תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אני מיי'ג לבל 18 ונלחמתי נגד וורלוק לבל 16 בduel והם כיסח לי את הצורה!!! אני לא כל כך בקיא בטקטיקות ולכן אני צריך קצת עזרה והדרכה...
    הקרב הלך ככה בערך... ניסיתי לעשות לחיית מחמד שלו Sheep אבל אז המשחק אמר שאי אפשר... (תקנו אותי אם זאת הייתה רק בעייה במחשב שלי...) אז את הקרב הראשון הפסדתי כי אחרי זה הוא עשה לי Fear ותוך כדי שלח עלי את החיית מחמד שלו וככה איבדתי כמעט את כל החיים שלי
    והפסדתי בduel...

בקרב השני הוא שלח עלי את החיית המחמד שלו על ההתחלה אז עשיתי לה פרוסט נובה... אבל זה לא עזר כי הוורלוק עשה עלי fear ותוך כדי ירה עלי כמה דברים והוריד לי הרבה HP ועד שנגמר הfear גם הפרוסט נובה שלי נגמר..... וקיצר שוב הפסדתי...

אז קיצר מישהו יכול לתת לי קצת הדרכה? (בבקשה באותה הזמנות גם על נגד שאמן כי קרה לי גם דבר דומה איתו...)

תודה...
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    תבין, המשחק לא מאוזן ברמות הנמוכות, גם לא ברמות הגבוהות, אבל קצת יותר.
    מכיוון שלא שיחקתי ב-Mage, לא אוכל לענות לך.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    דווקא ברמות האלה, אמור להיות לך קל מול וורלוקים, אם הייתה רמה 50 אז הייתי אומר שאין מה לעשות... וורלוקים הם anti caster
    אבל ברמה הזאת אתה צריך לעשות ככה:

sheep לוורלוק (אתה לא יכול לעשות לחיה שלו כי היא שד)
    להוריד את האימפ\frost nova לvoid walker
    להפגיז את הוורלוק

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    רמה 18 זה לא רמה לPVP, חסרים לך talentים הכרחיים, אז עדיף שתחכה ותעלה ל-70 ואז נדבר.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי Rains
    רמה 18 זה לא רמה לPVP, חסרים לך talentים הכרחיים, אז עדיף שתחכה ותעלה ל-70 ואז נדבר.
    לא נראה לי שהבנת את השאלה...

א. זה לא היה PVP רגיל זה היה duel
    ב.ביקשתי פשוט על המלצה על טקטיקה שכדאי להתשמש בה נגד וורלוק ברמות נמוכות...

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    ברמה כזאת קצת קשה להתחרות נגד וורלוקים\הנטרס
    כי דבר ראשון, וורלוקים הם עושים קסמים שזה נזק גדול ולקוסמים אין כולכך אין איך להתנגד לזה חוץ מלצאת מהתחום של הקסם, דבר שני יש להם את החיה שרודפת אחריך ועושה לך איטורפשין
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    קודם כל האיזון במשחק הוא בשיאו ברמות הנמוכות.. מרמה 40+ האיזון מתחיל להדפק בגלל שבמקום קלאס\יכולת רוב הכוח מושפע מהציוד

דבר שני כמו שאמרו ברמות האלה אין לך הרבה מה לעשות מול פיר קייטינג אבל מה שאתה כן יכול לעשות זה להשתמש במלא INSTANTS ולקוות להוריד אותו מהר מספיק
    אם אתה אנדד אז הרווחת WOTF אם אתה בלף יש לך אינטרפט בשביל הפיר ואם אתה משחק כל דבר אחר כמייג מגיע לך..
    ובעקרון ברגע שתשיג COUNTERSPELL ממש עוד מעט כל העיניין יהפוך להרבה יותר קל

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    תקשיב דבר ראון יש לי גם וורלוק וגם מאג ושתדע שורלוק קורע מאג וזה ידוע...........מאד!!!!!!

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    אני לא בטוח מה אתה יכול לעשות ברמה הזאת אבל ברמה הגבוהה אין לך סיכוי נגד warlock

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי b3nben
    אני לא בטוח מה אתה יכול לעשות ברמה הזאת אבל ברמה הגבוהה אין לך סיכוי נגד warlock
    אז מה הקטע של הPVP במשחק אם הוא כזה דפוק?!

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    האיזון נמצא בחוסר האיזון.
    למרות שולרוק גומר מייג בקלות, יש מי שיחסל ורלוק בקלות, ומי שיחסל אותו בקלות עד שמגיע לכך שמייג מחסל בקלות...
    לכל קלאס יש יריבים קלים יותר ופחות...
    PVP זה לא ממש מאוזן. אבל קרבות של ממש בין אליינס להורד זה כן כי יש הרבה מכל המקצועות, ואז זה עניין של טקטיקה.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    לי יש קוסם FROST רמה 70 (חושב לשנות לאש) ואני אשמח לשמוע כמה טיפים נגד WARLOCK.
    לא רק שהחיה שלו מעצבנת, ל-Warlock יש הרבה מאוד רעלים, אני כקוסם יכול לבטל 1-2, אבל השאר הם לא קללה אלא קסם. זה בלתי אפשרי.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    ה PVP לא דפוק לעזאזל אין שום קשר בין שתי הנושאים רק שתבין PVP כמובן אתה לא אחד על אחד יש איתך עוד 14 אנשים חוץ ממך זתומרת שיש עוד הרבה קלאסים שונים שככה ב PVP האיזון נהיה שווה אם אתה מותקף על ידי WARLOCK בקרב PVP אז מישהו יכול לבוא ולעזור לך אפילו עוד WARLOCK .הקיצר האיזון ב PVP הוא בסדר כי אתה לא נלחם לבד

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי RAYZR
    ה PVP לא דפוק לעזאזל אין שום קשר בין שתי הנושאים רק שתבין PVP כמובן אתה לא אחד על אחד יש איתך עוד 14 אנשים חוץ ממך זתומרת שיש עוד הרבה קלאסים שונים שככה ב PVP האיזון נהיה שווה אם אתה מותקף על ידי WARLOCK בקרב PVP אז מישהו יכול לבוא ולעזור לך אפילו עוד WARLOCK .הקיצר האיזון ב PVP הוא בסדר כי אתה לא נלחם לבד
    אתה קצת בילבלת אותו וסיבכת את זה. מה שדיברת פה זה ה-Battle Grounds.
    הוא דיבר על Duel.
    PVP זה Player Vs Player, לכן אתם לא יכולים להגיד "PVP לא טוב" או משהו בסגנון. זה שם כולל לכול סוגי "ה-PVP" שבליזארד המציאו.
    ככה שבמילים שלך, אתה אומר לו שב-BG יהיה לו יותר קל כי אחרים יעזרו לו, אבל ב-DUEL אפשר להגיד שהוא נדפק. וכן, אני קוסם ואני יודע מה זה.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    לא כי הוא פשוט אמר PVP וב WOW שאומרים PVP מתכוונים ל BG

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי RAYZR
    לא כי הוא פשוט אמר PVP וב WOW שאומרים PVP מתכוונים ל BG
    ומי החליט על זה? כשאני אומר PVP אני מתכוון PVP

וסטרדסט.. ICEBLOCK מוריד את כל הדיבאפים עלייך NUFFSAID שלא לדבר על זה שקאונטרספל טוב נועל את -כל- הסקילים של הלוק חוץ מאימולייט

אגב BG אתמול שיחקתי קצת בBG של 60-69 עם הפלדין שלי (66 והורדתי אנשים ב3 מכות :E יעי @ 23% CRIT) והיה לנו הולי פריסט אחד שריפא אנשים ואני חייב לציין שזה כל כך הרבה יותר כיף מBG רגיל שאף אחד לא שם על אף אחד וכולם מתים תוך חצי שניה P:
    ניצחנו 10 פעמים בערך 3:0 ב15 דקות כל משחק D:

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    c
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    האיזון נמצא בחוסר האיזון.
    למרות שולרוק גומר מייג בקלות, יש מי שיחסל ורלוק בקלות, ומי שיחסל אותו בקלות עד שמגיע לכך שמייג מחסל בקלות...
    לכל קלאס יש יריבים קלים יותר ופחות...
    PVP זה לא ממש מאוזן. אבל קרבות של ממש בין אליינס להורד זה כן כי יש הרבה מכל המקצועות, ואז זה עניין של טקטיקה.
    בתכלס יש בכלל class שמחסל ורלוק בקלות..? ניראה לי שאין.. וארלוקים סוסים

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי dag
    c
    בתכלס יש בכלל class שמחסל ורלוק בקלות..? ניראה לי שאין.. וארלוקים סוסים
    רוג מוריד אותם בשתי מכות
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    תעלה רמות, אל תבזבז זמן עד DUELS בLVL 18...

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    גם ציידים עם BW.. ולוחמים עם FEAR IMMUNITY ואייס מייגס.. ושאדו פריסטס.. ופלדינים עם ציוד נכון (נדיר) ובעקרון כל קלאס שיכול להוריד דוטס ולהיות מחוסן לפיר לפחות לכמה שניות

הרשמה