תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני לא מבין למה לאנשים יש בעיה אם המישחק הזה קודם כול יש הרבה משחקים בעולם שגם גורמים להיתמכרות קשה אז מה זה דרך חיים וגם לדעתי אנשים שונעים את זה או כי זה עולה כסף או כי הם פשוט נובים שהיתעצבנו מהמישחק אני לא מבין למה גם הם צריכים להציק אם מה שהם אומרים לכול השחקנים שזה מאמן מחבלים שזה גורם למחלה שהמשחק המפריד משפחות ועוד כול מיני דברים דביליים כאלה לדעתי זה לא כזאת היתמכרות קשה ומי שמיתמכר הוא פשוט היה צריך ליברוח מהעולם האמיתי אפשר להפסיק מהמשחק מתי שרוצים שיעזבו אותנו בשקט וחוץ מזה הם לא הבינו שאי אפשר לעצור מישחק עם 9,000,000 מכורים ברחבי העולם(חלק ניכבד מאוד מהעולם)

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    /agree

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    מסכים איתך שיש במשחק הזה הרגשה של התמכרות, וכבר הוכח שאין הבדל בין התמכרות למשחק כמו WOW לבין התמכרות לסמים ואלכוהול.
    לכן אני חושב שהכל צריך להיות במתינות, ולדעת איך לא להגזים.

אני בזמן האחרון בקושי משחק, ממש כמה שעות בשבוע (ארבע, חמש) ולא נותן למשחק להפריע לי בחיים, וככה אני נהנה מכל העולמות

(אז מה אם אני רמה 69 כבר שבועיים? אני מתקדם בקצב שלי)

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני לא מאמין שהמשחק ממכר. אם אין לי מה לעשות אני משחק WOW, אבל הוא אף פעם לא בא במקום דברים שאני חייב לעשות. כשהיו לי בגרויות לא הייתה לי שום בעייה לא לשחק WOW. מה שכן, כשמפנים זמן פנוי ל-WOW מאוד קשה לעזוב אותו מייד, כי הרבה משימות דורשות תכנון מראש. לדוגמה בזמן שאני עובר אינסט, אני לא יכול סתם לקום וללכת. אולי זה יוצר הרגשה של התמכרות, כי בשביל אנשים אחרים זה נראה כאילו אדם לא יכול לקום מהמחשב, למרות שזה לא כך.

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    תל-אביב
    לדעתי המכורים קשה ככימעט לא יוצאים מהחדר של המחשב ורק ישנים אוכלים ומשחקים עושים את זה רק בגלל שהם רוצים לצאת מהעולם בגלל שהם מתוסקלים ממשהוא אפשר פשוט לתת להם להמשיך עד שהם יצטרכו לצאת מהחדר ויהיו חייבים להיתמודד עם החיים לא רק זה הם הבעיה המרכזית שאנשים מדברים אליה כך שהם בעצם מדברים על התיסכול של האדם ולאין זה לוקח אותו ווורקרפט זה רק תירוץ שלהם לצאת מהחיים והדרך של אנשים להוציא את העצבים לכן לוורקרפט יש גם צד טוב שעוזר לעולם לפרק את העצבים ולצאת מהחיים

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כן, זה הכל תלוי בבן אדם...
    אני מכיר דוגמא של אדם שעזב את העבודה, וכל מה שהוא עושה זה לשחק ולישון.
    מצד שני אני מכיר בעל ואישה, שמנהלים להם גילדה של 400 איש בWARSONG בכיף, אבל זה לא מפריע להם להמשיך בחיים

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Sitri
    כן, זה הכל תלוי בבן אדם...
    אני מכיר דוגמא של אדם שעזב את העבודה, וכל מה שהוא עושה זה לשחק ולישון.
    מצד שני אני מכיר בעל ואישה, שמנהלים להם גילדה של 400 איש בWARSONG בכיף, אבל זה לא מפריע להם להמשיך בחיים
    גילדה של 400 איש????
    אני שונא את הגילדות האלה שמכניסות כל בן אדם שמוכן להכנס.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    הם ממש לא ככה...
    כל שבוע הם מוחקים עשרות אנשים שלא פעילים...
    והם גם לא לוקחים LOWBIES... חוץ מכאלה שהם מכירים באופן אישי (במקרה שלי לדוגמא).

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Namaste
    גילדה של 400 איש????
    אני שונא את הגילדות האלה שמכניסות כל בן אדם שמוכן להכנס.
    כן,עם כל מיני נובים שיש להם מלא שאלות מטומטמות כאלה,שיו...

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    בשבילי הגילדה האידאלית היא גילדה שלוקחת כל אחד, אפילו ברמה 1, אבל שמעיפה אנשים שלא פעילים יותר משבועיים (בלי להסביר את הסיבה). ושלכל אחד יהיה INVITE. כי אם גילדה לוקחת רק אנשים ברמה גבוהה, אז הם סתם סנובים מכוערים שלא יעזרו אף פעם.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    כן,עם כל מיני נובים שיש להם מלא שאלות מטומטמות כאלה,שיו...
    לי דווקא מאוד נעים לעזור לאנשים. לא רואה שום סיבה שגילדה תתנער מהמטרה העיקרית שלה.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    בשבילי הגילדה האידאלית היא גילדה שלוקחת כל אחד, אפילו ברמה 1, אבל שמעיפה אנשים שלא פעילים יותר משבועיים (בלי להסביר את הסיבה). ושלכל אחד יהיה INVITE. כי אם גילדה לוקחת רק אנשים ברמה גבוהה, אז הם סתם סנובים מכוערים שלא יעזרו אף פעם.
    אני ממש לא חושב שזה נכון

אני חושב שגילדה צריכה להיות קבוצה של אנשים שנהנים לשחק ביחד או שיש להם מכנה משותף, לדוגמא, גילדה של PVP מושכת אנשים שעושים PVP, לרוב ביחד, וזה מה שמקשר את חברי הגילדה אחד לשני.

בגילדה של 400 איש מאוד קשה ליצור קשרים חברתיים, בייחוד שאין אחידות בlevel של המשתמשים

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    לי דווקא מאוד נעים לעזור לאנשים. לא רואה שום סיבה שגילדה תתנער מהמטרה העיקרית שלה.
    חח,אם לא הבנת זאת היתה ציניות.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Namaste
    אני ממש לא חושב שזה נכון

אני חושב שגילדה צריכה להיות קבוצה של אנשים שנהנים לשחק ביחד או שיש להם מכנה משותף, לדוגמא, גילדה של PVP מושכת אנשים שעושים PVP, לרוב ביחד, וזה מה שמקשר את חברי הגילדה אחד לשני.

בגילדה של 400 איש מאוד קשה ליצור קשרים חברתיים, בייחוד שאין אחידות בlevel של המשתמשים
    ב-END GAME נכון, אבל בזמן עליית רמות אני מעדיף להיות בגילדה גדולה.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אני לא מאמין שהמשחק ממכר. אם אין לי מה לעשות אני משחק WOW, אבל הוא אף פעם לא בא במקום דברים שאני חייב לעשות. כשהיו לי בגרויות לא הייתה לי שום בעייה לא לשחק WOW. מה שכן, כשמפנים זמן פנוי ל-WOW מאוד קשה לעזוב אותו מייד, כי הרבה משימות דורשות תכנון מראש. לדוגמה בזמן שאני עובר אינסט, אני לא יכול סתם לקום וללכת. אולי זה יוצר הרגשה של התמכרות, כי בשביל אנשים אחרים זה נראה כאילו אדם לא יכול לקום מהמחשב, למרות שזה לא כך.
    אמן ואמן, לאמא שלי יש איזה בעיה שכל פעם שאני נמצא מול בוס שאני צריך היא חייבת לבוא באמצע ולהפריע לי, וכשאני מנסה להסביר לה שאם אני פשוט אעזוב אז השעה וחצי שהשקעתי ב instance יסתם יתבזבזו...

אז היא קוראת לי מכור ומקריאה לי קטעים נבחרים מאיזה כתבות מטופשות כמו "טרוריסטים עורכים אימונים ב WoW" ו- "אנשים שעושים מסעות ומדי פעם הורגים world boss עשויים לעזור להלחם במגפות"
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    ..... אם אתה לא אוהב ת'משחק פשוט אל תשחק ..

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    מצחיק שאתה אומר את זה בפורום של וורקרפט, תלך למרכז גמילה ותגיד נכון שסמים זה טוב?
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    תל-אביב
    מרכז גמילה מוורקרפט זה סתם דרך לרמות אנשים כדי להכניס כסף כדי להיפטר מגמילה כזאת צריך פסיכולוג אבל לא ניראה לי שאיש שמשחק אבל עושה דברים אחרים זה מכור פשוט איש שמשחק יותר מאיש אחר

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    להגמל מוורקרפט זה יותר פשוט מלגמל מסמים,
    פשוט אמא סוגרת לך את החשבון בנק ויאי, ניגמלתה.
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    תל-אביב
    צודק לדעתי סתם מחשיבים את זה כסמים וזה מה שבעצם אמרתי על מרכז הגמילה לא צריך את זה זה לא איזה סאם נוראי אבל כך מחשיבים את זה ואפילו יותר גרוע שזה גורם לרצח שזה גורם מחלות ופירוק משפחות עלק לדעתי זה גם די ברברי איך הם מנסים להרוס את המשחק
    http://forum.vgames.co.il/content.ph...ew&f=57&id=216
    אכן תמונות קשות :-( ונוראיות
    אבל למזלנו וורקרפט לא ניתן לעצירה לא משנה כמה דברים נובים אומרים אליו וכמה מסוממים מפלילים אותו אם השמועות הנוראיות האלה :-)

הרשמה