תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    למשחקים של DS וPSP אין הגבלת איזורים כמו הפס3?
    אני חושב לקנות PSP או כסף או שחור (החדש כמובן), אבל עדיין לא בטוח, עדיין לא החלטתי DS או PSP...רוב הסיכויים PSP.
    בקיצור לענות על שאלת הגבלת איזורים והשאלה השניה גם לענות: מה יותר יפה PSP2000 שחור או כסף? הנה תמונות:

והאחורה נראה גם חלק... אז תענו על שתי השאלות
    עריכה: בחבילה של השחור יש רק את הקונסולה הניידת בכסופה יש את הקונסולה הניידת הכסופה +DEXTER+1GB+FAMILY GUY ON UMD והשחורה עולה 170$ והכסופה 200$ (אבל לחבר שלי יש DEXTER ואני יוכל להשאיל)
    אז לענוות לי על שתי שאלות בבקשה :
    1.הגבלת איזורים לDS ולPSP.
    2.חבילה של הכסוף או של השחורה
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    אני לא אוהב קונסולות ניידות אבל אני עדיין היתי קונה את הPSP כי יש בו המונ דברים קטנים ונחמדים כגון סרטים אינטרנט וכו..
    וגם אני בחיים לא שיחקתי בDS אז אין לי מושג איך הוא
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    למשחקים של DS וPSP אין הגבלת איזורים כמו הפס3?
    אני חושב לקנות PSP או כסף או שחור (החדש כמובן), אבל עדיין לא בטוח, עדיין לא החלטתי DS או PSP...רוב הסיכויים PSP.
    בקיצור לענות על שאלת הגבלת איזורים והשאלה השניה גם לענות: מה יותר יפה PSP2000 שחור או כסף? הנה תמונות:

והאחורה נראה גם חלק... אז תענו על שתי השאלות
    עריכה: בחבילה של השחור יש רק את הקונסולה הניידת בכסופה יש את הקונסולה הניידת הכסופה +DEXTER+1GB+FAMILY GUY ON UMD והשחורה עולה 170$ והכסופה 200$ (אבל לחבר שלי יש DEXTER ואני יוכל להשאיל)
    אז לענוות לי על שתי שאלות בבקשה :
    1.הגבלת איזורים לDS ולPSP.
    2.חבילה של הכסוף או של השחורה
    מישהו יכול לעזור בקשר לשתי השאלות?
    בנתיים אני יותר חושב על השחור כי ראיתי שהמחיר של כרטיס זיכרון 4GB לPSP עולה בEBAY בדולרים 10-20 והם שולחים לכל העולם אבל לא ראיתי מחיר לשלוח (בטח יש כאלה שחינם) לפני שאני אקנה את הכרטיס אני יראה את המשתמש שמוכר ואשאל אם כדאי...
    אני אקנה את הPSP דרך AMAZON (לא צריך לשלם TAX) ואני אקנה יחד עם זה KILLZONE ועוד משחק (צריך עזרה בקשר למשחק), ולחבר שלי יש הרבה משחקים שאני יוכל להשאיל...
    אז לענות לי בקשר לשאלה אם יש לPSP וDS הגבלת איזורים? מה יותר שווה חבילה כסופה או שחורה? (והחבילה של STAR WARS מעפנה, יש ציור מכוער מאחורה...) ולהציע משחק אחד ששווה לקנות עם הPSP (ולמי שיש KILLZONE שיגיב), ראיתי יש משהו MONSTER HUNTER... למי שיש אחד מהמשחקים שיגיב או שיציע משחק אחר למחזיק להרבה זמן.
    בבקשה עזרה, ותודה למי שעוזר
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הרשמה