תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אהלן אנשנושים

בזמן האחרון נתקלתי בכמה אנשים שלא ממש מכירים את התוכנה המעולה: Hamachi .
    החלטתי לתת פה מדריך מלא על התוכנה הזאת ובסופו של דבר המדריך יפתור לרובכם הרבה בעיות של "מארח מתארח" כאשר אתם משחקים אונליין מול חברים.

אני בטוח שלפחות אחד מהקוראים כאן נתקל בבעיה כזאת או אחרת כאשר הוא מנסה לשחק מול חבריו *אונליין*.
    אלו שלא נתקלו קראו את האשכול הבא יכול להיות שבעתיד תפתיע אתכם איזו תקלה נחמדה או לחלופין אתם מעוניינים לשחק במינימום פינג ומקסימום הנאה.

בפשטות מה בעצם עושה התוכנה?
    מבחינתכם, גיימרים, התוכנה מאפשרת לכמה מחשבים מרוחקים, שלא נמצאים בטווח של כבל או לחלופין רשת אלחוטית, להיות מחוברים תחת רשת אחת מאובטחת כאילו היו מחוברים אחד לשני בכבלים באותו חדר.
    בנוסף לאפשרות זאת ישנם עוד מספר אופציות שהתוכנה מאפשרת: גישת רימוט לכל מחשב ושרת המחובר לתוכנה, עבודה ללא צורך בשימוש הפיירוול ועוד מגוון של דברים.

לפני שנתחיל במדריך אתם תצטרכו להתאבזר בכמה "מצרכים":
    א. משחק: בעל האפשרות לשחק ברשת "LAN" (משחק ברשת) .
    ב. חבר: ברגע שתבצעו את המדריך אני בטוח שתרצו לבדוק אם התוכנה עובדת ולשחק עם מישהו נוסף
    ג. התוכנה עצמה: תוכלו להוריד אותה מהאתר www.hamachi.cc .

הורדת התוכנה:
    הכנסו ללינק הבא: https://secure.logmein.com/products/...i/download.asp
    מלאו את הפרטים: שם, אימייל, טלפון (תפברקו משהו), באפשרות האחרונה בחרו- gaming ולחצו SUMBIT .
    בחלון הבא הורידו את הקובץ תחת הכותרת WINDOWS (הכותרת הראשונה) ע"י הקשה על הלחצן DOWNLOAD .

התקנת התוכנה:
    במסך הראשון: לחצו Next
    במסך השני: סמנו וי בריבוע המסמן I accept ולחצו Next
    במסך השלישי: הורידו את הוי מהריבוע הראשון וסמנו וי בריבוע השני ולחצו Next
    במסך הרביעי: אם אתם מתכוונים לעשות שימוש של שיתוף קבצים או שליטה מרוחקת על שרתים וכדומה סמנו את הוי אם לא - ואתם מתכוונים לשימוש במשחקים בלבד השאירו אותו ריק.
    במסך החמישי: סמנו את העיגול הראשון (מתאים למשחקים- גרסא חינמית)
    במסך השישי: לחצו INSTALL וחכו מספר שניות עד להשלמת ההתקנה ולחצו לאחר מכן Next
    במסך השביעי: לחצו Finish

הפעלת התוכנה והשימוש בה:
    לאחר שהתקנתם את התוכנה - התוכנה תעלה באופן אוטומטי על המסך שלכם בצעו אחר ההוראות וההסברים הבאים:
    אם התוכנה לא מתחברת לכם באופן אוטומטי -> לחצו על כפתור ההפעלה הממוקם בתחתית החלון בצד שמאל.
    כעת חכו שהתוכנה תתחבר (תוכלחו לראות אם היא מחוברת בעזרת האייקון הממוקם על שורת המשימות שלכם - 3 נורות ירוקות !מחובר!)

כעת הכרות קלה עם התוכנה:
    ישנם שלושה כפתורים מרכזיים בתוכנה שלנו הממוקמים בתחתית חלון התוכנה: (משמאל לימין) תפריט אישי, יצירה והתחברות לרשת, סגירה/הפעלה של התוכנה .
    כעת נשתמש בכפתור השני כדי ליצור / להתחבר לרשת מסויימת .
    תוכלו לפתוח רשת משלכם ע"י create a new network או להחתבר לרשת קיימת ע"י Join ...
    בשביל המדריך תוכלו להכנס לרשת הקיימת שאני נוהג לבקר בה:
    שם הרשת: Wc3.il
    סיסמא לרשת: 123

*יש להקפיד על אותיות גדולות וקטנות!

ברגע שאתה וחברך נכנסת שניכם לאותה רשת תוכלו להשתמש באפשרות "רשת ביתית".
    חשוב לציין שבמשחקים השונים, אצלך ואצל חברך, על הגרסא להיות זהה!

מקווה שתשיכלו ותשתמשו בתוכנה הזאת לאחר המדריך הקצר הזה,
    מיכאל.

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    באר שבע
    תודה!
    רגע זה רק אם אני רוצה לשחק עם מישהו ספציפי או בכלל כדי להתחבר לשרת?
    אני לא מצליחה להתחבר לשרת הכללי של המשחקים (אני מחזיקה בעותק מקורי של המשחק...).
    "I've learned a very important lesson today... Never negotiate with a sociopath."

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    תודה אחי

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    תודה רבה יוסף ללינקיה שתקום.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי cobHateCrew
    תודה!
    רגע זה רק אם אני רוצה לשחק עם מישהו ספציפי או בכלל כדי להתחבר לשרת?
    אני לא מצליחה להתחבר לשרת הכללי של המשחקים (אני מחזיקה בעותק מקורי של המשחק...).
    כדי לשחק נגד מישהו ספציפי.
    בכל אופן נסי להפעיל את התוכנה ולהכנס לשרת הראשי של המשחק - לפעמים התוכנה פותרת בעיות של פיירוול ובעיות שונות שהראוטרים למניהם גורמים.

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    מלך!!

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    יפה מאד אחי, אבל תמונות למדריך היו עוזרות בהרבה יותר מאשר הכתיבה הזאת.

הרשמה