תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    יש לי מנהג כזה שכל סוף חופש גדול אני קונה איזה משחק, חשבתי איזה משחק תפקידים טוב, אני אשמח למשחק תפקידים מתקדם ויותר מסובך, אני כבר התנסתי במשחקים רבים ואני רוצה משהו מאתגר.
    משחקים שכבר שיחקתי בהם (מה שאומר שאל תציאו לי אותם) הם-
    Oblivion, Kotor 2, Fable.
    חשבתי אולי על המשחק Gothic 3, שווה? אולי Titan Quest??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    KOTOR הראשון שיחקת?

ויש לך מחשב חזק מספיק בשביל G3? כי אם כן זה אחלה משחק (שיחקתי רק בדמו המחשב שלי לא מריץ את המלא?)
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Duckion`
    KOTOR הראשון שיחקת?

ויש לך מחשב חזק מספיק בשביל G3? כי אם כן זה אחלה משחק (שיחקתי רק בדמו המחשב שלי לא מריץ את המלא?)
    שמעתי בזמנו ש-Kotor הראשון גם הצלחה גדולה, אבל כבר שיחקתי בשני, ותאמין לי שהספיק זה משחק שצריך לחרוש עליו, אז אני רוצה להתנסות במשהו אחר.
    אני אנסה את הדמו של Gothic 3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    KOTOR הראשון כל כך הרבה יותר טוב מהשני
    ככה שאם שיחקתי בשני אתה לא יודע מה אתה מפסיד בראשון
    שהיה כמעט או מושלם בכל בחינה
    לעומת השני שהיה פשוט לא גמור ומלוטש
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    אם אתה מחפש האק אנד סלאשים - By all means, לך על Titan Quest או על Dungeon Siege 2. עומק וסיבוך לא תמצא ממש. תנסה את The Elder Scrolls III: Morrowind, אם לא ניסית עדיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Xombie
    אם אתה מחפש האק אנד סלאשים - By all means, לך על Titan Quest או על Dungeon Siege 2. עומק וסיבוך לא תמצא ממש. תנסה את The Elder Scrolls III: Morrowind, אם לא ניסית עדיין.
    אני פחות אוהב Hack & Slash, אבל Titan Quest נשמע נחמד, Dungeon Siege אין סיכוי, משחק התפקידים השנוא עלי בכל הזמנים, ואני לא מוצא כל כך סיבה לשחק במורווינד אחרי ששחקתי באובליביון, חוץ מזה שחקתי כל כך הרבה באובלביון שאני כבר לא יכול יותר.
    בנתיים אני רוצה לנסות את הדמו של Gothic 3, הסתכלתי ב-System Requirements Lab, ואחרי הבחינה, התוצאות הראו שהמחשב שלי עובר את הדרישות המומלצות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Zakk
    אני פחות אוהב Hack & Slash, אבל Titan Quest נשמע נחמד, Dungeon Siege אין סיכוי, משחק התפקידים השנוא עלי בכל הזמנים, ואני לא מוצא כל כך סיבה לשחק במורווינד אחרי ששחקתי באובליביון, חוץ מזה שחקתי כל כך הרבה באובלביון שאני כבר לא יכול יותר.
    בנתיים אני רוצה לנסות את הדמו של Gothic 3, הסתכלתי ב-System Requirements Lab, ואחרי הבחינה, התוצאות הראו שהמחשב שלי עובר את הדרישות המומלצות.
    להגיד לך את האמת Morrowind הוא מאוד שונה מOblivion. נכון כשאתה מתרגל לנוחיות ולסטנדרטים שיש באובילביון קשה לחזור למורווינד. אבל אחרי הכל, מורווינד זאת חוויה שונה, גם במשחקיות וגם במקום ההתרחשות. הוא יותר עמוק מאובליביון ולא פחות מהנה אם אין לך בעיה לקרוא את כל השיחות כטקסט ללא דיבוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Xombie
    להגיד לך את האמת Morrowind הוא מאוד שונה מOblivion. נכון כשאתה מתרגל לנוחיות ולסטנדרטים שיש באובילביון קשה לחזור למורווינד. אבל אחרי הכל, מורווינד זאת חוויה שונה, גם במשחקיות וגם במקום ההתרחשות. הוא יותר עמוק מאובליביון ולא פחות מהנה אם אין לך בעיה לקרוא את כל השיחות כטקסט ללא דיבוב.
    אל תדאג באנגלית אני טוב מאוד, מזכיר שהייתי כולה בן 11 (טוב זה לא כזה מזמן אבל עדיין 3 שנים...) קראתי שיחות ארוכות ומתסכלות של Kotor 2 ו-MGS2.
    עדיין תקוע לי בראש כל מיני שמות מ- Patriots, Fox Unit - MGS2 וכמובן האיגוד הרציני החשוב והמתקדם ביותר במשחק - The La Le Lu Li Lo, אה איזה שם נהדר
    טוב בו נחזור למשחקי התפקידים, אני לא בטוח שאם אני קונה משחק אחד כדי לי מורווינד...

עריכה: עכשיו ראיתי גם ש-NWN 2 נראה מדהים, הוא בתשלום חודשי??
    כדי כבר לוותר עליו ולחכות ל-Age of Conan??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    NWN2 הוא לא בתשלום חודשי הוא לא המוני בידיוק
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Duckion`
    NWN2 הוא לא בתשלום חודשי הוא לא המוני בידיוק
    טוב אז זאת אפשרות אני אראה... שמעתי שגם ל-Gothic וגם ל-NWN2 יש גרפיקה מהממת למחשב טוב כמו שלי, מזל שזכיתי במנוי Extreme אני מוריד את הדמו במהירות 300kb
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    אם גרפיקה חשובה לך, לך על גות'יק או NWN2.
    אם לא, ועוד לא שיחקת בבאלדור'ס גייט, אתה חייב לקנות אותו. מוכרים חבילה של כל הסדרה כולל ההרחבות, שזה ממש חובה לכל שחקן תפקידים.
    ישנם 10 סוגי אנשים בעולם:
    אלו שיודעים לספור בבינארית, ואלו שלא.
    -מתכנת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Collected
    אם גרפיקה חשובה לך, לך על גות'יק או NWN2.
    אם לא, ועוד לא שיחקת בבאלדור'ס גייט, אתה חייב לקנות אותו. מוכרים חבילה של כל הסדרה כולל ההרחבות, שזה ממש חובה לכל שחקן תפקידים.
    אני באמת צריך לשחק עוד ב-Baldurs Gate, אחד משחקי התפקידים הטובים בכל הזמנים, אבל אני מטורף על גרפיקה...

עריכה: טוב עכשיו הסתכלתי וקראתי על NWN2 ועל Gothic, נראה לי אני אקנה NWN2 גם גרפיקה טובה יותר, סגנון משחק קצת יותר שונה ומיוחד, ורשת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    ה KOTOR הראשון הרבה יותר מוצלח עכשיו NWN2 מישחק נחמד אבל הראשון יותר יפה ניראה לי
    TQ זה אחד המישחקים האהובים עליי GOTHIC אני פשוט שונא את המישק הזה
    נכתב במקור על ידי BulleT KnD
    מי זה קספרסקי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    למה לעזאזל הקפצת את הדיון?
    זה מאוגוסט הדיון הזה..

שתף ב-Google+

הרשמה