תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    24.08.2007
    ביום ראשון הקרוב יפתח קורס הסבת טייסים באלעל- טייסים חדשים שמיגיעים לחברה יכלואת לימודיהם.
    כמו בכל קורס כזה VATIL לוקחת חלק בהסבה בסיוע ובהדרכת הטייסים בשימוש בפלייט סימולטור תוכלו לקרוא מספר כתבות כאן:
    ידיעות אחרונות
    JOYSTIQ
    YNET
    וול סטריט ג'ורנל
    במהלך הקורס הזה יזכו החונכים לשבת בשיעורים אמיתיים לחלוטין מאנשי המיקצוע המובילים בתחום התעופה בארץ וילמדו את רזי הטסת ה 767\737\742 מיד ראשונה ולא תחת טים ספיק או ממדריכים כתובים באינטרנט.
    אתמול נערך לחונכים יום הכנה בכיתות באלעל שאותו העברתי, במסגרת יום ההכנה למדו החונכים בין הייתר לתפעל את המוקאפים באלעל ואפילו קצת טסו ,עליהם קצת תמונות שצילמו אלדר- חונך 767 וירדן חונך 742:

עוד קצת תמונות ישנות מהמוקאפים באלעל שהוקמו ומתופעלים על ידי VATIL:

כל פעם שרואים את חניכי הקורסים משתמשים הזה מדהים לראות מחדש מהכוחו של הסימולטור הזה ומה הוא מסוגל לתת.
    צפו לעידכונים מהקורס בהמשך- בין הייתר תמונות מהאימונים וביקורים בשטח האווירי אם יתועדו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    ניראה ממש טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    קצת מפריע לי שב2 תמונות האחרונות בסימולטורים יש סטיקים ולא יוקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2007
    נכתב במקור על ידי Death Spirit
    קצת מפריע לי שב2 תמונות האחרונות בסימולטורים יש סטיקים ולא יוקים.
    אהלן
    התמונה שאתה רואה היא יחסית ישנה ממזמן במוקאפ הזה יש כבר מסך שלישי בצד של הקפטן ויוק בצד של הקצין הראשון + פדלים של CH
    אני אנסה למצוא תמונות מעודכנות למרות שתכלס זה לא נראה שונה :-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ezman
    אהלן
    התמונה שאתה רואה היא יחסית ישנה ממזמן במוקאפ הזה יש כבר מסך שלישי בצד של הקפטן ויוק בצד של הקצין הראשון + פדלים של CH
    אני אנסה למצוא תמונות מעודכנות למרות שתכלס זה לא נראה שונה :-)
    Realism First
    שתף ב-Google+

הרשמה