תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    Konami Digital Entertainment GmbH has announced it will be bringing its multi-million-selling Pro Evolution Soccer (PES) series to Nintendo Wii™, with a bespoke version of the game being developed for the system for release in 2008.
    Scheduled for a Q1 launch, the Wii version of PES will offer the same level of realism that has established the series as the definitive football title, but has been undergone a radical rethink to make the most of the Wii’s motion-sensitive control system. The game will make full use of the Wii Remote and Nunchuk controllers, offering total control over every aspect of the players and their movements both on and off the ball. The clever use of the Wii controllers will allow users to send players running into space, and to distribute the ball with ease.
    “We are extremely keen to introduce PES to as wide a selection of football fans as possible, and the Wii and its unique abilities are a perfect fit,” commented Jon Murphy, Pro Evolution Soccer Team Leader for Konami Digital Entertainment GmbH. “The potential for PES on the format is enormous, and we look forward to a very exciting start to 2008.”

יאי
    GT: ChaosBoy1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    Sweet!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    חדשות מעולות בשבילי..
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    הכרזה די חשובה עבור ה-Wii, אחרי שהיו שמועות שלא תהיה עליו גרסת PES. הסדרה הזאת פופולרית בטירוף וקונסולה שהיא תיעדר ממנה תיפגע מכך. לפי דעתי PES זאת סדרת משחקי הספורט עם הגיימפליי הכי מלוטש שיש, בגרסה האחרונה המשחק הגיע לרמות ריאליזם מטורפות. זה אולי המשחק הכי מיינסטרים שיש אחרי קאונטר סטרייק, פה במושב הנידח שאני גר בו יש עשרות שחקנים שחורשים ומתחרים על התואר מי הכי טוב במושב, כרגע הכתר שייך לילד בן 14 שלא יוצא מהבית מרוב שהוא משחק.

לגבי גרסת ה-Wii - אני בספק אם השחקנים הוותיקים של הסדרה שכבר שנים בונים את הסקיל שלהם על ג'ויסטיק מסורתי, ירצו ללמוד לשחק מהתחלה עם השלט של ה-Wii, והאמת, זה כולל גם אותי. הייתי רוצה לראות מה קונאמי יעשו פה עם השליטה, אחרי ש-Madden הוכיח שאפשר לעשות כמה דברים די מעניינים, למרות שהוא לא היה הכי מלוטש בעולם. בגדול, אני די סקפטי, השליטה המסורתית ב-PES נמצאת כבר ברמות ליטוש מטורפות אחרי לא מעט כותרים בסדרה, ובכל זאת, ממש מעניין אותי איך המשחק ירגיש על הווי.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    מאיפה הכתבה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    יואו בדיוק התכוונתי כבר להזמין fifa 08.
    עכשיו אחכה עם זה קצת. לראות הפיפא תקבל ביקורות טובות ואם לא אז אקנה pes שבטוח יהיה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    גם בPES משחקים עםהידיים ?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי RoneRe
    גם בPES משחקים עםהידיים ?!
    לא, מדביקים את הווימוט לרגליים עם סלוטייפ ובועטים כמו כדורגל אמיתי

אני לא אוהב כדורגל
    אבל אם כבר ספורט, אני רוצה לראות סוף סוף משחק טניס טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי Spitted
    לא, מדביקים את הווימוט לרגליים עם סלוטייפ ובועטים כמו כדורגל אמיתי

אני לא אוהב כדורגל
    אבל אם כבר ספורט, אני רוצה לראות סוף סוף משחק טניס טוב
    top spin הוכרז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    top spin הוכרז.
    כן, ראיתי את זה אחרי שכתבתי את התגובה
    מקווה שיהיה טוב, שיחקתי בטופ ספין 2 במחשב והיה לא משהו X:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי Spitted
    כן, ראיתי את זה אחרי שכתבתי את התגובה
    מקווה שיהיה טוב, שיחקתי בטופ ספין 2 במחשב והיה לא משהו X:
    כן, למרות שהראשון היה מעולה ! (http://www.vgames.co.il/review_artic...?ReviewID=1071)

חוץ מזה שעם השלט של הווי זה יכול להיות משחק ענק. כל "חבטה" שלך תעבור בצורה מדויקת אל המשחק..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מעולה!! היה לי משחק כדורגל של קונאמי בנינטנדו 64, והוא היה בהרבה יותר טוב מכל משחק FIFA שניסיתי, מכל בחינה.

סיכוי טוב שאקנה גם את הבא. אני לא אוהב כדורגל, אבל אני יכול ליהנות ממשחק טלוויזיה של כדורגל. משחק איכותי כזה, יהיה ערכי בעיניי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ISS 64, המשחק כדורגל הכי טוב בהסטוריה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יותר מ-PES??

הדבר היחיד שלא אהבתי במשחק זה את הפרצופים של הדמויות. הם היו מכוערים להחריד. עדיף היה לא לשים אותם כלל.

כן, וגם לא אהבתי את האריזה המעוכה של המשחק שקיבלתי בחנות. חחח זה היה בשלומפי, שלומי ז"ל צחק עליי שהייתי פרקציוניסט כזה. עד היום אני פרפקציוניסט, אבל משתדל להתמתן קצת, לא ממש בהצלחה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה