תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני מתחיל בקרוב להנחות משחק אחד על אחד בנשגבים. זה תהיה הפעם הראשונה שאני מנחה ברצינות, ולכן אני צריך עזרה בבניית הסשן הראשון.
    הדמות הוא ליקוי חמה, אומן לחימה שמטרתו להקים שלטון בדרום, כנגד הממלכה. לפני שאני ניגש לרעיונות אחרים ויותר ארוכים שלי למשחק, אני רוצה להראות לו שאם הוא רוצה לשלוט, הוא יצטרך להלחם בפילוסופיה הטהורה, ואחרת יתנגדו לו.
    בשביל זה, חשבתי שהדמות יעזור לכפר במצוקה בדרום שהובאו אליו מיסיונרים של הפילוסופיה הטהורה. הוא יעזור לכפר בצורה שתוכיח שהוא נשגב, דמי הדרקון יגלו שהוא אנתימה, יתנהל מרדף, והוא יצטרך למצוא מקום אחר להתחיל בו, שלא תחת ההשפעה של דמי הדרקון.
    הבעיה שלי היא במציאת אתגר שגם מתאים לליקוי חמה (כלומר - לא משהו שפותרים סתם בקרב), וגם יוכיח שהוא נשגב. הדבר היחיד שחשבתי עליו הוא אל שחוסם את הנהר בגלל שהפסיקו לעבוד אותו, והדמות יצטרך לשכנע אנשים מהכפר לבצע את הטקס. כשדמי הדרקון יבינו שהוא דיבר עם האל (הוא כנראה יקח את התעצומה), הם יבינו שהוא אנת'מה. אבל זה לא נשמע לי מספיק מורכב, וכאן אני פונה אליכם. תודה מראש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    חשבתי על משהו, אני לא בטוח שזה מה שאתה רוצה אבל זה פיתוח של הרעיון שלך.

אל של נהר או דרך מועס בקורבנות ובעבודה העלובה שעובדים אותו ומצפה ליותר. בשביל להשיג את הדרישות שלו הוא לא רק חוסם את הדרך אלא גם מפחיד את האנשים שמתקרבים אליה. נשגב השמש שלך מגיע לאזור וצריך להמשיך בדרכו ולפתור את העניין (הוא יכול לשכנע את האל שייתן לו לעבור, לשכנע את התושבים להתנהג להגביר את המנחות והעבודה אליו או כל פתרון יצירתי אחר עליו הוא חושב). המורכבות שאני רוצה להוסיף היא שבזמן המו"ם עם האל יגיע אחד או יותר מאותם מסיונרים של הפילוסופיה הטהורה שהחליטו להכריח את האל בכוח להסתפק במנחות מועטות. הדמות שלך תמצא באמצע המאבק הזה ותנסה לרצות את כולם (בהנחה שהיא לא משתגעת והורגות את כולם). רוב הסיכויים שהיא תכשל ויפרוץ קרב בין האל למיסיונרים והוא יתערב, יגלו שהוא אנת'מה ואז הוא יצתרך לברוח. במקרה הבלתי סביר של שחקן גאון או מנחה נחמד אפשר לתת לו לפתור את הסכסוך ולתת למסיונרים לגלות שהוא אנת'מה אחרי המקרה הזה (כל דבר מהצלת ילדה שעומדת להקבר בחול טובעני עד שיכנוע יסודן להסתפק בפחות פירות מהעצים).

מקווה שעזרתי.

עריכה: אגב, יכול להיות שיש לי אויב מושלם לליקוי החמה שלך, דבר איתי בפרטי אם אתה רוצה לשמוע עוד.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הרשמה