תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    ממש לפני כמה ימים התחלתי לקרוא את הקומיקס המצויין Sandman(בלי ספוילרים!) של ניל גיימן וזה עורר בי עניין בנוגע לקומיקסים או נובלות גרפיות אחרים(נובלה גרפית-Sin City קומיקס-ספיידרמן).
    אז רציתי לפתוח פה דיון המלצות לקומיקסים ולשמוע את דעתכם על סדרות שונות(אני מניח שיש פה קוראים של הסוג הזה של ספרות) או על קומיקסים לעומת ספרים. יתרונות וחסרונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני לא ממש קורא קומיקסים, אבל אנחנו כבר כאן: קומיקסים באמת נחשבים כספרות לכל דבר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    נכתב במקור על ידי orr
    אני לא ממש קורא קומיקסים, אבל אנחנו כבר כאן: קומיקסים באמת נחשבים כספרות לכל דבר?
    כן, Illustrated novels וכו'. קומיקס הוא אכן ספרות לכל דבר, יש ספרי קומיקס הרבה יותר עמוקים מסופרמן וכו', כמו שאתה בטח יודע, עם עלילה הרבה יותר מפותחת ומעניינת, והמון סאבטקסט, שמיועדים למבוגרים, או לפלחים מאוד מסויימים באוכלוסיה.
    כתבתי על זה עבודה דיי ארוכה באנגלית שנה שעברה. הייתי מעלה אותה, אבל אני בספק אם מישהו יקרא אותה.

כבר העברתי לך המלצות בפרטי, דארק.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    האמת אפילו לקומיקסים כמו באטמן וסופרמן וגם האקס-מן יש כל כך הרבה מיתולוגיה מסביב וכל כך הרבה עלילה ודיונים שאפילו הם הופכים לסוג של ספרות ותת-תרבות בעצמם.
    הקומיקס שאני קורא כרגע Sandman הוא מעולה ואני מרגיש כמו שאני מרגיש כשאני קורא ספר טוב. במקום לדמיין אנחנו מקבלים את נקודת המבט האומנותית של היוצר על איך הסיפור אמור להראות וזה לא פחות טוב מהדמיון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני מתכנן לקחת מחבר שלי את הקומיקס the hedge knight של ג'ורג' מרטין
    הסיבה שלי היא אולי דיי שיטחית, קראתי את כמעט כל הספרים של הסופר הזה ואני רוצה לקרוא את כולם וthe hedge knight הוא אחד מהשנים שעדיין לא קראתי
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ג'ורג' מרטין? זה שעשה את שיר של אש ושל קרח? לא ידעתי שהוא הוציא קומיקסים...

יש לי את סאנדמן על המחשב איפה שהוא, אח שלי הוריד לפני כמה שנים, אולי אני גם אתחיל לבדוק. ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    קראתי ultimate spiderman, שבצורה מפתיעה התברר כקומיקס נהדר שמתמקד בתהליך שעובר על חייו של פיטר כמו גם בקרבות ובפן המשעשע. הם מדגישים שם את התסכול שלו מהרוע בעולם ואת הטרגדיות שעוברות עליו ללא הפסקה.

חומר קריאה מרתק, בחיי שהתמונות לא שינו לי הרבה D:
    למרות שבמחשבה לאחור הם בטח הוסיפו המון להמשכיות ולרמה שבה הייתי מרותק לקומיקס בצורה שלא הייתי מודע אליה.
    אז הם כן שינו.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי orr
    ג'ורג' מרטין? זה שעשה את שיר של אש ושל קרח? לא ידעתי שהוא הוציא קומיקסים...

יש לי את סאנדמן על המחשב איפה שהוא, אח שלי הוריד לפני כמה שנים, אולי אני גם אתחיל לבדוק. ( :

הוא לא כתב קומיקס, זה לא ספר זה יותר סיפור דיי קצר
    אז הפכו את זה לקומיקס לפי מה שהבנתי העיבוד שלו בתור קומיקס יצא ממש טוב
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הרשמה