תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אירוע המשחקים של Vgames

ביום שני, 27.8, בשעה 12:00-15:00 אנחנו מקיימים מפגש משולב של כל קהילות משחקי התפקידים: שולחניים, ממוחשבים, משחקים המוניים ו-Neverwinter. בתוכנית: חמש עמדות PS2 משלנו, ושולחן משחקים עם מדריך צמוד (אני!). הכל חופשי-חופשי, כמו הסלטים בשווארמה!

איזה משחקים נריץ?

מנצ'קין
    להרוג ת'מפלצות, לגנוב ת'אוצר, לדקור את חבריך בגב
    משחק זוכה פרסים זה תופס את המהות של הרפתקת מבוך... בלי הקטע המעצבן של משחק תפקידים. אתה וחבריך מתחרים מי יהרוג יותר מפלצות וישיג יותר חפצי קסם. ואיזה חפצי קסם! קסדת חרמנות, מגפי בעיטה-בתחת, שרביט קטיושות או מסור של שיסוף איברים. חסלו את המתפרקלקון ואת ההך-בראש, והתקדמו אל הדרקון האטומי...

מצודות
    משחק קלפים של בגידות ותככים
    מצודות הוא משחק של עורמה, העמדת פנים, הסקה וחשיבה, המאוייר באיכות יוצאת דופן. השחקנים מתחרים ביניהם מי יהיה ראשון לבנות עיר משל עצמו. בכל סיבוב משחק עוטים על עצמם השחקנים בחשאי תפקיד מלך, מכשף, גנב, מתנקש, אדריכל, בישוף, גנרל, או סוחר, ומנסים לעשות שימוש ביכולותיהם המיוחדות של תפקידים אלו לקידום מטרתם ולנצח במשחק

דראקון
    משחק פנטזיה פשוט ומגוון
    דראקון הוא משחק משעשע של מלכודות, תכסיסים ומרדפים. בנו את מאורתה של דרקון חלק אחר חלק בעודכם מתחרים על הפרס ומנסים לסכל את תוכניות יריביכם בכל צעד. בכל פעם שתציבו חלק, דבר אחר עלול לקרות.

מגה-פיצוץ
    משחק קלפים מהיר וקטלני
    ב-"מגה-פיצוץ" שולט כל שחקן בספינת דגל וצי ספינות חלל אימתני. כמפקד הצי, עליך להגן על ספינת הדגל שלך תוך ניסיון לפוצץ את ספינת הדגל של יריבך באמצעות קרני-לייזר, להקי מפציצים, וכל כח האש של הצי שלך - כולל המגה-פיצוץ הקטלני.

ובנוסף מספר משחקי קלפים ולוח באנגלית: King's Blood, Once Upon a Time, Colossal Arena, וכנראה שעוד. שולחן משחקי הלוח יהיה פתוח מתחילת המפגש ועד הערב.

לפרטים נוספים על מסיבת המשחקים, כולל מיקום ודרכי הגעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    הייתי מתצ לבוא....

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני מבין שבכוונה אין משחקי אבטרטגיה כבדים, חבל. לא נורא אולי אני אוכל ללמוד סוף סוף את Once Upon a Time.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    OUAT הוא אחלה משחק שבעולם.

בכוונה אין משחקים כבדים, יהיה רעש, יהיו הרבה אנשים ובשאיפה כולם ירצו לשחק. אבל, אם תרצו לארגן מפגש יותר נרחב לחברי הפורום, עם משחקי לוח ארוכים יותר - נעזור ונתמוך.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    איפה זה יהיה?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    איפה זה יהיה?
    דיזינגוף סנטר, קומה 2.

לפרטים נוספים על מסיבת המשחקים, כולל מיקום ודרכי הגעה.

שתף ב-Google+

הרשמה