תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    YEY, קיבלתי את השטויות שהזמנתי מ EBAY!
    הזמנתי 2 סטים של כיסויי סיליקון, כבל קומפוננט ומדבקה מעוצבת ל WII במחיר מצחיק לאומת הארץ - 34$ כולל משלוח עד הבית.

הזמנתי מ 2 ספקים לכן שלמתי על משלוח פעמיים, ניתן לשלב באותה הזמנה כמה מוצרים בדמי משלוח מופחתים.

ממליץ בחום על הספקים שנתנו שירות מעולה ומשלוח מהיר מאד - 5 ימים, הוזמן בראשון היה בחמישי כאן, בבית!
    • shopacc88 - מוכר כל תוספת אפשרית ל WII - תומך במשלוח של כמה מוצרים יחד.
    • www-dansdecals-com - מוכר מדבקות מעוצבות לכל הקונסולות, דברים יפים בטירוף!
    אם משהו מחפש לחסוך, מומלץ בחום

כמה תמונות: http://landroverz.com/pics/Wii_Skin/
    היה קצת מעצבן עם הבועות אוויר אבל יצא סבבה לגמרי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    תתחדש !נדמה לי שאני ינסה את EBAY פעם אחת אבל לפני שאני קונה אני אבדוק פה ואשאל.
    איזה צבעים קנית של סילקון? לא ראיתי את התמונות.
    גם אני קניתי 2 סטים סיליקון (לשלט ולנונצ'ק) אחד שחור והשני לבן. שמתי תמונה שלהם בהודעה.
    אני מציע לכולם לנסות את השלטים עם הסיליקון זה נוח וגם לא מזיעים על זה (דיי מגעיל שכל החברים שלך מזיעים לך על השלט...) אבל אחרי הרבה זמן שמשתמשים בסיליקון מרגישים שרוצים לחזור לרגיל ואז חוזרים ואז עוד פעם רוצים לחזור לסיליקון (זה כמו לקבל שלט חדש כל פעם ^ - ^.
    בתמונה ששמתי יש שלט ונונצ'ק שחורים עם אפור ושלט ונוצ'ק (למרות שקשה לראות שיש לנונצ'ק) עם לבן ושקוף
    ????? ??????? ????? ???????
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    קניתי בול כמו בתמונה, אחד לאחד.
    סט שחור וסט שקוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    לי יש סיליקון ירוק ולבן שקניתי מאנג'ויסטיק. אחלה מוצר! חוץ ממבפייפר מריו שהפסים נגד החלקה מציקים כשמחזיקים את השלט הפוך.
    שתף ב-Google+

הרשמה