תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    זאנאן וקסאנאן ריוּ -שני נשגבי שמש תאומים
    (ביינתים-פלאפ...)

זאנאן וקסאנאן ריו היו שני אחים תאומים יתומים בני יומם, אשר נמצאו ע"י דם דרקון לבית נמון, אשר ריחם עליהם, והביא אותם לאי המבורך.

דם הדרקונים הביא את התינוקות לנמון, ומייד נמון נתנה את חסותה עליהם.

במהלך 15 השנים הבאות היו זאנאן וקסאנאן מצטיינים בלימודייהם בבית הספר הראשוני, אך בתום תקופת הלימודים, הנערים לא השתגבו, אך מנהל בית הספר נשבר נגד עיניהם הבוכיות ונתן להם לעבור לבתי הספר השניונים; זאנאן-לבית הפעמונים, וקסאנאן-לכוכב המשובע.

שניהם הצטיינו בלימודיהם, וכאשר הגיעו לגיל 17 זאנאן היה קצין בכיר אשר הצליח להשליט סדר במחוזות המופרעים ביותר בארצות הבוזזים, וקסאנאן ידע רבות על הבריאה, עברה, ואת סודות מעגל הכישוף הארצי. (פחות עין אחת...)

לאחר שסיימו את כל לימודיהם, השניים יצאו למסע בבריאה בו הם שיתפו אחד את השני במשאלות הלב הכמוסות ביותר שלהם- להיות כמו האח השני...

לאחר חודשיים במסע, השניים מצאו מערה עתיקה בה היה ספר ענקי הכתוב בשפה זרה להם-שפת הממלכה העתיקה. מרוב הסקרנות, שניהם פתחו את הספר ביחד, ועברו כל אחד למאורע היסטורי אחר:

זאנאן- פתיחת כלא הנשגבים ותוכניותיהם השטניות של שרי המוות.
    קסאנאן- תחילת העידן הראשון עד ההפיכה.
    (כמובן שהכל עבר בהילוך מהיר...)

לאחר שכל אחד ראה את המאורעות, שני האחים נעמדו מול השמש הבלתי מנוצח, בכל תפארתו וכבודו, והתחיל לספר להם את האמת על "התועבות" ועל מה שראו. בנוסף על כך, הוא נתן להם את מתנת הנשגבות.

לאחר החיזיון המהמם, שני האחים יצאו ביחד אל העולם הגדול, להשתמש בכוחותיהם בחוכמה ובצדק.

so, מה אתם חושבים?
    נכתב במקור על ידי thog
    וכדי שאני לא אצא שקרן
    כי גם אני רוצה ביצה שלישית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    המניע היחיד שאני רואה פה הוא להיות כמו האח השני, מניע לא אפי בכלל. בטח חשבת על משהו אחר שקשור למאורע שהם ראו, תסביר. שנית אני לא כל כך רואה איך נמון תקח ילדים ללא אילן יוחסין תחת חסותה. אתה יכול להסביר את העניין ע"י זה שסידראל מסיעת הזהב אמר לה שהם יגדלו ויהפכו חזקים אך לא אמר לה שהם יהיו תועבות. שלישית הסיפור מאוד קצר ולא נותן את רוב הפרטים שאני רוצה לדעת על האשיות של כל אחד, כמובן שזה יכול להיות בסדר אם בנית אותם למשחק או משהו אבל אם רק בשביל תגובות אנחנו לא מכירים אותם מספיק טוב. הדבר שהכי הפריע לי הוא המאגניבות, אזה הם תאומים ביג דיל. אני לפחות בונה כל דמות שגבים שלי, במיוחד אם אני משתתף כשחקן כמגניבה. אני לוקח איזשהו אספקט מאגניב ובונה אותו. פה נראה שפשוט חשבת שהם יהיו תאומים וזהו, מעבר לזה אין שום דבר מיוחד או מאגניב.

טוב, חפרתי. אולי אני אתן עוד ביקורת אחר כך, אם יהיה לי כוח.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הרשמה