תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אי אפשר שלא להבחין שבזמן אחרון פעילות הקהילה ירדה לשפל חסר תקדים. והדבר המדהים הוא - שבין לילה.
    גם טורניר הרוקטיר - אתם הרי רציתם אותו. אתם יכולים לתת לי סיבה אחת למה משחק אחד בכל ללא שוחק? באמת שאני לא מבין מה האינטרסים שלכם פה... :\
    יש פה מישהו שבכלל יענה לי?
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אישית - אני מרגיש שנהיה מאוד משעמם. השרתים פעילים, הונט שורץ, אבל בפורומים פשוט אין משהו מעניין להגיב עליו - וכשאין משהו מעניין, אף אחד לא יגיב. משעמם פה.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    הרסת תקהילה
    ברצינות, המשחק כבר לעוס אש, עד שיוטי 3 יצא לפחות,ואז יהיה פיצוץ
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    הניובים אמורים להגיב לא?
    ANYWAY
    פשוט הרבה חומר איכותי עזב את הפורום, וכרגע המצב דיי משעמם.
    ביי
    ם=

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    יש נושא מעניין אחד.... (*אהמ* huxley *אהמ*)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    הרסת תקהילה והפסקת את כל הדברים שהחזיקו את האנשים באנריל, במקום לתמוך בקהילה הוותיקה אתה תומך בקהילה של הדמו על חשבון הפינגים בשרתים למשחק המלא, נזכרת להוריד TAM ו-CA הרבה מאוחר מידי אחרי שלכולם כבר נמאס ואני מניח שמה שנשאר עכשיו זה לסיים את הסרט ולחכות ליוטי3.

מקווה מאוד שעד אז תקבל קצת שכל.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    רמלה
    אני עם גיא.
    [ועם אמא שלו אבל זה סיפור לפעם אחרת].
    קיצר , תתחיל בזה שתסגור את כל השרתים של הדמו ואת שרת הרוקטיר , ככה שיש רק שני שרתים פועלים והם ה1V1 והמולטימוד , תתחיל ללחוץ על עידן לתחזק את השרת כמו שצריך , בקיצור תעשה הכל כדי שנעביר את הכמה חודשים האלה עד נובמבר בצורה חלקה , תן ל2K4 למות בשקט ודי עם המכות חשמל [טורנירים].
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    גיא יא חכם.
    אם "הרסתי את הקהילה" - הדעיכה הייתה איטית ופרוגרסיבית.
    קל להגיד "הרסת את הקהילה" כשקורה משהו רע, ואתה מתרץ את זה ע"י האשמת אנשים שאתה לא מסכים איתם.
    תראה לי קו לוגי שבו משהו מתחיל בפעולה שלי, ונגמר בכך שנעלם לך העניין להגיב בפורום. לא להגיד "לא הורדת CA בזמן" כי אין שום פאקינג קשר.

אתם רוצים להגיד לי שבגללי אתם לא רוצים לשחק בטורניר? אתם צוחקים איתי?
    הכל מתחיל ונגמר בכך שאתם רוצים לשחק. משם אני ממשיך לארגן לכם טורנירים שתשתתפו בהם, הם גוררים פעילות, והפעילות גוררת פרסים.
    במידה ואתם בכלל לא רוצים לשחק - בלי שום קשר לפרסים, לא פרסים, טורנירים לא טורנירים - אין בכלל על מה לדבר... זה כמו לפתוח בנק - זה לא משנה אם הריבית גבוהה, השירות גרוע או מה שלא יהיה - אם לא יהיה כסף ללקוחות שלך - הבנק יהיה חסר תועלת.

מי אתם מצפים שיצור את התוכן המעניין? אני מביא לפורום מה שאני רק יכול, ואתם לא יכולים להגיד שלא. אולי אני "לא משחק" אבל על תוכן אני חורש... איפה התרומה שלכם? מתי בזמן האחרון אתם פתחתם דיון מעניין עם מעל 50 תגובות? זה כמו שנכנסים לשרת - אם רואים שרת ריק ולא נכנסים, הוא ממשיך להיות ריק. הדרך היחידה למלא את השרת היא שמישהו יכנס ראשון. אז למה שלא תפתחו דיון על משהו שמעניין אותכם? אפילו אם הוא לא ממש קשור לאנריל... אתם יודעים שאני לא מקפיד על תוכן הפורום בקטע של OT, אז תנצלו את זה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    חאלאס לוגיקה והיגיון, תבין כבר המשחק הזה זה אמוציות נטו
    עם כל ההגבלות שעשית בזמנו, חוקים עלק הורדת להרבה פה את החשק והאנרגיה
    קו לוגי, קו שמוגי
    אנשים אוהבים שכונה וכיף, ולא משמעת כמו במטכ"ל
    אבישי, אתה אדם קריר ואגוצנטרי
    אם תצליח לשלב מעט יותר אמוציות ורגש באופי שלך, תגיע רחוק מאוד!
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא, המשחק הוא לא שכונה... אולי חלק מהאנשים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    קצרין
    זה לא שפעם בגיימר היינו מריצים טורנירים יותר טוב...
    חוץ מזה..אני מבין שההנהלה הגבוהה לוחצת עליך להחיות את הפורום..
    אול מייטי צביקי! |:|
    IAF.101~Pizza-טייס סדיר בטייסת 101 הוירטואלית.
    http://www.101vfs.2ya.co.il
    Mr.Redeemer - The Legend
    Member of-First Robotics Competition-2nd Place of 2006
    LighTeam #1957
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה איכפת לי מההנהלה בדוגרי? איכפת לי מזה שהפורום, הפנים של הקהילה, גוסס.
    חוץ מזה, איכפת לי אישית מזה שאני משקיע בלארגן טורנירים (או יותר נכון - משקיע בלהציק לעידן שיארגן את מה שצריך לטונירים), ובסוף אין לכם זין להזיז אצבע כדי לשחק! לשחק אתם לא מוכנים!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    חאלאס לנסות להחיות את הקהילה בעזרת כל מיני טורנירים מטומטמים, המשחק נמאס עלינו ויצא כבר מכל החורים, המינימום שאתה יכול לעשות זה לפחות לשמור על רמת משחק גבוהה בשרת באמצעות פינגים טובים ושרת יציב ואתה עושה בידיוק ההפך, אתה מעדיף לתמוך בשרת לשחקנים שמשחקים בדמו של משחק בן 3 שנים שמת עוד חודשיים על חשבון השרתים של השחקנים הוותיקים שכמעט אי אפשר לשחק בהם יותר הודות לעומס שמפעיל שרת ONS. אני כבר אמרתי לך מה אני חושב לגבי "בהלת החדשים שלך", אני חושב שאתה מאוד מאוד מטומטם שנזכרת לעשות את זה דווקא חודשיים לפני שהמשחק הזה ימות ואני חושב שאתה עוד יותר מטומטם אם אתה חושב שאנחנו נצטרך לרדוף אחרי אנשים בשביל שהם יבואו וישחקו יוטי3.

מה שאני מציע לך לעשות זה להעיף תשרת אונס לדמו, מי שירצה מעכשיו לשחק יצטרך לקנות את המלא, להחזיר את השרתים הראשיים לקדמותם, להעיף רוקטיר כי זה באמת לא מה שחשבתי, מוד שיכל להיות הרבה הרבה יותר טוב אם היו משקיעים בו טיפה יותר מחשבה..

בקיצור תן למשחק למות בשקט ותן לנו להנות מה-2-3 חודשים שנשארו במקום להרוס לנו אותם עם שרתים של 32 פינג ו-10 PL קבוע בשביל שלנובים שאין להם אפילו תמשחק המלא יהיה איפה להעביר חודשיים במשחק שהם לא שילמו עליו שקל.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    חאלאס לוגיקה והיגיון, תבין כבר המשחק הזה זה אמוציות נטו
    עם כל ההגבלות שעשית בזמנו, חוקים עלק הורדת להרבה פה את החשק והאנרגיה
    קו לוגי, קו שמוגי
    אנשים אוהבים שכונה וכיף, ולא משמעת כמו במטכ"ל
    אבישי, אתה אדם קריר ואגוצנטרי
    אם תצליח לשלב מעט יותר אמוציות ורגש באופי שלך, תגיע רחוק מאוד!
    טומי מרגיש חכם "אמוציות" עלק.
    ברור לך שזה "רגשות", כן? "אם תצליח לשלב מעט יותר רגשות ורגש באופי שלך"....

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    אקסטא עזב הקהילה מתה

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי xtAz
    אקסטא עזב הקהילה מתה
    אפילו לך מצאנו מחליף D:
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    ken hh zodek
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    חאלאס לנסות להחיות את הקהילה בעזרת כל מיני טורנירים מטומטמים, המשחק נמאס עלינו ויצא כבר מכל החורים, המינימום שאתה יכול לעשות זה לפחות לשמור על רמת משחק גבוהה בשרת באמצעות פינגים טובים ושרת יציב ואתה עושה בידיוק ההפך, אתה מעדיף לתמוך בשרת לשחקנים שמשחקים בדמו של משחק בן 3 שנים שמת עוד חודשיים על חשבון השרתים של השחקנים הוותיקים שכמעט אי אפשר לשחק בהם יותר הודות לעומס שמפעיל שרת ONS. אני כבר אמרתי לך מה אני חושב לגבי "בהלת החדשים שלך", אני חושב שאתה מאוד מאוד מטומטם שנזכרת לעשות את זה דווקא חודשיים לפני שהמשחק הזה ימות ואני חושב שאתה עוד יותר מטומטם אם אתה חושב שאנחנו נצטרך לרדוף אחרי אנשים בשביל שהם יבואו וישחקו יוטי3.

מה שאני מציע לך לעשות זה להעיף תשרת אונס לדמו, מי שירצה מעכשיו לשחק יצטרך לקנות את המלא, להחזיר את השרתים הראשיים לקדמותם, להעיף רוקטיר כי זה באמת לא מה שחשבתי, מוד שיכל להיות הרבה הרבה יותר טוב אם היו משקיעים בו טיפה יותר מחשבה..

בקיצור תן למשחק למות בשקט ותן לנו להנות מה-2-3 חודשים שנשארו במקום להרוס לנו אותם עם שרתים של 32 פינג ו-10 PL קבוע בשביל שלנובים שאין להם אפילו תמשחק המלא יהיה איפה להעביר חודשיים במשחק שהם לא שילמו עליו שקל.
    התזמון היה אמור להיות בתחילת החופש הגדול. לצערי, היו פורייקטים שדרשו תשומת לב קודמת ע"י המתכנתים, כך שלא יכולנו להעלות את הכל מוקדם יותר (למרות שהרעיון לטרוניר הזה עוד קיים ממרץ).
    לא נצטרך לרדוף אחרי חדשים, אין ספק. הדמו יהיה מוצף בהם. אבל השאלה היא - מי ישאר? מי יראה לחדשים בדמו, שיש גם רמה במשחק?
    הותיקים.
    אפילו חודשיים של וותק ב- ut2004 יכולים להפוך עולמות כשזה מגיע לנאמנות למשחק\סדרה, ולפעילות עתידית בקהילה.
    אותם אנשים שעכשיו ישחקו בטורניר האונסלוט יהיו כח עזר מאוד חשוב לקהילה הותיקה כשיגיע UT3, ולדעתי גם יהיו הגרעין הרציני לעתיד היותר רחוק, כשהקהילה הותיקה לא תהיה פה.
    אז ששששש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    אין תחליף לאקסטא האגדי...

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    התזמון היה אמור להיות בתחילת החופש הגדול. לצערי, היו פורייקטים שדרשו תשומת לב קודמת ע"י המתכנתים, כך שלא יכולנו להעלות את הכל מוקדם יותר (למרות שהרעיון לטרוניר הזה עוד קיים ממרץ).
    לא נצטרך לרדוף אחרי חדשים, אין ספק. הדמו יהיה מוצף בהם. אבל השאלה היא - מי ישאר? מי יראה לחדשים בדמו, שיש גם רמה במשחק?
    הותיקים.
    אפילו חודשיים של וותק ב- ut2004 יכולים להפוך עולמות כשזה מגיע לנאמנות למשחק\סדרה, ולפעילות עתידית בקהילה.
    אותם אנשים שעכשיו ישחקו בטורניר האונסלוט יהיו כח עזר מאוד חשוב לקהילה הותיקה כשיגיע UT3, ולדעתי גם יהיו הגרעין הרציני לעתיד היותר רחוק, כשהקהילה הותיקה לא תהיה פה.
    אז ששששש
    מה קשור וותק? אנשים ישחקו במשחק בגלל שהם מתעניינים בו, ואנחנו לא נצטרך לרדוף אחריהם בשביל שיצטרפו לקהילה כי אם המשחק יהיה ממכר וטוב הם יצטרפו מעצמם בידיוק כפי שהיה ביוטי2004 וביוטי99.

ותיקים? אם נובים שמשחקים חודשיים בדמו נחשבים מבחינתך לכאלה שיהיו וותיקים כשיוטי3 ייצא אז ישך בעיה קשה. בוא ניצא קודם כל מנקודת הנחה ש-80% מהשחקנים שמשחקים בדמו בכלל לא ימשיכו ליוטי3 ואפילו לא יחשבו לקנות יוטי2004, וגם אז, אין דבר כזה וותיקים לא וותיקים ביוטי3 כולם מתחילים מ-0, רק האיימינג ישחק תפקיד, לנובים לא תהיה בעיה להשתלב.

בכל מקרה כעיקרון התפיסה שלך שהטמבלים שמשחקים בדמו יהוו את הקהילה המרכזית לשנים הבאות היא טיפשית ביותר. לדעתי, אנשים שמשחקים כל כך הרבה זמן בדמו ולא מוכנים להשקיע 50 שקל בשביל לקנות את המשחק לא יכולים להיות חלק מהקהילה, בטח ובטח שלא כשיוטי3 יצא ויצרוך מחשב פי 10 יותר חזק ויעלה פי 10 יותר.

חוץ מזה יש מספיק קהילה כבר עכשיו, חלקנו נעוף לצבא בסוף השנה הזאת אבל בהחלט לא החלק המשמעותי, אני מעריך ש-80% לפחות מהקהילה של יוטי2004 תמשיך ליוטי3 וכללתי בחישוב את כל אלה שמתגייסים/לא יכולים להריץ תמשחק/, אז מספיק "וותיקים" בהחלט יהיו לך. זה שאתה הולך לצבא/עתודה עוד מעט ( ברוך השם ) לא אומר שאתה זה כולם, ועד שכללל הקהילה שלנו תתגייס ותפנה למקומות אחרים אני מבטיח לך שתהיה כבר קהילה אחרת שתיווצר מעצמה.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה