool
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    יש לי דמות E\N ,ואני מחפש בניית סולו בשבילה- הרעיון הכללי הוא קסמי אדמה וקסמי שאיבת חיים של נקרומנסר.
    סקילים שחשבתי עליהם עד עכשיו: ARMOR OF EARTH,OBISDIAN FLAME,VAMPIRIC GAZE,WARD ANGIST - ואולי גם OFFRING A BLOOD . הצעות? דעות? הרעיון הכללי יעבוד?
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תן לי חמש דקות, אני תכף אערוך עם הבילד של האלמנטליסטית שלי.

קח בחשבון שכמו רוב הבילדים הוא עובד בצורה אופטמלית באיזור של יצורים לוחמים בעיקר.

משמאל לימין:
    Armor of earth--Sliver armor--Shockwave--Teinai's Crystals--Crystal wave--glyph of lesser energy--Aura of... something--Channeling

תחפש בוויקיפדיה לפרטים ספציפיים, אני אסביר בכלליות:
    הראשון גורם לכך שתחטוף משהו כמו רבע נזק שאתה אמור, כי הוא מוסיף שריון. השני ייתן לך עשר שניות שבהם יש לך 45% לחסום, וכל פעם שאתה מטרה של מכה או סקיל אוייב אחד חוטף 30 נזק שמתעלמים משריון. השלישי עושה 45 נזק לאויבים בטווח רחוק ממך, עוד 45 לקרובים יותר ועוד 45 לכאלה שצמודים אליך. רביעי וחמישי זהים, פשוט סקיל שמופיע בשני קמפיינים (הראשון והשני) וזה ניצול מחפיר מצדי להשתמש בשניהם שניהם עושים איזה 100 נזק שמתעלם משריון. שישי גורם לזה ששני הסקילים הבאים שלך יעלו 15 פחות, ונחש מה? הרביעי והחמישי עולים 15! D:
    השישי אתה מכיר, אתה מתרפא 300% מהעלות באנרגיה של כל סקיל שאתה משתמש בו (מה שאומר שכשאתה משתמש ברביעי והחמישי ברצף, למרות שלא תשלם עליהם, תתרפא בארבע שניות ב90 חיים, ובגלל שאתה לא סופג הרבה נזק מהאויבים זה אמור להשאיר אותך בריא).
    האחרון זה סקיל של אשליין, כל פעם שאתה משתמש בלחש כלשהוא אתה מקבל נקודת אנרגיה אחת על כל אוייב בסביבה.

אז אתה רץ עם הראשון, שלא תחטוף הרבה נזק, ואוסף הרבה אויבים. לפי שיקול אישי תחליט מתי להפסיק ותעמוד במקום.
    ואז...
    Bring on the pain!
    D:
    תהנה.

בקרוב בילד סולו של מתנקש, ועוד רבים!

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אם OBISTIAN FLESH שמונע ממך להיות מטרה של קסמים,הבילד הזה יכול להיות טוב בכול מצב .
    תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש לי את זה, משום מה אני זוכר שלא אהבתי אותו.
    אתה יכול לשמור שהוא יהיה עליך כל הזמן?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    הוא נמשך מקסימום 18 שניות וזמן הטעינה שלו הוא 30,כנראה בגלל זה לא אהבת אותו.
    הבילד הנוכחי שלי(והטעון שיפור):
    OgRDQqqcCCTbbInpZ3qL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אני לכול להביא בילד של מתנקס\יסודן (tank build), עם אתה רוצה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    בנייה שאני הייתי ממליץ עליה היא 55'SS זו בנייה דיי מוכרת אבל אני מתמש בסקילים שונים ובמקום שונה
    את הבנייה אפשר לשחק אם אתה N/MO
    הסקילים שאתה אמור להשתמש בהם הם Spiteful Spirit,Awaken The Blood,Shielding Hands,Shield Of Absorpation,Balthazar's Spirit,Mending,Watchful Spirit,Protective Spirit
    אני עושה farm מחוץ לyohlon heaven בarkjok ward
    בשביל זה אתה צריך Totem Axe וGrim Cesta שיש בה -50 hp כל אחד מהם שווה 5k
    היריבים שלך הם tusked howler וtusked hunter
    תיכנסו לarkjok שימו עליכם את BALTHAZAR'S SPIRIT Mending Watchful Sprit
    יש מוב שלהם ישר מולכם כשאתם נלחמים בהם שימו הם צריכים להיות עליכם prot spirit shilding hand/SoA
    כל הזמן תקבצו את המוב ביחד ותעשו AtB ואז SS תחדשו את הסקילים הechmants כל הזמן וגם את הSS
    אחרי זה יש מוב משמאל ואז עוד מוב ממאל אחרי זה לכו קדימה ותראו עוד מוב
    ושם איפה יש המון סלעים יש עוד מוב
    תיזהרו מכל מפלצת אחרת אל תקרבו אליהם אפילו
    תודה מאגף הגבייה
    מקווה שעזרתי למישהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אם אתה נקרומנסר, לא עדיף שתגיד "תודה מאגף הגוויה"? אני פשוט קורע את עצמי מצחוק לפעמים...

אהם, בכל מקרה...
    אין לי בנייה ספציפית, אבל יש לי שילובים חביבים אצל הקוסם\אשליין שלי. שילוב אחד שאני מאוד אוהב הוא Immolation או Rodgort's Invocation עם Glowing Gaze. משתמשים באחד הסקילים הראשונים שהזכרתי כדי לשרוף את האויב ואז מיד ב-Glowing Gaze כדי להוסיף קצת נזק ולהחזיר לעצמכם קצת אנרגיה.
    עוד שילוב שאני אוהב כשאני יודע שיש בוס חזק, הוא Glyph of Lesser Energy, שמוריד מעלות האנרגיה של שני הלחשים הבאים, Arcane Echo, שהופך ללחש הבא שמטילים, הלא הוא Meteor Shower. פעמיים Meteor Shower זה אחד הדברים השימושיים ביותר שיש, אם המטרה לא בורחת.
    Meteor Shower גם שימושי במקרים שמספר אויבים תוקפים אתכם, מאחר והם יברחו ברגע שזה יפגע בהם. הסקיל הזה הציל אותי כמה וכמה פעמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    למה אתם לא נותנים תמונות של הסקילים כמו שאני נותן שצריך?
    טוב עם מישהוא רוצה שיהיה לו תמונות של הסקילים של הבילד מוזמחן לפנות עלי אישית

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני נתתי O_ם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    כן אבל אתה צילמתה מהמשחק ואני מתכוון לאתר שאפשר לקחת ממנו את כל הסקילי במשחק...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אם אתה נקרומנסר, לא עדיף שתגיד "תודה מאגף הגוויה"? אני פשוט קורע את עצמי מצחוק לפעמים...

אהם, בכל מקרה...
    אין לי בנייה ספציפית, אבל יש לי שילובים חביבים אצל הקוסם\אשליין שלי. שילוב אחד שאני מאוד אוהב הוא Immolation או Rodgort's Invocation עם Glowing Gaze. משתמשים באחד הסקילים הראשונים שהזכרתי כדי לשרוף את האויב ואז מיד ב-Glowing Gaze כדי להוסיף קצת נזק ולהחזיר לעצמכם קצת אנרגיה.
    עוד שילוב שאני אוהב כשאני יודע שיש בוס חזק, הוא Glyph of Lesser Energy, שמוריד מעלות האנרגיה של שני הלחשים הבאים, Arcane Echo, שהופך ללחש הבא שמטילים, הלא הוא Meteor Shower. פעמיים Meteor Shower זה אחד הדברים השימושיים ביותר שיש, אם המטרה לא בורחת.
    Meteor Shower גם שימושי במקרים שמספר אויבים תוקפים אתכם, מאחר והם יברחו ברגע שזה יפגע בהם. הסקיל הזה הציל אותי כמה וכמה פעמים.
    למה לא glyph of renwal במקום arcane echo.

ואז יהיה לך meteor shower כל 10 שניות. ובלי שום קשר אם אתה צריך אנרגיה ואתה משתמש ב meteor shower הייתי לוקח auspicious incantation - זה גם סקיל של mesmer. תבדוק ב priest of balthazar. זה עדיף על glyph of lesser energy במקרה שלך.

שים לב שאי אפשר שני glyphs בוא זמנית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    Glyph of Renewal אני לא לוקח משלוש סיבות:
    1. אין לי את זה.
    2. זה אליט, אז זה ייקח לי מקום של אליט.
    3. זה אליט ואין לי כוח לחפש את זה.

Auspicious Incantation זה מפקשנז. אין לי פקשנז

אבל אני אחפש את ה-Glyph. גם ככה אין אליטים טובים לקוסמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אני דווקא די שונא מטאור שוור, יקר מדי, לוקח יותר מדי זמן,ולא נראה לי שהאפקט שלו שווה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    השגתי Glyph of Renewal. זה מאוד מגניב, אבל הצלחתי להגיע איתו למצב של חובר אנרגיה בגלל הספמה של כדורי אש. אני צריך ללמוד להתמתן ^^;
    מטר מטאורים זה יעיל במקרים מסויימים. הבעיה היא שהמקרים האלה מאוד מסויימים. נגד תולעים ענקיות זה טוב, למשל. זה גם מעולה בהרחקת אנשים. תוקפים אותך חמישה אויבים? מטר מטאורים יגרום להם לחפש מטרה אחרת ויתן לנזירים שלך זמן לרפא אותך.
    זה גם טוב נגד הדופלגנגר, כי הוא ינסה להטיל את זה ואז אפשר להספים אותו עם לחשים אחרים ופשוט לזוז הצידה. אם אתה חצי אשליין אתה יכול גם להיות מניאק ולהפריע לו ממש בסוף הלחש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    זאת אסטרטגיה ידועה עם הדופלגנגר.
    לקחת סקילים שלוקחים הרבה זמן, ולשים לב שהוא נותן עדיםות לסקילים משמאל לימין (אבל רק לפעמים)
    אגב, מישהו הבין איך הוא קשור לעלילה לעזאזל?

שתף ב-Google+

הרשמה