תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    קבלו:
    http://ps3.ign.com/articles/815/815031p2.html
    אומרים שמערכת הקרב חוזרת על עצמה, פאזלים טיפשיים, גרפיקה מדהימה ושהוא קצר.

אכזבת השנה, מבחינתי לפחות.
    אחרי LAIR (שמקבל כמה ביקורות טובות וכמה פשוט נוראיות) - זאת האכזבה הגדולה ביותר.
    אני תמיד אמרתי שLAIR בסימן שאלה גדול, אבל HS?!
    עכשיו חסר לנו רק שUNCHARTED יאכזב - והלך על הבלעדיים של סוני השנה.

RATCHET יהיה מעולה, בטח מעל 9, אז אני לא דואג.

אבל מHS ציפיתי לכ"כ הרבה! הייתי בטוח שהוא יקבל מעל 9, עם אופציה ל9.5 אפילו.
    אני משער שIGN האמריקאי ייתן לו 8 או משהו כזה, אבל זה עדיין ממש מאכזב...

אני מת על הז'אנר הזה, אז בגלל זה כ"כ ציפיתי לו וחשבתי שהוא יהיה מספיק טוב כדי להחזיק אותי עד GOW3, אבל בקצב הזה - נראה לי שלא יהיה לי PS3.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אני מקווה שמדובר בדעה של אדם אחד. אני אקנה אותו עדיין בתנאי שהוא יקבל מעל 8 בGamespot.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רק רציתי להזכיר שאני הייתי מנבה השחורות על המשחק הזה בגלל המפתחת
    גם רצ'נט יכול להפתיע עם ציונים של 8, לפי מה שראיתי כמעט ואין בו פלטפורמה (רק יריות), השלבים החדשים לא נראים טוב כמו השלב של העיר ויש שם איזה חיקוי מוזר של STAR FOX שלא נראה טוב כמו STAR FOX.
    בכל מקרה, אני מקווה שזה לא המקרה כי אני חולה על האומנות של המשחק וחשבתי שהוא יהיה לפחות משחק של 8.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    על HS תמיד דיברו בחצי חשדנות לגבי הגיימפליי, לעומת זאת משבחים את ראצ'ט בהכל כמעט.

אותי אישית ראצ'ט אף פעם לא עניין בכל אופן, אז על הזין שלי הציון שלו, פשוט צריך נקודת אור כלשהי!

ואגב, הוא לא משחק פלטפורמה, אז תשכח מזה שזה יוריד לו משהו... הוא אקשן-הרפתקאות.

סוני חייבים ששאר הכתבים יהיו מרוצים יותר ושזאת הביקורת הכי גרועה שהוא יקבל, כי חוץ מUNCHARTED זה המשחק ה"בוגר" היחידי שלה השנה.
    ואם הוא לא יהיה מעולה....

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    טוב עריכה: לא שמתי לב שזה IGN
    בכל מקרה חכו ל REVIEW כשיצא המשחק :O
    ו ratchet and clank זה משחק מגניב

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    על HS תמיד דיברו בחצי חשדנות לגבי הגיימפליי, לעומת זאת משבחים את ראצ'ט בהכל כמעט.
    אותי אישית ראצ'ט אף פעם לא עניין בכל אופן, אז על הזין שלי הציון שלו, פשוט צריך נקודת אור כלשהי!
    ואגב, הוא לא משחק פלטפורמה, אז תשכח מזה שזה יוריד לו משהו... הוא אקשן-הרפתקאות.
    סוני חייבים ששאר הכתבים יהיו מרוצים יותר ושזאת הביקורת הכי גרועה שהוא יקבל, כי חוץ מUNCHARTED זה המשחק ה"בוגר" היחידי שלה השנה.
    אם הוא לא יהיה מעולה....
    לא אמרתי שהוא לא יהיה טוב, אמרתי פשוט שהוא לא חסין כדורים מאיזה 80
    אני אפילו חוטא בחטא ההיבריס וכותב ציטוט של עצמי מלפני כמעט חודשיים:
    "בקיצור, הם מעולם לא הוכיחו את עצמם וכרגע הרבה אתרים מדברים על משחק שמנסה להיות GOW אבל לא מצליח בזמן שלא הראו ממנו כלום כשהוא יוצא עוד חודשיים. לא מחשיד אותך אפילו טיפה?
    למה שנה ומשהו אחרי E3 הקודם משחררים תמונה אחת מהמשחק והיא בדיוק באותה זירה שהייתה בדמו לפני שנה? למה כל פעם שיש סרטון "מאחורי הקלעים" של המשחק מדברים שם אך ורק על הסרטוני מעבר והטכנולוגית תפיסת פנים שלהם ואף פעם לא על הגיימפליי עצמו.
    עם כל הרעש והצילצולים שיש מסביב למשחק הזה, לדעתי בסוף הוא יהיה במקרה הטוב משחק של 8 (וגם חצי מזה יהיה על הגרפיקה)."

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אני חושב שRATCHET מקבל יותר מ8.
    הכותרים האחרים בסידרה היו מעולים, ואפשר לומר שRESISTANCE לא היה רע בכלל.
    אז אחרי שהחברה הספציפית הזאת מכירה כבר את הPS3..........
    אני אישית מאוד מצפה למשחק הזה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    כן, צדקת בסוף

ושימו לב לזה:
    http://www.n4g.com/News-61978.aspx
    Development on the beautiful PS3 bruiser Heavenly Sword has finally wrapped up after four long years. It's definitely left developer Ninja Theory in a good mood as well, because they're already thinking up ideas for a sequel - but it looks like the final word is up to Sony.

הם כבר חושבים על השני...
    אבל "זה תלוי בסוני".
    לדעתי, אם סוני חכמים (ובדר"כ הם לא), אז הם יביאו את כל הצוות של GOW3 לסטודיו היקר שעשו בו את קטעי הקישור לHS, ויעשו את GOW3 שם. בהפקה פי 10 יותר גדולה ויעדכנו את המנוע שייראה פי 2 יותר מרשים ואז, רק אז - אני אקנה פס3 לא משנה מה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני סומך ב-100% על הצוות של GOW 3
    קורי עשה משחק אדיר, הרבה יותר מרשים מהמשחק המקורי של דיוויד ג'אפי.
    אין ספק שאם יש משהו שמסוגל לשלוח אותי לחנות לקנות את הקונסולה השלישית שחסרה לי זה GOW 3 (וכמובן השני משחקים שעובד עליהם צוות ICO. כן, הם עובדים על שניים).

ובקשר לזה שצדקתי, בסוף זה באמת יהיה חטא ההיבריס.
    בסוף כל שאר האתרים יתנו לו 9+ ואני אצא חומוס שהזכרתי את הציטוט הזה

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ובקשר לזה שצדקתי, בסוף זה באמת יהיה חטא ההיבריס.
    בסוף כל שאר האתרים יתנו לו 9+ ואני אצא חומוס שהזכרתי את הציטוט הזה
    ספק. ספק גדול בטח הרבה 80+ אבל לפי מה שכתבו (בעיקר על האורך - 6 שעות), כנראה שלא.

ואני מסכים לגבי GOW2.... ו-3.
    הוא יהיה המשחק הכי טוב בדור הזה בטח
    לחשוב שהוא הצליח להוציא כ"כ הרבה מהפס2... אני לא יכול לתאר את מה שייצא מ-3. ואף אחד פה גם לא יכול.

בקשר לצוות של ICO - הם כבר עובדים עליהם איזה 3 שנים, חסר להם שזה לא יעמוד בציפיות, ועוד יותר - שלא יהיה בTGS.
    זהו, מבחינתי TGS זה הנקודה האחרונה השנה... אם הפה שלי לא מגיע לריצפה מאחת מ-2 הקונסולות (ווי לא אופציה) - אז אני לא קונה קונסולה עוד לפחות חצי שנה.
    ברצינות - HS הוא המשחק שהכי ציפיתי לו השנה. (שלא יוצא למחשב)
    תמיד נורא קרץ לי ה360 בגלל GEARS ו TOO HUMAN, ועכשיו גירס מגיע למחשב אז אני לא צריך 360 בשבילו, וTOO HUMAN יוצא בסוף 2008 במקרה הטוב.
    ובפס3 יש לי את FF וMGS, אבל גם הם רחוקים.
    בקיצור - השנה, אם אני קונה קונסולה - אני רק אתאכזב.

אני רוצה לקנות את המכשיר הבא שלי ביחד עם 5 משחקים ממש, ממש מעולים. (שמתאימים לי כמובן, ושלא יוצאים למחשב)
    אני לא חושב שאני אעשה את זה לפני GTA4.
    אני אקנה אחת מה-2 רק בשבילו אפילו ואמכור אותה, אני עד כדי כך פנאט של GTA.

(ואם הוא יאכזב - אני פורש מעולם המשחקים )

אז השנה, אני "אסתפק" בUT3, BIOSHOCK, COD4, MOH:A, CRYSIS וכמובן ORANGE BOX.
    מממ.... מעניין שכולם FP... מגניב.
    בכלל זאת שנת הFP, הא? (ועוד METROID, HAZE ו HALO בקונסולות... והכל ב-5 חודשים! וואו!)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    HAZE יוצא למחשב אז תוכל לשחק אותו שם
    ו-TOO HUMAN יוצא ב-EARLY 2008 ודמו שלו יצא כבר השנה. העיתונות אמורה לשחק בו כבר באוקטובר (כל זה לפי דבריו של דניס דאייק מלפני שבוע).
    MASS EFFECT לא מושך אותך? זה המשחק היחיד שנראה לי מסוגל לעקוף את ביו שוק בציונים השנה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ו-TOO HUMAN יוצא ב-EARLY 2008 ודמו שלו יצא כבר השנה. העיתונות אמורה לשחק בו כבר באוקטובר (כל זה לפי דבריו של דניס דאייק מלפני שבוע).
    MASS EFFECT לא מושך אותך? זה המשחק היחיד שנראה לי מסוגל לעקוף את ביו שוק בציונים השנה.
    אני דיברתי על השנה, אם לא שמת לב.
    שהשנה - אין לי משהו מיוחד בקונסולות, ממש לא אפילו...

ואם TH יוצא לפני הקיץ הבא אני דובי גל.
    זה שיהיה דמו לאו דווקא אומר משהו... ובינתיים קטעי הגיימפליי נראים נורא ואיום, אז אני אפילו מקווה מאוד שהוא לא ייצא ב-12 החודשים הקרובים.

ME מושך אותי בערך כמו עגבת....
    אני לא סובל RPG אמריקאי והוא נראה כ"כ מכני ו... אין לי מלים פשוט לתאר כמה שאני לא מתחבר לזה. אני באמת מעדיף את LAIR על פניו, וLAIR ממש לא מעניין אותי.
    אבל הגרפיקה שלו ממש מדהימה. (של ME) אחת מהיפות ביותר.
    פשוט נראה לי מסובך כ"כ והעיצוב כמו מסע בין כוכבים (שאני לא סובל) ו... בלע! בקיצור.

(אני יודע שאני בדיעת יחיד, וכן - אני יודע שיש לו סיכוי סביר פלוס להכנס ל-10 הגדולים של כל הזמנים)

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    אמרתי לכם (במיוחד לד"ר קאו) שהוא קצר!!! אבל אתם.. לא הקשבתם לי!!!

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    עם כל ההייפ שנצבר סביבו, ואחרי מה שראיתי שקורה להרבה מאוד משחקים מלאי הייפ בזמן האחרון, אני די בטוח שהוא ייפול מביושוק, ויקבל בין 8-9 ברוב האתרים. כן, האנשים שם נראים מציאותיים מקרוב והגרפיקה נחמדה ביותר בכמה קטעים אבל ראינו כבר מה קורה למשחקים שיש להם רק גרפיקה טובה להציע. אני לא בטוח לגבי המשחקיות שלו כ"כ.
    וחומר למחשבה, הביקורות האחרות שנתן מאט ווילס (לא נראה לכם מוזר שRedsteel קיבל אצלו את אותו ציון כמו Resistance כשהממוצע שלו הוא 6?)
    Just Cause: 8.8
    Obscure II: 7.5
    Mario Strikers Charged Football: 8.7
    Super Stardust HD: 8.5
    Picross DS: 9.0
    Elebits: 6.5
    Resistance: 8.0
    Mercury Meltdown Revolution: 7.9
    Bully: 9.4
    Super Rub-a-duck: 2.9
    Red Steel: 8.0
    Rule of Rose: 4.9
    Guitar Hero II: 8.3
    Wario Ware: Smooth moves: 7.8
    Viva Pinata: 8.2
    Reservoir Dogs: 7.5

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    קראת פעם כתבה שמשהו כותב על ME?
    כל כתב שנתקל בדמו של המשחק הזה יוצא בשוק ממנו (בלי משחק מילים לביו שוק).
    המשחק הזה מדהים, ולא בגלל הטריילרים או סרטוני גיימפליי ברשת או הבטחות, זה בא מאנשים ששחקו בו בצורה מסיבית כמו IGN או 1UP.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    (אני יודע שאני בדיעת יחיד, וכן - אני יודע שיש לו סיכוי סביר פלוס להכנס ל-10 הגדולים של כל הזמנים)
    אתה לא בדעת יחיד. גם אני חושב ככה. המשחק נראה סטרילי לחלוטין. אולי בגלל ששני הד"ר חושבים שמשחק צריך להיות מפותח בחדר ניתוח....

אני לא מבין למה ה-Wii זו לא אופציה מבחינתך, אבל אני אפילו לא מתכוון להיכנס לזה.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אז השנה, אני "אסתפק" בUT3, BIOSHOCK, COD4, MOH:A, CRYSIS וכמובן ORANGE BOX.
    מממ.... מעניין שכולם FP... מגניב.
    בכלל זאת שנת הFP, הא? (ועוד METROID, HAZE ו HALO בקונסולות... והכל ב-5 חודשים! וואו!)
    FP שולת!!!11!!!1.

למען האמת זה ממש מפתיע אותי שהמשחק קיבל כזה ציון נמוך. עם כל הייפ שנוצר סביבו לפחות היה אפשר לצפות שסוני היו עושים את המאמצים להפוך את המשחק הזה למשהו קצת יותר... ארוך.
    נו מילא, אני מניח שבלי GTA, כש-HS מאכזב וביושוק עוד לא הוכרז לפס3 (מנסה להיות כמה שיותר פוליטקלי קורקט עבורכם ), השנה של הפס3 נהיתה הרבה פחות טובה.

חבל על סוני. כי עכשיו זה now or never. מי יודע מה יהיה בשנה הבאה, ועם ה-360 והווי במרחק של קרוב לפי 3 (משתנה לפי האתרים עליהם אתה סומך), וללא סימן של השתנות גדולה (למרות שהחודש אכן היתה עליה גדולה במספר הפס3, אך כך היה גם עם ה-360, והווי לא מפסיקה למכור), ועם הילו 3 שיוצא בקרוב...

טוב מי יודע מה יהיה. לפי דעתי עכשיו זה כבר נהיה מעניין.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה נראה לך סטרילי?
    הבעיה עם המשחק היא ששחררו בהתחלה יותר מדי תמונות וכדומה מתחנות חלל ומעט מדי דברים אורגניים יותר.
    יש מאות כוכבים שנמצאים בעשרות מערכות שמש שנמצאות בגלקסיות שונות, הגיוון נמצא, פשוט לא בתמונות והטריילרים הראשוניים.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי F.P
    FP שולת!!!11!!!1.

למען האמת זה ממש מפתיע אותי שהמשחק קיבל כזה ציון נמוך. עם כל הייפ שנוצר סביבו לפחות היה אפשר לצפות שסוני היו עושים את המאמצים להפוך את המשחק הזה למשהו קצת יותר... ארוך.
    נו מילא, אני מניח שבלי GTA, כש-HS מאכזב וביושוק עוד לא הוכרז לפס3 (מנסה להיות כמה שיותר פוליטקלי קורקט עבורכם ), השנה של הפס3 נהיתה הרבה פחות טובה.

חבל על סוני. כי עכשיו זה now or never. מי יודע מה יהיה בשנה הבאה, ועם ה-360 והווי במרחק של קרוב לפי 3 (משתנה לפי האתרים עליהם אתה סומך), וללא סימן של השתנות גדולה (למרות שהחודש אכן היתה עליה גדולה במספר הפס3, אך כך היה גם עם ה-360, והווי לא מפסיקה למכור), ועם הילו 3 שיוצא בקרוב...

טוב מי יודע מה יהיה. לפי דעתי עכשיו זה כבר נהיה מעניין.
    הביקורת היא מIGN, שזה אתר אחד.
    לא צריך לקבור את המשחק עדיין.
    ואגב, זה רק עניין של זמן עד שיתנו הצהרה עם ביושוק יצא לPS3 או לא.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי origlo
    הביקורת היא מIGN, שזה אתר אחד.
    לא צריך לקבור את המשחק עדיין.
    ואגב, זה רק עניין של זמן עד שיתנו הצהרה עם ביושוק יצא לPS3 או לא.
    הם לא יתנו הצהרה שהמשחק לא יוצא. הם יתנו שהוא יוצא אם הוא יוצא אבל הם לא יצאו בהצהרה שהוא לא (אלה אם יתחקרו את קן לוין בראיון או משהו).

הרשמה