תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני מניח שרבים ראו- גיימספוט אחד אתרי הגיימרים המצליחים נתן למשחק המבטיח Bioshock ציון של 9 נקודות מתוך 10.
    מצד אחד הציון סבבה, מצד שני זה נשמע קצת למשחק שדברו עליו המון, חושבים שהוא הולך להיות משחק השנה, וטוענים שהוא פורץ דרך.
    לאחר ששחקתי בדמו, שאגב עבד אצלי מצוין, נדהמתי מהגרפיקה המרשימה, ממערכת המשחק המגוונת והמיוחדת עם שילוב של רובים וקסמים, וחשבתי לעצמי שמשחק ברמה כזאת צריך לקבל 9.5+
    אני חושב שהוא פורץ דרך, ומגיע לו ציון יותר גדול מגיימספוט, מה אתם אומרים??

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    מסכים איתך, אבל תראה על מה הורידו לו נקודות:
    The Bad
    • Suffers from some fairly nasty technical issues on some PCs, up to and including a total lack of in-game audio
    • Lack of death penalty keeps things fun, but also keeps things a little too easy.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי barakbk
    מסכים איתך, אבל תראה על מה הורידו לו נקודות:
    The Bad
    • Suffers from some fairly nasty technical issues on some PCs, up to and including a total lack of in-game audio
    • Lack of death penalty keeps things fun, but also keeps things a little too easy.
    והם צודקים, כמות הבאגים עצומה וזה סיבה טובה ל9.0
    אני מודה לאלוהים, שהוא שונא ת'אדומים
    אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל
    אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

אם מישהו רוצה הזמנה ל - Lockerz שישלח לי את המייל שלו בפרטי.

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נכתב במקור על ידי Mastix
    והם צודקים, כמות הבאגים עצומה וזה סיבה טובה ל9.0
    אבל זה לא אומר שלא יהיה PATCH שיסדר אותם :ם

וחוץ מזה חלק מהבאגים זה בכלל לא לכל האנשים:

Suffers from some fairly nasty technical issues on some PCs, up to and including a total lack of in-game audio

והשני זה בכלל
    Lack of death penalty keeps things fun, but also keeps things a little too easy.
    הם מתכוונים שזה קל מידי, כשאתה מת זה מחיה אותך במקום אחר וזה לא עושה ריסט לחיים של האובים אז ככה זה לא בעיה לסיים תמשחק :>
    אפשר להרוג ביג דדי עם WRENCH

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    הדמו היה קצר ולא ממש מרשים. אבל המשחק המלא, אני מאמין, יהיה נהדר.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    גיימספוט הידרדרו, אני קורא ביקורות של IGN

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    הדמו היה קצר ולא ממש מרשים. אבל המשחק המלא, אני מאמין, יהיה נהדר.
    הדמו אכן היה קצר.. אבל הוא היה גם מרשים מאוד.. אולי אותך הוא לא הרשים אבל הוא בהחלט מרשים.. זה שהוא היה קצר לא משנה.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי barakbk
    הדמו אכן היה קצר.. אבל הוא היה גם מרשים מאוד.. אולי אותך הוא לא הרשים אבל הוא בהחלט מרשים.. זה שהוא היה קצר לא משנה.
    מבחינת האווירה והגרפיקה - כן.
    אבל אני עדיין מחכה.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אני מסכים עם 9, עם כל הכבוד למשחק הזה (שהוא באמת טוב אל תבינו אותי לא נכון) זה הכל היה בעצם הייפ, וגיימספוט ידועים בקשיחות שלהם ובזה שהם לא מייחסים את ההייפ של המשחק עצמו לשאר. כמו כן, שיפורים רבים. קשה לי לדמיין עד כמה מולטיפלייר היה משפר את חווית המשחק (יש כמה מכשולים, אבל השקעה נוספת הייתה משתלמת), כמו כן ראיתי שימוש טוב יותר במנוע אנריל במשחקים אחרים (לא שפה זה לא רע, פשוט יכלו יותר) ובגדול, הוא לא מושלם. 10 זה משחק שאין מה לשפר בוא, כיום כבר אין משחקים כאלה כי בתכלס אין כזה דבר כבר שאין מה לשפר בוא...

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    9 זה ציון מצויין, והם גם נתנו המלצה.
    אין סיבה להיתלונן כי הוא לא קיבל 0.5 יותר, שבישבילכם זה איכשהוא יעשה את כל ההבדל.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    בשביל גיימספוט ציון 9 למשחק מבטיח כמו BioShock זה מצויין. הם אוהבים להוריד המון ניקוד על באגים וסוגיות הקשורות לזה שלפי דעתי טיפשי לחלוטין כי אין משחקים שיוצאים חסרי באגים. צריך לבקר אותם על התוכן ואת הבאגים להשאיר בצד. כלומר להתייחס, אבל לא בצורה שתשפיע על ניקוד (בצורה משמעותית). עכשיו בדיוק ראיתי את מאחורי הקלעים של BioShock וזה באמת מסקרן ומעניין לראות את דרך החשיבה והביצוע הסופי. בהחלט משחק מדהים ביותר, התעלו על כל הציפיות ללא ספק.
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    קראתי את הביקורת של PC GAMER UK על ביושוק, נתנו לו 94%. בסה"כ גם ציון 85 זה מעולה בשבילי.
    מקווה לעשות מנוי לPC GAMER בקרוב =]
    אין מה לחשוש, ציון 90 זה נהדר.

הרשמה